Презентація ,,Вісім найдивовижніших театрів світу,, 9 клас Мистецтво

Про матеріал
На допомогу вчителю у проведенні уроку мистецтва у 9 класі про найдовивжніши театри світу
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Вісім найдивовижніших театрів світу9 клас. МИСТЕЦТВО

Номер слайду 2

Оперний театр Сан-Карло, Неаполь. Цей італійський оперний театр є одним з найстаріших у своєму роді, і його часто вважають зразком, якому наслідували чимало розкішних опер світу. Театр спорудили на кілька десятиріч раніше його найближчих італійських родичів – міланської Ла Скала та Ла Феніче у Венеції.

Номер слайду 3

Концертний зал Волта Діснея в Лос-АнджелесіЦей найновіший концертний майданчик є домашньою сценою філармонічного оркестру Лос-Анджелеса. Тут відбуваються головні музичні події міста – класичні, сучасні і джазові концерти, а також інші культурні заходи. Проект мав зухвалу мету створити концертний зал з найкращою акустикою у світі.

Номер слайду 4

Театр Мінак, Корнуол. Театр під відкритим небом у Корнуолі відомий у всьому світі. Головною декорацією, на тлі якої проходять спектаклі, є мальовничий простір Атлантичного океану. А першою виставою у 1932 році на сцені театру стала "Буря" Шекспіра.

Номер слайду 5

Театр королівської біржі, Манчестер. Перше враження відвідувачів, що всередині цієї споруди приземлився космічний корабель. Театр, зарахований до Списку архітектурних та історичних цінностей Великої Британії, вміщає 750 глядачів. Його побудували всередині відомого Великого залу торгової біржі.

Номер слайду 6

Оперний фестиваль на плавучій сцені в БрегенціПлавуча сцена у Брегенці є головною родзинкою музичного фестивалю в Брегенці. Це театр, який постійно трансформується. Вистава Верді "Бал-маскарад" у 1999 році відбулася на гігантській розгорнутій книзі, яку читав скелет.

Номер слайду 7

Театр Колумба, Богота. Проект цього колумбійського красеня в 1885 році розробив італійський архітектор П'єтро Кантіні за моделлю паризької Опери Гарньє. У конкурсі 2007 року, який мав визначити найвидатніші архітектурні споруди світу, колумбійці визнали його одним з семи чудес своєї країни.

Номер слайду 8

Національний центр виконавських мистецтв, Пекін. Театр, який місцеві жителі ласкаво називають "яйце", побудували за проектом французького архітектора Поля Андрьо. Перша вистава відбулася в 2007 році. Три головні зали театру можуть вмістити 6,5 тисяч глядачів. Він також є головною сценою знаменитої пекінської опери.

Номер слайду 9

Сіднейський оперний театр. Відомий всьому світу силует Сіднейського оперного театру, який нагадує вітрила корабля, став одним з головних символів Австралії. Але його внутрішній дизайн вражає не менше. Архітектор Йорн Утсон сказав, що бачити, яке захоплення й досі викликає його творіння, це велика радість.

Номер слайду 10

ДЖЕРЕЛО https://www.bbc.com/ukrainian/vert_cul/2015/11/151120_vert_cul_eight_of_the_worlds_most_breathtaking_theatres_vpоригінал цієї статті англійською мовою ви можете на сайті BBC Culture.

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
 1. Балко Лідія
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
pptx
Додано
6 квітня 2019
Переглядів
561
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку