«Пошуково-дослідницька та проектна діяльність як шлях до самоосвітньої роботи учнів»Підготувала: вчитель української мови та літератури Володимирівської філіїБородіна Олена Леонідівна
Номер слайду 2
Лепбук – це саморобна інтерактивна папка чи зошит, в які збираються і яскраво оформлюються різноманітні пізнавальні матеріали з певної теми . Лепбук обов'язково має різні за розміром кишеньки, вставки, рухливі деталі, віконця, міні-книжечки тощо з цікавою інформацію щодо предмету вивчення.
Номер слайду 3
1. Ознайомлення з видами лепбуку та вибір відповідно вікових категорій. Лепбуки є різних видів:- навчальні;- ігрові;- привітальні і т.п.;Крім того для дітей різних вікових категорій рекомендується використовувати різні форми виготовлення лепбуку. Наприклад, для учнів 5-6 класів - міні-книги, тематичні міні-теки, міні-розгортки; для учнів 7-8 класів - тематичні міні-теки, міні-розгортки, Е-сторінки; для учнів 9-11 класів - тематичні міні-теки, Е-сторінки, Е- книги.2. Обрання теми папки лепбуку.3. Складання плану. Лепбук - це не просто розворот з малюнками, він має бути добре продуманий, щоб максимально структурувати інформацію та видати її цікаво і творчо. З чого почати, як розгорнути тему, які нюанси висвітлити?4. Вибір розміру та підбір елементів лепбуку. В мережі Інтернет є великий вибір готових шаблонів для створення лепбуків, але діти часто самі придумовують різні елементи та декорують їх по-своєму.