Презентація "Здоров’я та краса мого волосся"

Про матеріал
Презентацію можна використовувати як додатковий матеріал до уроку за темою "Краса та здоров"я мого волосся".
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Розробила: вчитель КЗШ №108 Сальнікова Н.В. Подорож у країну перукарів

Номер слайду 2

Зелений жетон – відповідь правильна і повна Жовтий – відповідь правильна, але неповна. Червоний – відповідь невірна.

Номер слайду 3

1 зупинка - Асоціативний кущ волосся

Номер слайду 4

Проблемна ситуація

Номер слайду 5

Тема уроку: Типи волосся. Зовнішній вигляд волосся та стан здоров'я людини. Особливості догляду за волоссям. Очікувані результати: -учні повинні знати: типи волосся, засоби і предмети для догляду за ним; - уміти: характеризувати і визначати типи волосся; вибирати предмети й засоби для догляду за волоссям з урахуванням його типу. …

Номер слайду 6

2 зупинка – ТИПИ ВОЛОССЯ ТА ФАКТОРИ. ЩО ВПЛИВАЮТЬ НА СТАН ВОЛОССЯ.

Номер слайду 7

ФАКТОРИ. ЩО ВПЛИВАЮТЬ НА СТАН ВОЛОССЯ • догляд за волоссям ; • спосіб життя; • особливості харчування; • дія температурних зм ін (сонце, переохолодження тощо); • стан нервової системи , стресові ситуації (чим частіше людина переживає стрес, тим повільніше у неї росте волосся); • порушення обмінних процесів в організмі; • вікові особливості (з віком волосся втрачає пігмент і міцність)

Номер слайду 8

ТИПИ ВОЛОССЯ Сухе волосся Змішаний тип Жирне волосся Нормальний тип волосся

Номер слайду 9

Поради щодо правильного розчісування волосся Коротке волосся розчісується від корінців, а довге – від вільних кінців, а потім від корінців. Якщо волосся заплуталося, треба розділити його на невеликі пасма і поступово розчісувати від кінців до центра. Процедуру розчісування слід проводити щодня протягом 5-10 хв.

Номер слайду 10

Поради щодо правильного миття волосся Вода має бути м'якою. Вода повинна бути теплою, а не гарячою. Для пом'якшення води добре додати до неї харчову соду (1 ч.л. на 5 мп води) Мити голову необхідно в міру забруднення. Після миття волосся треба прополіскувати водою з ополіскувачем.

Номер слайду 11

Номер слайду 12

3 зупинка – Пристосування для догляду за волоссям

Номер слайду 13

3 зупинка – Пристосування для догляду за волоссям

Номер слайду 14

4 зупинка – Засоби догляду за волоссям

Номер слайду 15

5 зупинка - Мозковий штурм

Номер слайду 16

6 зупинка - Безпека життєдіяльності в перукарні Вправа «Мікрофон» Працювати в спеціальному одязі, робоче місце тримати у чистоті і порядку та прибирати його по закінченню роботи. Електроустаткування, електроапаратура повинні зберігатись у робочому стані, бути безпечними у роботі і мати захист при випадковому дотиканні до струмоносних елементів. А при виявленні будь-яких несправностей, роботу з електроінструментами і апаратурою припиняють до усунення цих несправностей. Вмикати електроінструмент та апаратуру тільки сухими руками, не допускати перегрівання. Біля сушуару має бути гумовий коврик і заземлення. Пам'ятати про заборону висушування рушників на сушуарі. При використанні ріжучих інструментів треба: зберігати їх у спеціальних футлярах, не передавати ріжучі інструменти у відкритому вигляді, не залишати на робочому столі, не носити у кишенях спецодягу, після кожної роботи дезінфікувати.

Номер слайду 17

7 зупинка – Гра - лотерея Завдання для салону-перукарні Олени Войнової: підібрати засоби та предмети для догляду для нормального волосся; Завдання для салону-перукарні Наталії Браславич: підібрати засоби та предмети для догляду для жирного волосся; Завдання для салону-перукарні Валерії Горностай: підібрати засоби та предмети для догляду для сухого волосся;

Номер слайду 18

8 зупинка – Види зачісок

Номер слайду 19

Номер слайду 20

Теми міні-проектів Зачіска на Новорічний бал-маскарад» «Святкове укладання волосся » «Розробка ескізу нової зачіски для дівчинки»

Номер слайду 21

связь с космосом (магия или народная мудрость). Дякую за увагу !

ppt
Додано
16 квітня 2019
Переглядів
1872
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку