Розробка уроку 2 клас "Склад чисел 2-9".

Про матеріал
Результати навчання Наприкінці заняття учні: • відтворюють послідовність чисел у межах сотні; • читають і записують числа, утворюють числа різними способами; • виконують додавання та віднімання на основі нумерації чисел; • володіють навичками додавання і віднімання чисел.
Перегляд файлу

Урок математики у 2 класі

Тема.

Мета: пригадати склад чисел 2-9.

Результати навчання

Наприкінці заняття учні:

  • відтворюють послідовність чисел у межах сотні;
  • читають і записують числа, утворюють числа різними способами;
  • виконують додавання та віднімання на основі нумерації чисел;
  • володіють навичками додавання і віднімання чисел.

Обладнання і матеріали

  • Jamboard — це цифрова інтерактивна дошка

https://jamboard.google.com/d/1Xk6k9_YcO2EEF59Cs5-VhWoox5ZWR50DncsgzVWxKK8/viewer?f=0

  • Друковані посібники з математики 2 клас Воронцова 2024р
  • Цеглинки ЛЕГО

 

Хід уроку

  1. Організаційна частина
  1. Привітання (1слайд)

Вже  дзвінок сигнал нам дав,

Працювати час настав.

Тож і ми часу не гаймо,

Урок математики починаймо.

  1. Емоційне налаштування (1 слайд)
  •          Діти, усміхніться, «зніміть» усмішку зі свого обличчя долонькою та «подаруйте» її у монітор. А тепер простягніть долоньку до камери і «прийміть» усмішку, яку вам подарували і «прикрасьте» нею своє обличчя.
  1. Зворотний зв’язок із минулим заняттям
  •          Що ми робили на минулому уроці?
  •          Ми вчилися додавати шляхом прилічування.
  1. Актуалізація теми (2 слайд)

Щоденні 3 «Математика самостійно»

Інтерактивна вправа «Автобус» https://www.matific.com/play

  1. Оголошення теми уроку
  •          Що допомогло вам швидко виконати цю вправу?
  •          Це знання складу чисел.
  •          Сьогодні ми пригадаємо склад чисел 2–9.
  1. Основна частина
  1. Робота з посібником (діти працюють у друкованих посібниках спостерігаючи за роботою вчителя на дошці Jamboard) (3 слайд)
  •          Склад числа — це всі можливі способи скласти це число (ціле) із менших чисел (частин).
  •          Розгляньте склад чисел 2–9 на с. 54.
  •          Утворіть запропонований склад чисел.
  •          с. 55 завдання 1-4 у посібнику. (4 слайд)
  1. Руханка (5 слайд)

https://drive.google.com/drive/folders/1uTKEWPv7tEcIixLuA9en_SrhNkb1_VmK

  1. Робота з посібником (продовження)
  •          На с. 56 разом з учнями виконуємо першу частину завдання 5 у

посібнику. Діти самостійно продовжують виконувати ці завдання.

  •          Бажаючі зачитайте відповіді. (6 лайд)
  1. Заключна частина
  1. Онлайн тренажер (7 слайд)
  •          Виконайте інтерактивну вправу на платформі LearningApps.

https://learningapps.org/watch?v=pjza5skhc24

  1. Рефлексія (8 слайд)
  •          Оцініть урок за допомогою цеглинок ЛЕГО.

Зелена цеглинка — все зрозуміло,

жовта — не зрозуміло деякі елементи,

червона — мені потрібна допомога.

  1. Зворотній зв’язок
  •          Виконайте завдання на своїх сторінках в Jamboard.

https://jamboard.google.com/d/1Qx7V73h8jddw4kFxFgjp0aRTBpERRyMc2OTAGJ-1R2o/viewer?f=0

 

 

 

 

 

docx
Пов’язані теми
Математика, Розробки уроків
НУШ
Додано
9 грудня
Переглядів
14
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку