Тема: Дозвілля.
Мета: ознайомити з новою лексикою та активізувати її вживання в мовленні, розширити знання учнів про музичні інструменти.
Повторити правила вживання теперішнього неозначеного часу.
Розвивати навички читання, аудіювання й усного мовлення.
Розвивати в учнів логічне мислення, фонематичний слух, мовленнєву
реакцію,мовну здогадку.
Продовжувати розвивати навички в письмі.
Виховувати культуру спілкування, любов до музики.
Обладнання: презентація Power Point, аудіо запис, відео розминки для очей,підручник.
Очiкуванi результати: на кiнець уроку учнi вмiтимуть висловлюватися про своє дозвілля,улюблені музичні інструменти в теперішньому неозначеному часі.
Хід уроку
I Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
Greeting 1.Good morning class..I hope you’ll be active at the lesson.
how are you today?( робота в парах, режим учень-учень) Well, let's start.
Aim 2. Повідомлення теми уроку.
The theme of our lesson is MEET THE BAND.. Today we are going to learn
the names of some musical instruments, to speak about the role of music in
our life .
Warming up 3.Уведення в іншомовну атмосферу (прослуховування аудіозапису для створення сприятливого емоційо-психологійчного настрою до теми
1. Let’s listen to a musical extract together to elevate our spirits.
Обговорення музичної родзинки, створення міні-діалогів щодо прослуханої композиції( режим учитель-учень)
T: - What emotions does the music arouse?
P1: - I feel hope.
II Основна частина уроку.
Vocabulary1. Активізація ЛО теми
Practice 1) Look at the screen. Here you can see the pictures of some musical
instruments. Listen to their names.
Vocabulary ( Уведення нових лексичних одиниць)
Аудіювання.Відпрацювання лексики. Впр 1,с.16
Volin
Keyboard
Piano
Guitar
Drums
Чарівна скринька ( розшифрування слів) презентація
T: Put the following word-combinations into two columns ( вправа »Лексичний тренажер»
I like |
I don’t like |
P1 ---I Like to play the piano( відпрацювання прослуханої лексики з підручника у реченнях) Учні складають короткі висловлюання за зразком.
Слайд- дерево
Look at this special”music tree”. Why is classical music at the bottom?
Name some more popular modern styles(rap, etc.)
Учні пригадують стилі музики , вчитель допомагає перекласти, разом із стилями на гілочках дерев співвідносять вивчені назви інструментів ( впр 1.с16)
To play the vilion – classical style
2. Sort all into 2 groups, с. 16 ( створення 2 асоціативниї кущів відповідно до 2 груп інструментів улюблених і неулюблених ) письмово
Favourite instruments unfavourite instruments
Listening 2 . Аудіювання
Look at the picture of the band Full Blast. What does each member
do in the band?
Listen to the text attentively. Впр 2, с. 16
Listen, read and check your answers.( учні слухають текст , потім читають, перекладають і виконують завдання до тексту
Виконання письмової вправи після тексту тестово ( Впр 2, с. 17)
Write A for Amy, B for Bill, L for Liv or S for Stu.
He/She is crazy about pop.
2. He/She is a drummer.
3. His/Her favourite kind of music is hip hop.
4. His/Her favourite rapper is Drake.
5. Jazz is his/her favourite kind of music.
6. They are the singers of the band.
7. His/Her favourite singer is Adele
Physical 3.Фізкультхвилинка
Activity Are you tired? Let’s have a piece of fun!What can we do with our
hands? Iwon't show you the movements.
Clap, clap, clap your hands.
Shake, shake, shake your hands
Roll, roll,roll your hands
Rub,rub,rub your hands
I hide my hands.Do it quickly?
Do you know foreign singer? Name them! Who wants to tell about your
favourite singer?
Grammar 4. Відпрацювання граматичного матеріалу. Повторення правил ( презентація) ( відпрацювання питальних слів у питальних реченнях теперішнього неозначеного часу)
What...? / Who...?
Grammar Впр 3, с. 17
A: What’s your favourite kind of music? дізнатись якусь інформацію про щось
B: Pop.
A: Who’s your favourite singer? дізнатись якусь інформацію про когось
B: Adele. Practice Now it’s time for grammar( письмове відпрацювання граматичних правил.Учні вибирають правильний варіант
Розминка для очей
Speaking( Практикування усного мовлення)
A lot of foreign musicians, including English ones, provide help for people in need and give money for charity.( режим вчитель-учень)
What Ukrainian musicians do you know?
What musical instruments do they play?
Who of them is the most famous benefactor?
Діалогічне мовлення ( доповнення діалогу, драматизація в парах) режим ( учень-учень)
So, we can see that music and musicians play a very important role in society.They influence our feelings, inspire us to noble actions,cultivate humanism, kindness and tenderness.
III Заключна частина уроку
Homework 1. Find some proverbs about music (English proverbs and their
Ukrainian equivalents) 1)Знайти приказки англ. і укр. про музику( пошукова робота)* 2) впр 5, 17( письмово)
Підбиття підсумків уроку. Рефлексія
Summarizing : What is interesting for you?
Give the names of mysical styles do you know?
So, let’s finish our lesson with Longfellow’s words