5 жовтня о 18:00Вебінар: Використання дитячого фольклору на уроках іноземної мови

Розробка інтегрованого уроку

Про матеріал

Розробка уроку розроблена за програмою на основі нового Державного стандарту початкової освіти НУШ. дана розробка спрямована на допомогу молодим вчителям- початківцям.

Перегляд файлу

Інтегрований урок

у 1-му класі

англійська мова + трудове навчання

ТЕМА УРОКУ:    Мої найкращі  іграшки.  Улюблені кольори .

Підтема уроку: Літери Оо та Рр. Структура речення: «Look, I have got a red fox».

Мета уроку:

  •         Закріпити ЛО з теми «My Toys. Colours.», вчити впізнавати їх та застосовувати у мовленні;
  •         Ввести нові літери Oo та Pp;
  •         Вчити учнів називати свої іграшки та колір цих іграшок;
  •         Ввести нову граматичну конструкцію: «Look, I have got a red fox».
  •         Розвивати фонематичний слух учнів, здатність до імітації,слухову короткочасну пам'ять;
  •         Розвивати діалогічне мовлення, навички аудіювання, зорову пам'ять та увагу;
  •         Формувати вміння працювати з підручником і робочим зошитом;
  •         Формувати певне уявлення про звукову систему англійської мови;
  •         Формувати вміння переключатись на різні види діяльності, стимулювати комунікативно-ігрову мотивацію;
  •         Розвивати здібності самостійно планувати мовленнєві дії із застосуванням нового матеріалу;
  •         Збагачувати словниковий запас учнів;
  •         Виховувати почуття поваги до членів своєї родини, виховувати культуру спілкування;
  •         Виховувати інтерес до вивчення іноземної мови, активність, допитливість.

Мовний матеріал: Look, I have got a red fox.

Обладнання: ноутбук, CD-диск, підручники, зошити,англійський алфавіт, картки із зображенням літер, тематичні картки «Мої іграшки», «Кольори», різнокольоровий кубик, м’яка іграшка, кольоровий папір, клей, картон, шаблони іграшок.

 

 

 

 

 

 

  Хід уроку

І. Початок уроку

1.1. Привітання з учнями класу

T.- Stand up! Good morning, children.

Учні вітаються хором (вірш «Good morning!”)

Ps.- «Good morning, good morning,

        Good morning to you!

        Good morning, good morning,

        I am glad to see you!»

T.- I am glad to see you too! Sit down, please. How are you today?

Ps.- We are fine.

1.2. Фонетична зарядка

Гра «Alphabet Writing Race»       

Об’єдную клас у дві команди. Учень першої команди називає літеру -а, учень другої команди відповідає – b, наступний -  c. Виграє та команда, яка не зробила жодної помилки.  Гра обмежується тими літерами, які вивчили учні.

ІІ. Основна частина

2.1. Представлення нових лексичних одиниць з теми (РВ. Ех.1 р.44)

T.- Ok, now we learn our new words. Lets start, children!

За допомогою тематичних карток представляю назви кольорів. Називаю нові слова з різним темпом, учні повторюють. Далі змінюю порядок карток і пропоную учням повторити нові слова.

2.2. Аудіювання діалогу з опорою на малюнок (РВ. Ех.2 р.44)

Читаю діалог і показую картки з малюнками, учні повторюють.

2.3. Вивчення вірша з новими лексичними одиницями (РВ. Ех.3 р.44)

T.- Ok, now we learn our new rhyme.

Red and yellow.

Green and blue!                                  

Lots of colours

For me and you.

2.4.Фізкультхвилинка

T.- Stand up, children! (Діти повторюють слова та дії за вчителем.)

         I am happy, Happy, happy

2.5. Представлення літер алфавіту Оо, Рр (РВ. Ех.4-5 р.45) WB(зошит) – Unit 4, Lesson 3,Ex.2-3 p.28.

T.- Діти, ми зовсім забули про наш алфавіт. Він стоїть у куточку і сумує. Давайте його              розвеселимо!              

(Прослуховування пісні «АВС»)

T. – Children, lets listen the «Alphabet Song».

Потім РВ (підручник) - Unit 4, Lesson 3,Ex.4-5 p.45; WB(зошит) – Unit 4, Lesson 3,Ex.2-3 p.28.

T. – Pupils, open your books on p.45 Ex.4-5.  Let’s start our work with new letters – «Oo» and «Pp». Open your workbooks on p.28.

The first task will be:  WB ex.2 p.28. Trace, name and write the letters.

The second task will be: WB ex.3 p.28. Children, trace the letters, colour the animals and name.  

 

                  D:\Продлёнка\картинки\7676455.jpg                       D:\Продлёнка\картинки\7676443.jpg

2.6.Виготовлення аплікацій з кольорового паперу «Моя улюблена іграшка»

А зараз ми з вами разом виготовимо аплікацію своєї улюбленої іграшки.

                 ІІІ. Закінчення уроку

3.1. Підведення підсумків

T. – Ok. Our lesson was very interesting.

Thank you for the lesson.

The lesson is over. You are free.

Good-bye, children. See you next time.

 

 

docx
До підручника
Англійська мова (підручник для спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням англійської мови) 1 клас (Карпюк О. Д., Ростоцька М.Є.)
Додано
30 жовтня 2018
Переглядів
551
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку