10 червня о 18:00Вебінар: Літній табір під час карантину, або організація позакласної діяльності онлайн

Презентація Як подолати невпевненість

Про матеріал
Завдання до слайду №9 1. Зателефонувати у довідкову службу, щоб дізнатися номер телефону чи іншу інформацію. 2. Попросити вчителя пояснити те, що незрозуміло. 3. Познайомитися з людиною. 4. Привітатися і поговорити зі знайомими своїх батьків. 5. Купити щось у магазині. 6. Розпитати продавця про товар. 7. Запитати дорогу.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Номер слайду 2

Куди поділосятвоє волосся?Як ти виріс за літо!Розгляньте малюнки і поміркуйте, на якому з них зображено щирість, а на якому — нетактовність.

Номер слайду 3

Що роблять органи під час слухання?Вуха - слухають те, що говорять. Очі- дивляться на того, хто говорить. Мозок - думає про те, що говорять, уявляє це Рот- закритий, жодних розмов. Серце - відчуває емоції з приводу сказаного Руки - нічого не роблять. Ноги - стоять спокійно, не човгають

Номер слайду 4

Номер слайду 5

Номер слайду 6

Як подолати невпевненість Невпевнені у собі люди багато втрачають. Їм важко знайомитися, знаходити нових друзів. Та що вдієш, коли хтось сором’язливий за своєю вдачею? На щастя, це можна виправити.

Номер слайду 7

Як подолати невпевненість Найкраще виходить тоді, коли невпевнена у собі людина спробує уявити, що вона впевнена. Як актор.

Номер слайду 8

Як подолати невпевненість. Кілька репетицій — і ви готові вийти на сцену. От побачиш, усе буде добре! Тільки не зупиняйся. Щоразу ускладнюй ситуації, і за якийсь час помітиш, що почуваєш-ся набагато впевненіше.

Номер слайду 9

Як подолати невпевненість1. Розглянь запропоновану ситуацію.2. Опиши як почуваєшся в цій ситуації.3. Напиши або розкажи як краще діяти в цій ситуації.4. Які слова треба використати?

Номер слайду 10

Висновки. Спілкування — це обмін думками новинами, враженнями, тобто повідомленнями. Спілкуватися можна використовуючи слова (вербально), та без них (невербально) за допомогою міміки, жестів, інтонації тощо. Міміка — це виразні рухи м’язів обличчя людини. Жести — виразні рухи частин тіла (рук, ніг, голови). Для порозуміння необхідними є: щирість і тактовність; доброзичливість і гарні манери; вміння говорити та слухати, розуміти невербальні сигнали. Зайва сором’язливість перешкоджає спілкуванню, та у разі потреби можна набути впевненості в різних ситуаціях.

Номер слайду 11

Вправа «Відкритий мікрофон» По черзі продовжте фразу: «На цьому уроці...»

Номер слайду 12

pptx
Додано
25 лютого
Переглядів
225
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку