Професії та їх майбутнє. Види професій.

Про матеріал
Конспект уроку англійської мови для 5 класу НУШ на тему «Professions». Матеріал спрямований на формування та розвиток лексичної компетентності учнів з теми «Професії», удосконалення навичок аудіювання, читання, говоріння та роботи в парах. Під час уроку учні знайомляться з назвами найпоширеніших професій англійською мовою, вчаться розповідати про майбутню професію та висловлювати власні вподобання за допомогою конструкції «What do you want to be? – I want to be a...». Конспект містить різноманітні види діяльності, комунікативні вправи, інтерактивні завдання та відповідає вимогам Нової української школи. Матеріал стане корисним учителям англійської мови для проведення цікавого та змістовного уроку.
Перегляд файлу

Тема: My Working Day

Клас: 5

Тип уроку: Урок формування та вдосконалення мовленнєвих навичок.

Мета уроку

Навчальна:

  • активізувати лексику з теми «Щоденні справи»;
  • формувати навички вживання Present Simple;
  • навчити учнів розповідати про свій розпорядок дня.

Розвивальна:

  • розвивати навички усного мовлення, читання та аудіювання;
  • удосконалювати пам'ять, увагу та логічне мислення.

Виховна:

  • виховувати відповідальне ставлення до навчання;
  • формувати навички планування власного часу.

Обладнання

Підручник, презентація, картки із завданнями, інтерактивна дошка.

Хід уроку

I. Організаційний момент (2 хв)

Teacher: Good morning, children!

Students: Good morning, teacher!

Teacher: How are you today?

II. Повідомлення теми та мети уроку (2 хв)

Teacher: Today we are going to talk about our daily routines and learn how to describe our working day.

III. Фонетична розминка (3 хв)

Повторення слів:

  • get up
  • wash my face
  • have breakfast
  • go to school
  • do homework
  • watch TV
  • go to bed

IV. Вивчення нового матеріалу (8 хв)

Вчитель демонструє приклади речень:

  • I get up at 7 o'clock.
  • I have breakfast at 7:30.
  • I go to school at 8 o'clock.
  • I do my homework in the afternoon.
  • I go to bed at 10 o'clock.

Повторення структури Present Simple.

V. Практична робота (10 хв)

Exercise 1. Complete the sentences.

  1. I ______ up at 7 o'clock.
  2. I ______ breakfast every morning.
  3. I ______ to school at 8 o'clock.

Exercise 2. Put the activities in order.

  • go to school
  • get up
  • go to bed
  • have breakfast

VI. Робота в парах (8 хв)

Запитання та відповіді:

A: What time do you get up?

B: I get up at 7 o'clock.

A: What time do you go to school?

B: I go to school at 8 o'clock.

VII. Фізкультхвилинка (2 хв)

Учні виконують рухи відповідно до команд:

  • Get up!
  • Run!
  • Jump!
  • Go to bed!

VIII. Підсумок уроку (4 хв)

Бесіда:

  • What do you do in the morning?
  • What is your favourite part of the day?
  • What time do you go to bed?

IX. Домашнє завдання (1 хв)

Написати 8–10 речень про свій робочий день за зразком.

Очікувані результати

Учні:

  • використовують лексику з теми «Daily Routine»;
  • складають прості речення в Present Simple;
  • можуть описати свій робочий день усно та письмово.

 

docx
Додав(-ла)
Євпак Олена
Додано
11 червня
Переглядів
11
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку