14 липня о 18:00Вебінар: Школа без дискримінації: таємниці гендерного виховання

Презентація "Зернятка мудрості від Матері Терези"

Про матеріал
26 серпня виповнюється 110 років від дня народження жінки-легенди ХХ століття, лауреата Нобелівської премії Миру, фундаторки Ордену милосердя, святої при житті, — матері Терези. В 2003 році Папа Іоанн ІІ причислив її до лику блаженних. Презентація містить цікаві матеріали про життя матері Терези, яка є прикладом любові і милосердя до ближнього, а також мудрі і повчальні настанови, які ніколи не втратять своєї актуальності.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Зернятка мудрості від Матері Терези

Номер слайду 2

Своєю безмежною любов’ю до Бога та людей, самовідданою працею і мужністю вона багато років не переставала дивувати світ

Номер слайду 3

Хто ж ця жінка, ця маленька, тендітна жінка, яку всі називають Матір’ю Терезою?Одного разу, коли її запитали про це, Мати Тереза коротко відповіла: ’’Я албанка з роду. Громадянство маю індійське. Я черниця. За покликанням належу цілому світові. Але моє серце цілковито належить Ісусові ’’.

Номер слайду 4

Дитинство Мати Тереза* народилася у 1910 році в Югославії. Її батьки були глибоко віруючими людьми. Щовечора уся сім’я спільно молилася. У неділі та свята батьки з дітьми завжди ходили до церкви. Раз на тиждень мама разом з дітьми вирушала до міста, щоб провідати хворих, віднести бідним їжу і одяг. Вона хотіла, щоб її діти були чуйними до горя інших.*Ім’я Тереза вона отримала коли стала монахинею. До цього називалася Агнеса.

Номер слайду 5

Юність Агнеса була дуже життєрадісною і талановитою дівчинкою: співала в хорі, вміла грати на гітарі, писала вірші. Її твори друкувалися в газеті. Вона навіть мріяла про те, щоб стати письменницею. Однак згодом Тереза зрозуміла, що Господь кличе її до зовсім іншого життя.

Номер слайду 6

Покликання У18 років дівчина вступила до монастиря, бо твердо вірила, що змінити світ, перемогти зло можна тільки любов’ю Ісуса. Спочатку сестра Тереза працювала вчителькою географії та історії в ліцеї.

Номер слайду 7

Згодом вона відчула в собі сили робити щось значно більше. Тереза знала, що на світі є багато людей, серед них і діти,які страдають через самотність, голод та хвороби. Тому, з дозволу Церкви, вона вийшла з монастиря, щоби жити серед цих нещасних людей і служити їм.

Номер слайду 8

Понад 60 років вона доглядала за бідними в індійському місті Калькутта. Для багатьох людей, поруч з якими ця жінка була в найважчі хвилини їхнього життя та смерті, вона стала справжньою Матір’ю.

Номер слайду 9

Заповіді Матері Терези

Номер слайду 10

Життя прекрасне, захоплюйся ним.

Номер слайду 11

Людині для життя найбільше потрібна любов.

Номер слайду 12

Похмурий християнин ніколи нікого не наверне.

Номер слайду 13

Нехай кожен хто до вас приходить, залишає вас кращим і щасливішим.

Номер слайду 14

Миру без любові не буде ніколи.

Номер слайду 15

Страждання – це знак, що Бог нас любить.

Номер слайду 16

Своїм щастям і любов’ю ділися з усіма людьми.

Номер слайду 17

Покірність – це найпростіша і найбезпечніша дорога до святості.

Номер слайду 18

Радість – це молитва. Вона – і сила, і любов.

Номер слайду 19

Найтяжча хвороба – це не проказа, не рак, а самотність,усвідомлення того, що тебе всі покинули і про тебе забули.

Номер слайду 20

Все, що я роблю, роблю заради Ісуса.

Номер слайду 21

Молитва Матері Терези. Ми повинні невпинно ставатисхожими на Ісуса –у святій Любові,у справжній Покірності,у святому Житті,щоб Він світився в нас і черезнас,щоб привести до Ньогоякомога більше бідних,для добра Церквиі для більшої слави Бога!

Номер слайду 22

Життя Матері Терези є для нас прикладом того, як, живучи на землі, можна випромінювати світло Божого милосердя і дарувати його людям.

pptx
Додано
21 квітня
Переглядів
89
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку