Волейбол. Технічні прийоми. Вчитель фізичної культури Наталія Ралле
Номер слайду 2
Технічні прийоми гри волейбол у нападіПередача. Подача. Нападаючий удар.
Номер слайду 3
Технічні прийоми гри волейбол у нападіПередача – основний технічний прийом, його виконують однією або двома руками. Розрізняють верхні та нижні передачі. Передачі здійснюють у таких напрямках – вперед, над собою, назад і в сторони. Вони бувають короткі, середні й довгі, а також – низькі, середні й високі.
Номер слайду 4
Технічні прийоми гри волейбол у нападіПодача – спосіб введення м'яча у гру. Це ефективний засіб атаки. Подачі бувають нижні (прямі, бокові) та верхні (прямі, бокові). Розрізняють силові (за рахунок швидкості), націлені (на точність) і планеруючі (зміна траєкторії польоту)подачі.
Номер слайду 5
Технічні прийоми гри волейбол у нападіНападаючий удар – основний прийом для завершення подачі. Прямий нападаючий удар виконують після розбігу і в стрибку з місця. Боковий нападаючий удар характеризується активною роботою тулуба.
Номер слайду 6
Технічні прийоми гри волейбол у захистіСтійка захисника. Прийом. Блокування.
Номер слайду 7
Технічні прийоми гри волейбол у захистіСтійка – основний прийом захисту (низька) – ноги сильно зігнуті в колінах, гравець готовий до переміщень у будь-якому напрямку, щоб прийняти нападаючий удар.
Номер слайду 8
Технічні прийоми гри волейбол у захистіПрийом м'яча виконується двома руками зверху або знизу. Нижній прийом використовують для приймання силових та планеруючих подач. Для правильного виконання верхнього прийому двома руками з падінням, перекатом на спину гравець приймає низьку стійку, відбиває м'яч, поступово відводить плечі назад, сідає на п'ятку ноги, групується і падає перекатом на спину.
Номер слайду 9
Технічні прийоми гри волейбол у захистіБлокування - це спосіб зупинити атаку суперника. Блок складається з переміщення, стрибка, винесення і постановки рук над сіткою, приземлення. Одиночне блокування. Групове блокування виконують два або три гравці.