Робота з дитячою книгою. "Історія винаходів"

Про матеріал
Презентація до уроку. Робота з дитячою книгою. "Історія винаходів". Посібник "Сонячні вітрила " для 3 класу
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Робота з дитячою книгою“Історія винаходів”

Номер слайду 2

Емоційне налаштування

Номер слайду 3

Робота з загадками. У носатого Івана одежина дерев’яна. Він у чистім полі ходить і по ньому носом водить. Нестрижений, нечесаний, гострим ножем затесаний.

Номер слайду 4

Запам'ятав науку - збирать-ковтать пилюку.

Номер слайду 5

Товстопуза біла пані крутить одяг в барабані.

Номер слайду 6

Вона грушоподібна і людям всім потрібна. Дає яскраве світло, допоки сонце не зійшло, і світить цілу ніч. Як зветься дивна річ?

Номер слайду 7

В нас на кухні - білий кіт. Він прив'язаний за дріт. День і нічку муркотить, в животі мороз сидить. ppt_xxshearppt_x

Номер слайду 8

Якщо душно буде влітку - У кімнаті зробить вітер.

Номер слайду 9

Наче джміль гуде невпинно, голить татову щетину.

Номер слайду 10

Які у вас виникають асоціації, коли ви чуєте слово «талант»?)— дар, дарування, обдарованість, хист, здібність. Всі діти від природи мають до чогось здібності.

Номер слайду 11

Але лише постійна праця над розвитком своїх здібностей і таланту інколи призводять до відкриття.— Ми оточені величезною кількістю речей, які є для нас звичними. Ми повсякчас ними користуємося, не замислюючись, звідки вони взялися, хто їх винайшов, і як вони змінили на краще життя людей. Можна сказати, що історія людства тісно пов’язана з історією його винаходів. Деякі з цих винаходів повністю змінили життя людського суспільства, спричинили своєрідну революцію. І сьогодні, працюючи над темою «Винаходи, що змінили світ», ми дізнаємось про них більше.

Номер слайду 12

Бесіда. Давайте поміркуємо, як жили люди, коли не було:• сірників;•електричної лампочки;• ложки;•праски;• окулярів;• ґудзиків;• телефону;• колеса;• автомобіля, літака, пароплава, поїзда;• тощо?Отже, сьогодні з впевненістю можна стверджувати, що практично всіречі, що нас оточують, — це результат праці людського розуму, тобто винаходи.- Що ж таке винахід? (Новий пристрій чи матеріал)- А хто такий винахідник?(Людина, яка його винайшла, створила)

Номер слайду 13

Чистомовка. Ра-ра-ра – вже розпочалася. Уг-уг-уг – є у мене вірний. Ки-ки-ки – граємось з ним. Мі-мі-мі – з ним співаємо. Ру-ру-ру - ми продовжуємо. Ас-ас-ас – ходимо в один ми. Ші –ші –ші – ми усіРи- ри –ри – ми спускаємось з Ас-ас-ас – не розлить водою

Номер слайду 14

Тема уроку ІСТОРІЯ ВИНАХОДІВ

Номер слайду 15

ЩО БУЛО СПОЧАТКУ І ЯКИМ СТАЛО ПОТІМ ?

Номер слайду 16

ЩО ІЗ ЧОГО? (поєднати)ВОВНАГЛИНАДЕРЕВОМЕТАЛСКЛОПАПІР

Номер слайду 17

“Все про винаходи”За Анною Клейборн

Номер слайду 18

- Які відкриття полегшують життя людини?- Як винайшли відбивач світла “Котячі очі”- Що змайстрував Джон Лоджі Берт?- Чи може одна людина сконструювати літак?- А ти хочеш стати винахідником?

Номер слайду 19

Як винайшли папір За Паолою Утевською

Номер слайду 20

- Хто винайшов папір?- Як було винайдено найперший папір?- Як виготовляють папір сьогодні?- Чому папір потрібно використовувати ощадно?

Номер слайду 21

Перегляд відео «Як до нас папір прийшов. З історії паперу»https://www.youtube.com/watch?v=Gxpb. Eh. Yl. B-Y

Номер слайду 22

“Звідки взялися фарби”З журналу “Ангеляткова наука”

Номер слайду 23

Де почали виготовляти найперші фарби? Який колір полюбляли найбільше? Чому? Яку фарбу виготовляли стародавні греки та римляни? Що використовували українці в минулому для фарбування одягу?

Номер слайду 24

“Блискавка”За Валер’яном Підмогильним

Номер слайду 25

Яку давню властивість бурштину помітили стародавні греки? Як отримати блискавку та грім зі скла і вовняної тканини? Який дослід провів учений Бенджамін Франклін? Для чого потрібно громовідвід?

Номер слайду 26

Гра “Знайди продовження” за текстом “Блискавка”Коли пішов дощ…Знаючи це,…До кінця…Враз од скла… Рамку зробив…Вони звали бурштин…

Номер слайду 27

ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ ПРОЧИТАТИ “Найдавніша намистинка”

pptx
Додано
28 грудня 2024
Переглядів
23
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку