Продукти, їжа. Український національний посуд i страви. Розвиток умінь складати розповідь за малюнком. День народження.

Про матеріал
Розширювати лексичний запас учнів; розвивати мовленнєві вміння, творчу уяву, пам’ять; виховування ввічливість, гарні манери; сприяти мовленєвому розвитку.
Перегляд файлу

Тема: Продукти, їжа. Український національний посуд i страви. Розвиток умінь складати розповідь за малюнком. День народження.

Мета: розширювати лексичний запас учнів; розвивати мовленнєві вміння, творчу уяву, пам’ять; виховування ввічливість, гарні манери; сприяти мовленєвому розвитку.  .

Слова для засвоєння: їжа, їсти, їдальня, смачно, смачного. Тип уроку: комбінований.


 

  1. Організаціиний момент.


Хід уроку


Емоційне налаштування на урок Bci мершій сідайте, діти, Домовляймось: не шуміти,

На уроці не дрімати, Руки вчасно піднімати.

  1. Робота над удосконаленням техніки читання й розвитком артикуляційного апарату.
    1. Гра « Що запам’ятав? »
  •        Прочитай слова мовчки.

Ліс кущ гриб  мох звір  лис вовк їжак пmax  шпак              дрізд                                          сова

жyк оса          муха джміль

Які слова запам’ятали? Назвіть ïx.

  1.   Читання слів, поданих на дошці

Їжа,їжак, їзда, ïxamu, їжачиха, їдальня, їстівний.

  1.   Логічна гра « Виключи зайве »

Трамвай, традиції, чаї, мої,їдальня,їстівний.

Мовна гра « Розшифруй слова »

  •       Розшифруйте слова, використовуючи першу букву з кожного слова.

» Картина, рис, апельсин, їжа, нива, акула. ( Країна )

  • Присмно Олегу їсти запашну диню. ( Поїзд )
  1. Перевірка домашнього завдання.
    1.   Читання тексту « Поїзд дружби »
    2.   Гра « Прочитай слова »

[ пойізд ] [ йіхала ]

[ йідал’н’а ]

  1. Повідомлення теми i завдань уроку

Сьогодні ми поговоримо про їжу, продукти вивчимо ïx назви.

» Фізкультхвилинка Раз!Два! Bci присіли, Потім вгору підлетіли.

Три, чотири! Нахилились,

Зі струмочка гарно вмились. П’ять, шість! Bci веселі

 

Крутимось на каруселі. Сім, вісім! Діти милі Ніжками затупотіли.

Дев’ять, десять!Відпочили I з- парти дружно сіли.

5. Сприимання та усвідомлення нових знань

  1. Робота за малюнками, поданими у підручнику ( C.68 )
  • Читання слів хором
  • Питания слів індивідуально.
  • Гра « Кращий перакладач ».

Соль  Мороженое

Перец  Варенье

Хлеб  Печенье

Пирожки  Caxap

Вареники  Пирожные

  1. Словникова робота ( підручник, с. 68 - 69)
  2. Читання уинями тексту « У шкільній їдальні » С. 68
  3. Бесіда
  •    Як називасться текст?
  •    Коли учні обідають?
  •    Як виглядала шкільна їдальня?
  •    Що стояло на столах?

Про що говорила кухар Марія Андріівна?

  •   Що у свою чергу, відповідали діти?
  1. Засвосння дісслова їсти в різних формах Учні читають слова, записані на дошці.

Я їм ми їмо

Ти їcu ви їcme

Він,вона,воно ’їсть вони‘їдять

  1. Робота над виразним читанням вірша « Жарт »
  2. Бесіда за малюнком підручника «День народження » 8.Читання тексту учнями

6.  Підсумок уроку

  • Про що дізнались на уроці?
  • Якою була тема нашого уроку?
  • Які нові слова запам’ятали?
  1. Домашнс завдання.

Повторити нові слова, вивчені на уроці. Навчитися виразно читати текст на с. 68 — 69 підручника.

docx
Додано
25 листопада 2021
Переглядів
239
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку