Урок 23
Тема: Мої домашні улюбленці.
Підтема: У неї є кішка.
Мета: пізнавальна: вводити, тренувати лексику з теми, тренувати конструкції “This is a …..”, повторити назви кольорів, тварин; Опрацювати заримівку на закріплення звуків, вчити вірш “My Pet”.
Практикувати учнів у вживанні структур: She has got=He Has got
розвивальна: сприяти формуванню та розвитку пам'яті, уяви мислення, уміння побудувати монологічне мовлення;
виховна: виховувати повагу до оточуючих, повагу до іншомовної культури.
Обладнання: підручник, ілюстрації до теми «Домашні тварини», аудіо запис, вірш ,кольорові картки.
Тип уроку: комбінований
Хід уроку
І. Організаційний момент.
Введення в іншомовну атмосферу.
1. Greeting: ( Вітання)
Teacher: Good morning, children
Good morning, good morning to you!
Good morning, good morning!
I am glad to see you!
Pupils: Good morning, teacher!
Good morning, good morning to you!
Good morning, good morning!
We are glad to see you too!
А)Answering the question. (Відповіді на запитання .)
What is your name?
How are you today?
Б) а) фонетичне опрацювання слів
Гра “Foreign Speakers” / ”Говорять іноземці” (для закріплен-
ня звуковимови)
Учитель пропонує дітям ситуацію: «Ми — іноземці. Ми не
знаємо, як вимовляти українські звуки. Тому ми замінюємо їх
відповідними англійськими звуками. Повторюйте слова і фрази за
мною.»
[д] — [d] дім, дятел, діти, доміно.
Дід Додон в дуду дудів,
Діну дід дудою задів.
[т] — [t] кіт, стіл, тигр, кит, тісто, теля.
[з] — [ð] Зіна, заєць, зима, завод, коза.
[с] — [θ] сіно, сонце, сосна, санi, сон, син.
Сім дочок — сірочок
Вишивають сім сорочок.
3. Повідомлення теми та мети уроку. Мотивація навчальної діяльності.
- Вчитель: Діти, яку тему ми з вами вивчили? (відповіді дітей)
- Правильно, і сьогодні ми з вами перевіримо, як ви засвоїли її. Також ми повторимо усе те, що вивчали на попередніх уроках у розділі "Pets" та вивчемо нову мовну структуру. Let's start.
ІІ. Основна частина уроку
- Tell the children they will practise the colours they learned.
Намалюю кораблю
Море синє-синє – blue.
Сонце скаже нам: ‘Hello!’
Сонечко жовтеньке yellow.
Ось незрілий мандарин
Він зелений – просто green.
Трохи почекай і зїж,
Коли оранжевий він – orange.
Знайте, діти, наперед -
Червоний в світлофорі – red.
Коли він раптом загориться,
«Не йдіть, - нам каже. – Зупиніться!»
Поросятко-бунтівник
Рожевим народився - pink.
Чернилами з банки повсюди він шльопав,
І став фіолетовим, повністю purple.
2. Гра "Memory game"
T: Look at the blackboard. Remember pets.
T: Close your eyes.
(Учитель забирає одну картку.)
T: Якої картки не вистачає?
I’ve got a pet,
It is a cat.
His name is Fred;
I love my cat.
Clap, clap, clap your hands
Clap your hands together.
Stamp, stamp, stamp your feet
Stamp your feet together.
Dance, dance, dance a dance
Dance a dance together.
Nod, nod, nod your head
Nod your head together
Brush, brush, brush your teeth
Brush your teeth together.
Подивіться на сторінку 37, впр 2. Ви бачите вже знайомих нам дітей і вони мають домашніх улюбленців. Я впевнена що ващі друзі та родичі теж мають тваринок вдома. Правда діти? Сьогодні наша задача навчитися про це розповідати. На укр мові це звучить так:
Для цього нам потрібно згадати як на англ мові буде: Він,Вона. (плакат)
Давайте подивимось на Джима: He has got a pat. It is a dog. It is brown. Прослухайте аудіо запис з описом тваринок дітей.
Gassing game
Перегорніть сторінку тут ви бачите гру. Нам треба знайти які тваринки є у дітей а які у дідуся з бабусею і розповісти про це. Для цього нам знадобиться нова структура She has got=He Has got. Як що на малюнку дівчинка кажему She has got, а як що хлопчик то He Has got.
Song “She Has Got a Pet” ex. 4, p.38
Під вправою 4 ви бачите пісню. Я вам її прочитаю і ми разом спробуємо перекласти її на рідну мову. Всі слова нам відомі.
Ві молодці ,а зараз давайте спробуємо її проспівати.
8. Розвиток монологічного мовлення. (Робота з зошитом)
T: Take your workbook and open at page 18.
T: Your task was to colour andsay.
P: She has got a = He Has got a ... It is … .
III. Заключна частина уроку
1. Підсумки
Ми виконали всі завдання. Дуже дякую, діти, ви були дуже активними сьогодні і працювали дуже добре.
Я дуже пишаюся вами.
Thank you, very much, children, you were very active today and worked very well.
I am really proud of you. Now, stand up, please. Good bye, children. Have a nice day.
Т:Stand up, children! The lesson is over. Thank you for the lesson. Goodbye!