Розробка уроку англійської мови на тему "День за днем. Past Simple дієслова to be".

Про матеріал
Розробка уроку - подорожі, в процесі якого здобувачі освіти навчаються описувати місцезнаходження людей, запитувати про події в минулому часі й відповідати на запитання, слухати інших, розуміти важливість опанування іноземною мовою й потреби користуватися нею як засобом спілкування.
Перегляд файлу

Клас:         3                                   Дата:_________

Урок - подорож

Тема уроку:  ДЕНЬ ЗА ДНЕМ

 

Цілі: описувати когось / щось, запитувати про події в минулому часі й відповідати на запитання, удосконалювати компетенції чи­тання, аудіювання й усного монологічного мовлення;  уважно стежити за презентованою інформацією, ефективно співпра­цювати під час парної роботи; виховувати вміння сконцентруватися, слухати інших, розуміти важливість опанування іноземною мовою й потреби користуватися нею як засобом спілкування.

 

Обладнання: постер «Лондон», сюжетні та предметні зображення, схеми до правил, роздатковий матеріал, слова теми.

Хід уроку

І ВСТУПНА ЧАСТИНА

  1. Привітання
  •          Good morning, pupils! How are you today? So, let’s start our lesson!

https://www.youtube.com/watch?v=tVlcKp3bWH8&ab_channel=SuperSimpleSongs-KidsSongs

 

2. Мовленнєва зарядка.

- What country is it?

- Is it Ukraine?

- What is the weather in England?

- Is it winter? 

- What is your favourite cartoon?

- Do you like Winnie-the-Pooh?

- Сьогодні ми вирушимо у подорож до Англії. А допоможе нам у цьому Winnie-the-Pooh Bear!

 

3.  Фонетична хвилинка

- Спочатку потрібно дістатися до повітряної кулі . Let’s get on the Balloon!

-Let’s train to say sound [w]. Repeat after me [w]  [w]  [w]

-Wall, window, weather, winter

 - Read the poem with me:

     

Baloon travels in the sky.

w – w – w .

Moving so fast and   high,

w – w – w .

Over the sea, and over the land,

w – w – w .

To see our England!

w – w – w .

 

-Складіть фрази із словом  “winter”

(white winter, snowy winter, winter holidays)

 

ІІ ОСНОВНА ЧАСТИНА

4.  Повідомлення теми та мети уроку

-Today we speak about last days.

Сьогодні на уроці ми будемо говорити про  минулі події. Про те, хто  де побував. Навчимося запитувати та відповідати на такі питання. Are you ready? Let’s go!

 

5. Гра »Знайди слова»

- При посадці на літак виникла  проблема.  Розгубився наш багаж зі словами.  Winnie-the-Pooh каже : Help!!! Look at the blackboard. Make the word-combinations.

 

 

 

 

At

In

 

school

home

Scotland

grandparent’s

the camp

the mountains

the park

the zoo

the hotel

  •          Winnie-the-Pooh каже : thank you!

 

6. PRESENTATION    WAS, WERE

a) Look and say (p. 88, ex. 1).

  •          Hello, London. The London Eye. Ось ми і на знаменитому Лондонському  оглядовому колесі! Winnie-the-Pooh приніс нам завдання. Що означають слава was і were? Коли вони вживаються? Розподіліть горщики з медом jars with honey  до потрібного Winnie-the-Pooh.
  •          Write the date. Open your books on page 88, ex.1.Доповніть речення потрібними словами was і were. Запишіть два речення, де вживається слово was.

Bill was at school last Monday.

Tom and Eddie were at their grandmother’s last summer.

Bill and Taras were at the camp in summer.

Nick was at home on Sunday.

Linda and her sister were in the mountains on winter holidays.

Roy and Rick were in the park last weekend.

b) Match the pictures.

- А зараз з’єднайте малюнки з іменами дітей. Go to the black board and stick!

Bill, Tom and Eddie, Bill and Taras, Nick, Linda and her sister, Roy and Rick.

  •          Make sentences with them! Складіть з ними речення.

 

https://wordwall.net/uk/resource/60968911/was-were

 

7. PRACTICE   WAS/WERE  NOT

Read and compare (p. 89, ex. 2).

Correct the sentences.

  •          Oops! Something happens. Щось сталось. Міст Тауер  The Tower Bridge розвівся, щоб пропустити кораблі і пошкодив наші речення вправи 1, які щойно зробили. Давайте виправимо їх. Let’s correct!
  •          А складати такі речення  дуже просто. Поставте після слів was, were заперечне слово not.

(cхема на дошці)

Example: Bill was not at home last Monday.He was at school last Monday.

C:\Users\Мария\Downloads\урок\наочність\artage-io-thumb-256498d114ba8b9ce95bf9c878b854a3.png 

 

Bill was at home last Monday.

Tom and Eddie were at the seaside last summer.

Bill and Taras were at the zoo in summer.

Nick was in the hotel on Sunday.

Linda and her sister were at their mother on winter holidays.

Roy and Rick were at school last weekend.

 

 

 

  •          Let’s take on the bus! Давайте під’їдемо автобусом далі. Лондонські автобуси називаються double-deckers.  Ooops! A policeman! Ми не купили квитків! Але він нас пропустить, якщо ми складемо речення про те, де діти не були.

                        Nick  was at home on Monday.

Tom  was at the seaside in summer.

Bill and Taras were in the park in the morning.

I was in the comfortable hotel.

We were in the mountains on winter holidays.

Roy and Rick were at school on Sunday.

 

8. PHYSICAL ACTIVITY

  •          Winnie-the-Pooh бачить, що  уou are tired. Давайте потанцюємо!

  •          Пісня“Clap your hands”

Clap, clap, clap your hands

As slowly as you can!

Clap, clap, clap your hands

As quickly as you can!

 

Shake, shake, shake your hands

As slowly as you can!

Shake, shake, shake your hands

As quickly as you can!

 

Roll, roll, roll your hands

As slowly as you can!

Roll, roll, roll your hands

As quickly as you can!

 

Wiggle, wiggle, wiggle your fingers

As slowly as you can!

Wiggle, wiggle, wiggle your fingers

As quickly as you can!

 

Pound, pound, pound your fists

As slowly as you can!

Pound, pound, pound your fists

As quickly as you can!

 

 


https://www.youtube.com/watch?v=-oXwHLmgmjQ&ab_channel=LittleFox-KidsStoriesandSongs

 

9. PRACTICE   WAS/WERE??

- Рухаємось далі. Ось  нас чекає London taxi. Usually London taxis are black. Водій таксі запитує: А чи ви були тут минулого літа? Were you in England last summer?

- Що ви помітили особливого у цьому реченні? Де стоїть слово were? Подивіться на схему та скажіть, як скласти питання про те, де ми були в минулому?

- Складіть питання своїм одноклассникам за таблицею:

 

 

 

 

WAS

WERE

 

you

your mum

your friend

Oksana

father

I

at school

at home

in Scotland

at the grandparent’s

at the camp

in the mountains

in the park

at the zoo

in the hotel

 

 

?

 

 

10. PRACTICE.

- Охоронець The guard чекає нас із завданням, щоб перевірити як ви засвоїли сьогоднішню тему. Make the sentences.

 

 

 

 

 

 

 

Optional activities:

"Disappearing cards" Game

Stick five to seven "Activities" flashcards to the board. Repeat the words chorally. Then remove one of the flashcards in the sequence. Pupils chant the whole sequence of six words, including the missing one. Repeat, removing another flashcard. Continue till there are no flashcards on the board and pupils are saying the whole sequence from memory. You can also play the game by writing seven words on the board, then rubbing them out one at a time.

 

"Miming game"

Mime something you did yesterday, e.g., danced or watched TV. Pupils guess what you did and call out the action in the past tense. Repeat and, if appropriate, encourage some pupils to take turns to come up to you and mime to the rest of the class.

 

III ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА

11.Summary.

  •          Головний годинник Лондону Big Ben сповіщає, що наша подорож добігає кінця.

Давайте складемо речення про нашу подорож. Де ми були. Де ми не були. Та чи були ми в Франції?

We were in England

We were not in the mountains.

Were we in France?

No, we were not in France

12. HOMEWORK

 

https://www.liveworksheets.com/w/en/english-language/387340

 

 

doc
До підручника
Англійська мова для загальноосвітніх навчальних закладів 3 клас (Карпюк О. Д.)
Додано
24 грудня
Переглядів
22
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку