План-конспект уроку англійської мови в 1 класі (за підручником А.Несвіт)
План-конспект уроку англійської мови в 1 класі
(за підручником А.Несвіт)
Тема: У зоопарку. Літери
Ll, Mm
Підготувала: вчитель англійської мови
Дмитренко Лілія Володимирівна
Мета:
Освітня:
Розвиваюча:
Виховна:
Мовний матеріал: Where is…? Where are…? I can …
Обладнання: підручники, картки для гри «Увага! Що зникло?», картки «Літери», плакат «чарівне деревце», «листочки», м’яч
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття до іншомовного мовлення |
||
Greeting |
Привітання. T: Good morning! Ps: Good morning. (учні сідають) Т: How are you? (вчитель проводить опитування,використовуючи м’яч) P1: (учень ловить м’яч і відповідає на запитання) -Fine, thank you. T: Great! Sit down, please. Т: What is your name? P1: My name is … T: Well done! Sit down, please. (у швидкому темпі учитель ставить різні запитання усім учням) |
Game “Magic Ball” |
Aim |
Повідомлення теми та мети уроку. Т: Сьогодні на уроці ми повторимо слова, які вчили на минулому уроці й вивчимо нові слова. Ми будемо грати в ігри, розігрувати діалоги, повторимо вже вивчені літери та ознайомимося з новими й навчимось їх писати. Також ви будете вчитись читати. Урок наш незвичайний. Погляньте, на дошці чарівне дерево, але листочки з нього геть злетіли, але ми прикрасимо наше чарівне дерево листочками. Кожна правильна відповідь-це і буде ваш дарунок чарівному дереву. Let’s start our lesson. |
Плакат з деревом |
Warming up |
Уведення в іншомовну атмосферу. 1) Повторення вірша. Учитель розповідає вірш, який вчили на попередньому уроці, учні повторюють. Після цього діти разом з учителем розповідають весь вірш. Потім один-два учні самостійно декламують вірш перед класом. (Діти прикріплюють листочки на чарівне деревце). |
|
ІІ. Основна частина |
||
Pronunciation Practice |
Тренування у вимові звуків. Т: Спочатку ми з вами потренуємося правильно вимовляти англійські звуки. Повторюйте за мною. Repeat after me. Учитель вимовляє звуки, учні повторюють. Т: [s],[p], [t], [e], [i], [d], [b],[l],[m]. Потім учитель вимовляє слова, учні повторюють.
|
Запис на дошці «Звуки»
|
Vocabulary Presentation and Practice |
Подання та відпрацювання нового лексичного матеріалу. 1) Т: Подивіться на малюнки до першої вправи на сторінці 42. Кого ви бачите? (Учні відповідають на запитання вчителя.) Щоб прикрасити деревце чарівним листочком давайте вивчимо діалоги до малюнків. Слухайте та повторюйте. Listen and repeat. Учитель читає вправи, учні повторюють . Найактивніші прикріплюють листочки на дереві. 2) Т: (Учні повторюють нові слова,перекладають) -Repeat after me the new words: the Zoo,big, small, tall, a monkey, a lion . |
Впр. 1 (с. 42)
|
Physical Activity
|
Фізкультхвилинка . I can walk. I can jump. I can run. I can stamp. I can clap.
-Активізація вживання структури Where is…? Where are…? ( Учні грають в Гру « Де знаходиться іграшка?») |
|
Revision of Letters |
Повторення літер. 1) Учитель поділяє клас на дві команди і показує по одній літері на картках у будь-якому порядку. Учні з кожної команди по черзі називають літери. За кожну правильну відповідь команда прикріплює чарівний листочок на деревце на дошці. 2) Учитель поділяє клас на дві команди і називає літери, які було вивчено на попередніх уроках. Учні команд ланцюжком виходять до дошки й записують їх. За кожну правильно записану літеру команда прикріплює чарівний листочок на деревце. |
Гра «Назви літеру»
Гра «Напиши літеру» |
Presentation of Letters |
Подання літер: Ll, Mm. 1) Учитель ознайомлює учнів із літерами Ll, Mm. Учитель кріпить до дошки картку з літерою та літерою і називає їх. Учні повторюють. Учитель пропонує учням подивитись у підручник і показати літеру T: Show me letter Ll, Mm in your books. 2) Учитель демонструє на дошці, як правильно писати літери Ll, Mm, а потім пропонує дітям «написати» їх у повітрі. Фізкультхвилинка. |
Впр. 4 (с. 44)
|
Reading |
Навчання читання. Учитель зачитує слова , учні вголос читають за ним. Діти самостійно читають слова вправи ланцюжком. |
Впр. 5 (с. 44) |
Writing |
Розвиток навичок письма.
|
|
ІІІ. Заключна частина |
||
Summarizing |
Підведення підсумків уроку. Заключна бесіда з учнями. Т: -Скажіть, а які завдання ми виконували сьогодні на уроці? -Скажіть, будь ласка, що нового ви сьогодні вивчили на уроці?
|
|
Saying Goodbye |
Закінчення уроку.
T: -Погляньте на наше чарівне дерево, воно радіє листочками! Ви гарно працювали на уроці, тому і так багато листочків. -Stand up, please! Goodbye, children! Ps: Goodbye! |
|