Разом з пробудженням природи від зимового сну на нашій землі, в Україні, починається цикл народних весняних свят, пов'язаних з стародавніми мітами та віруванням, супроводжених піснями, іграми та хороводами. Народний образ весни - це образ краси, сили і надії. Голоним святом весняного циклу є Великдень- найбільше християнське свято. Хороводи дівчат, забави дітей, зустріч птахів, що повертаються з вирію, травневі свята і нарешті "зільник" - чарівна казка нашої старовини. Все це – українська весна, голос предків наших, дорога поезія нашої Батьківщини.
Номер слайду 4
Номер слайду 5
8 БЕРЕЗНЯМіжнаро́дний жіно́чий де́нь (англ. International Women's Day), повна назва Міжнаро́дний де́нь боротьби́ за права́ жіно́к і міжнаро́дний мир (рішенням ООН від 1977 року) — щорічне феміністське свято, символ боротьби жінок за права людинивідзначається 8 березня.
Номер слайду 6
Номер слайду 7
Номер слайду 8
Номер слайду 9
Номер слайду 10
30 Березня. Свято Олексія Теплого
Номер слайду 11
Номер слайду 12
Номер слайду 13
Номер слайду 14
12 квітня. ВЕРБНА НЕДІЛЯ
Номер слайду 15
Вербна неділя — неділя яка припадає за 7 днів до Великодня. Великий Тиждень, який ще називається Страсним, розпочинається Вербною неділею. Багатьма мовами світу вона називається Пальмовою неділею — з огляду на гілки пальм, що їх стелили на дорогу під час в'їзду Господа Ісуса в Єрусалим.
Номер слайду 16
Номер слайду 17
19 квітня. Великдень( або Пасха)
Номер слайду 18
Празник Воскресіння Христового у наших богослужбових книгах має такі назви: Свята й велика неділя Пасхи, День святої Пасхи, або Свята Пасха. Наш народ на означення празника Пасхи має ще слово Великдень, що означає Великий День, бо він великий своєю подією, своїм значенням і своєю радістю. Слово “пасха” походить з єврейського “песах”, що значить “перехід”. Тут мова про перехід Господнього ангела, який одної ночі вбив усіх єгипетських первенців, коли фараон не хотів відпустити ізраїльський народ, а перейшов повз (по-єврейськи “песах”) доми ізраїльтян, одвірки домів яких були помазані кров’ю однорічного ягняти. Слово “пасха” у євреїв означало також ягня, якого заколювали на Пасху, а потім і сам день свята на згадку про визволення з Єгипту дістав назву Пасхи.
Номер слайду 19
Номер слайду 20
Дякую за увагу. Гарного настрою. Творчого натхнення