Презентація «Веселий потяг».

Про матеріал
Здійснюємо уявну подорож до Карпат на потязі. Спочатку прослухаємо легенду про Карпати. Потім уявно помандруємо в деякі цікаві місця Карпат (слайди). А для веселого настрою створимо фломастерами та олівцями веселий потяг. Фломастерами зображуємо потяг задопомогою геометричних фігур. Кольоровими олівцями розмальовуємо потяг і природу. Роботу виконуємо в альбомі «Маленький художник» на с.18-19.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Номер слайду 2

- Хто із ваших рідних відпочивав у горах? - Що їм там найбільше сподобалось?—Послухайте легенду про Карпати.https://www.youtube.com/watch?v=1n. HTgo30q. PA

Номер слайду 3

Номер слайду 4

 Андрій Олеськів  Українські Карпати. Гірські нескорені вершини,Які занурились у хмари. Ліси дрімучі, полонини,Старі колиби і кошари. Вітри ласкаві та сердиті,Духмяні трави запашні. Громи ревуть несамовиті,Струмок дає води душі. Стрімкі потоки, водоспади,Могутні скелі, спів трембіти. Я йду до Вас мої Карпати-Одні такі на цілім світі. 

Номер слайду 5

Найбільше гірське озеро - це Синевир на Межигірщині на Закарпатті. Площа озера 7 га, глибина майже 24 м. У народі називають "синім оком",або "карпатською Ріцею". Висота 989 м над рівнем моря.

Номер слайду 6

Найдовший залізничний тунель на відрізку Скотарське - Бескид довжина якого 1747 м, споруджений в 1887 р.

Номер слайду 7

Найбільший кам'яний залізничний міст знаходиться у смт. Ворохта, побудований в 1895 р. При довжині 130 м проліт становить 65 м. Це є один з найбільших кам'яних мостів у цілому світі. Найвисокогірніша будівля знаходиться на вершині "Піп Іван". Це кам'яна коробка, що була метеоролого-астрономічною обсерваторією. Відкриття відбулося влітку 1938 року.

Номер слайду 8

Номер слайду 9

Номер слайду 10

Номер слайду 11

С.19. Практична робота

pptx
Додано
30 липня
Переглядів
454
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку