Предмет : англійська мова
Тема: Моя школа/MySchool
Клас: 1
Мета уроку:
— Активізувати вивчені ЛО: pen, bag, pencil, book, desk, chair, ruler, eraser, sharpener, blackboard
— Розвивати вміннясприйняття тексту на слух.
— Розвивати комунікативні здібності учнів.
— Активізувати вживання конструкції :What is it?It`s a … Is it a …? Yes, it is./No, it`s not.
— Активізувати вживання команд повсякденного класного вжитку:Standup! Sit Down! Open your Book! Close your Book! Take a pencil!
— Виховувати культуру спілкування з усіма учасниками освітнього процесу
— Виховувати повагу та бережливе ставлення до чужого майна
Очікувані результати в кінці уроку
Учні:
- зможуть впевнено вживати лексичні одиниці за темою
- зможуть називати кольори предметів (шкільних речей)
- зможуть складати та розігрувати міні-діалоги, вживаючи конструкціюWhatisit? It`s a … - зможуть дати стверджувальну та заперечну відповідь Is it a …? Yes, it is./No, it`s not.
- зможуть розпізнати команди на слух та виконати необхідну дію
Наскрізні лінії:Громадянська відповідальність
Компетентності:
Спілкування іноземною (англійською) мовою під час опрацювання аудіо та відеоматеріалів; сформувати готовність до комунікації, вживаючи вивчені ЛО та структури
Обладнання та матеріали:екран, комп’ютер, проектор, картки (flashcards), підручник та зошит English with Smiling Sam (Oksana Karpyuk), відеоматеріали
ХІД УРОКУ
I.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Привітання.
Т: Hello, children! Nice to see you! Ps:Hello, teacher! Nice to see you too!
Повідомлення теми та мети уроку.
T:Let's start our lesson. Today we are speaking about school and school things.
Почнiмо наш урок. Сьогодні ми говоримо прошколу та шкільні речі.
Уведення в іншомовну атмосферу.
Давайте заспіваємо нашу пісню про емоції.
https://www.youtube.com/watch?v=fMR8Hr9Xby4
Під час перегляду відеоролику учні не лише повторюють слова пісні, а й зображають відповідні емоції.
And now in chain make a sentence and show HOW ARE YOU.
P 1 I`m happy. – P 2 I`m angry. …
А зараз один за одним говоримо та показуємо як ми почуваємось.
https://www.youtube.com/watch?v=D0Ajq682yrA
Що ж порахуємо від 1 до 20.
Welldone!
Молодці!
https://www.youtube.com/watch?v=FMRkKbbrQ7E
Згадаємо кольори, заспівавши пісню.
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
And now we`ll watch a video and revise school things. SCHOOL SUPPLIES SONG
https://www.youtube.com/watch?v=I83nbwruQS8
Look at the pictures and answer to my questions.What is it? What colour is it? Is it a pen?
Подивіться на зображення і дайте відповідь на запитання.
T показує картки з різними шкільними речами (можна скористатись готовими флеш-картками або роздрукувати картинки з ресурсуGoogle(вкладка картинки). Учні відповідають на питання.
Let`s make a stop and move. Учні виконують знайомі рухи під музику.
https://www.youtube.com/watch?v=C3c8fzbsfOE
Аудіо додаток до підручника (Unit-2-Les_10-1-Revision)
4.2 Open your Workbook, page23. Listen to the instructions. Відкриваємо зошит на сторінці 23, слухаємо і обводимо ту кількість предметів, про яку ідеться.
(Act.Book_Smiling Sam-1-Unit-2_p 23_Les_10_task 1)
III. Рефлексія
Бесіда з учнями. Вчитель питає учнів, що нового вони дізнались на уроці, що їм сподобалось. Вчитель починає фразу, учні закінчують її: «На уроці ми навчились … .
Home-schoollinksВчитель пропонує учням вдома переглянути відео (використане на уроці) і повторити вивчене ще раз.
Список використаних джерел: