Різноманітність ссавців: яйцеродні, сумчасті, комахоїдні, рукокрилі, гризуни

Про матеріал
Презентація "Різноманітність ссавців: яйцеродні, сумчасті, комахоїдні, рукокрилі, гризуни" до уроку біології у 7 класі
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Різноманітність ссавців. КЗО «Гімназія №3»ДМРКовтун Н. В.

Номер слайду 2

Першозвірі(яйцекладні,однопрохідні)КачкодзьобЄхидна. Проєхидна

Номер слайду 3

СумчастіКенгуру. Коала. Опосум. Вомбат

Номер слайду 4

ПлацентарніКомахоїдні, Гризуни, Зайцеподібні,Рукокрилі, Непарнокопитні,Парнокопитні,Хижі, Ластоногі, Примати.

Номер слайду 5

Яйцекладні (яйцеродні)Яйцекла́дні твари́ни — тварини, що при розмноженні відкладають яйця, в яких на момент залишення організму матері ступень розвитку ембріону незначний, або відсутній зовсім. При народженні вигодовують немовлят молоком. Живуть в Австралії.

Номер слайду 6

СумчастіСумчасті або торбуни — тварини, які виношують потомство в утробі лише кілька тижнів, а надалі доношування відбувається у зовнішній сумці. Більшість сучасних сумчастих поширені в Австралії, два ряди — в Америці.

Номер слайду 7

КомахоїдніЦей ряд об'єднує близько 550 видів плацентарних ссавців, дрібних і середніх розмірів. Усі зуби у комахоїдних подібні за будовою, передній відділ голови видовжений у вигляді коротенького хоботка, на якому є довгі чутливі волосини. Ці тварини мають добре розвинений нюх. Комахоїдні заселили різні середовища життя: наземне, ґрунтове, водне. Вони переважно сутінкові тварини. До них належать їжаки, землерийки, кроти, хохулі.

Номер слайду 8

РукокриліРукокрилі — ряд ссавців, що об'єднує дві групи — кажанів і криланів, які здатні літати та видають ультразвуки, що відбиваючись від перешкод повертаються до цих тварин і допомагають орієнтуватися (ехолокація) . 

Номер слайду 9

Гризуни. Гризуни, або Мишоподі́бні —найчисленніший ряд ссавців, який налічує понад 2600 сучасних видів тварин дрібних і середніх розмірів. Це найбільший ряд ссавців за числом видів, складаючи 40-42 % всіх сучасних видів класу.

Номер слайду 10

ЗайцеподібніЗайцеподібні представляють собою загін ссавців плацентарних тварин, тип хордові. Вони близькі до гризунів. Від гризунів їх відрізняє наявність на верхній щелепі пари різців. Найвідоміші представники зайцеподібних – заєць білий, заєць-русак, дикий кролик і заєць сірий.

pptx
Додав(-ла)
Ковтун Наталя
Пов’язані теми
Біологія, 7 клас, Презентації
Додано
19 січня 2023
Переглядів
965
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку