Презентація "Проблема життя і смерті. «Світлий трагізм» фіналу трагедії"

Про матеріал

З'ясувати основну проблему твору, «оптимізм» п'єси, поглиблювати навички аналізу художніх образів, узагальнити вивчений матеріал, розвивати мовлення, виховувати гуманізм у стосунках.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Друге лютого. Класна робота. Проблема життя і смерті. «Світлий трагізм» фіналу трагедії

Номер слайду 2

Мікрофон. Чим стало кохання для Ромео і Джульєтти ?

Номер слайду 3

Інформаційне гроно

Номер слайду 4

Проблемні завдання. Які персонажі п’єси, окрім Ромео і Джульєтти, вплинули на фінал трагедії , змінили позиції ворогуючих сімей?Охарактеризувати їх роль у долі головних героїв. У чому ж полягає «оптимізм» трагедії?

Номер слайду 5

Проблемні завдання А. Як ви думаєте, чому автор не примирив родини Монтеккі і Капулетті за життя дітей, а зробив це лише після їхньої загибелі?Б. Яке значення має саме такий фінал?В. Який основний пафос твору ?

Номер слайду 6

Схема «Пафос трагедії»

Номер слайду 7

Лабораторна робота в парах 1. Доведіть , що «Ромео і Джульєтта» В. Шекспіра – трагедія.2. Новаторство В. Шекспіра.3. Знайдіть і визначте роль випадковостей у трагедії.4. Ідеї Відродження у трагедії. Брат Лоренцо – носій цих ідей.5. Знайдіть афоризми у трагедії В. Шекспіра.6. За змістом трагедії доведіть думку, що лише в активних діях виявляється людина.7. Поясніть на прикладі трагедії афоризм А. Сент-Екзюпері «Найголовнішого очима не побачиш».

Номер слайду 8

Домашнє завданняпідготувати висловлювання щодо свого ставлення до проблеми кохання;вибрати з твору вислови, що найбільш до вподоби.Із: підготувати повідомлення про творчість Сервантеса.

pptx
Додано
3 лютого 2018
Переглядів
4864
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку