1 астероїди, боліди, метеоріти та комети
3 метеорити кратер
4 Комета Комети з'являються з периферії Сонячної системи, тому їхні орбіти постійно змінюються під впливом гравітації основних планет. Унаслідок цього деякі з комет переходять на близько-сонячні орбіти і Сонце знищує їх, коли вони наближаються до нього
5 Сонячний вітер розганяє іони до швидкостей у десятки й сотні кілометрів на секунду, набагато більших, ніж швидкість орбітального руху комети. Тому їх рух направлений майже точно в напрямку від Сонця, як і хвіст I типу, який вони формують.
6 Метео́рний дощ— природне явище, під час якого на нічному небі можна побачити численні метеори, що летять ніби з однієї точки на небосхилі.
7
8 В атмосфері Меркурія основним компонентом є гелій, менше водню, дуже малі відсотки інших газів: аргону, неону і т.д. Густина атмосфери Меркурія подібна до густини атмосфери Землі на висоті 700 км, тому на цій висоті метеори не можуть нагрітися до світіння.
9на фотографіях з довгим періодом експонування астероїди залишали короткі світлі лінії, в той час як зорі залишалися точками завдяки тому, що телескоп повертається вслід за обертанням небесної сфери
10
11
12