Розробка уроку до підручника Ростоцька Карпюк 1кл

Про матеріал
Тема: Мої домашні улюбленці. Підтема: Свійські тварини. Мета: пізнавальна: вводити, тренувати лексику з теми, тренувати конструкції “This is a …..”, повторити назви кольорів, тварин; ознайомити учнів з новими лексичними одиницями по темі уроку та вчити використовувати їх в мовленні; Опрацювати заримівку на закріплення звуків, вчити вірш “My Pet”. Практикувати учнів у вживанні структур: She has got=He Has got розвивальна: сприяти формуванню та розвитку пам'яті, уяви мислення, уміння побудувати монологічне мовлення; виховна: виховувати повагу до оточуючих, повагу до іншомовної культури.
Перегляд файлу

Урок 24

Тема: Мої домашні улюбленці.

Підтема: Свійські тварини.

Мета: пізнавальна: вводити, тренувати лексику з теми, тренувати конструкції This is a …..”, повторити назви кольорів, тварин; ознайомити учнів з новими лексичними одиницями по темі уроку та вчити використовувати їх в мовленні; Опрацювати заримівку на закріплення звуків, вчити вірш “My Pet”.

Практикувати учнів у вживанні структур: She has got=He Has got

розвивальна: сприяти формуванню та розвитку пам'яті, уяви мислення, уміння побудувати монологічне мовлення;

виховна: виховувати повагу до оточуючих, повагу до іншомовної культури.

Обладнання: підручник, ілюстрації та плакати до теми «Домашні тварини», аудіо запис, вірш, кольорові картки.

Тип уроку: комбінований

Хід уроку

І. Організаційний момент.

 Введення в іншомовну атмосферу.

1. Greeting: ( Вітання)

Teacher: Good morning, children

                                            Good morning, good morning to you!

                                            Good morning, good morning!

                                            I am glad to see you!

Pupils:    Good morning, teacher!

               Good morning, good morning to you!

               Good morning, good morning!

              We are glad to see you too! 

  1. Уведення в іншомовну атмосферу.

А)Answering the question. (Відповіді на запитання .)

           What is your name?

 How are you today?

3. Повідомлення теми та мети уроку. Мотивація навчальної діяльності.

- Вчитель: Діти, яку тему ми з вами вивчили? (відповіді дітей)

- Правильно, і сьогодні ми з вами перевіримо, як ви засвоюєте  її. Також ми повторимо те, що вивчали на попередніх уроках у розділі "Pets" та вивчено багато нових назв тварин. Повторимо вірш та вивчимо нову пісеньку. Let's start.

ІІ. Основна частина уроку

  1.  Повторення лексичного матеріалу. 

Practise the colours

Зараз ви прослухаєте віршик речення якого вам потрібно закінчити назвами кольорів на англійській мові. Подобні в прави ми вже робили.

Намалюю кораблю

Море синє-синє – blue.

Сонце скаже нам: ‘Hello!’

Сонечко жовтеньке yellow.

Ось незрілий мандарин

 Він зелений – просто green.

Трохи почекай і зїж,

Коли оранжевий він – orange.

Знайте, діти, наперед -

Червоний в світлофорі – red.

Коли він раптом загориться,

«Не йдіть, - нам каже. – Зупиніться!»

Поросятко-бунтівник

Рожевим народився - pink.

Чернилами з банки повсюди він шльопав,

І став фіолетовим, повністю purple

  1. Гра "Memory game"

T: Look at the blackboard. Remember pets.

T: Close your eyes.

(Учитель забирає одну картку.)

T: Якої картки не вистачає?

  1. Повторення вірша “My Pet”

I’ve got a pet,

It is a cat.

His name is Fred;

I love my cat.

  1. Фізкультхвилинка

Clap, clap, clap your hands

Clap your hands together.

Stamp, stamp, stamp your feet

Stamp your feet together.

Dance, dance, dance a dance

Dance a dance together.

Nod, nod, nod your head

Nod your head together

Brush, brush, brush your teeth

Brush your teeth together.   

  1. Представлення нових лексичних одиниць). Гра « Ехо».

Для того щоб гарно розмовляти англійською мовою ми повинні правильно вимовляти слова. Давайте пограймо в гру "Echo". Я показуватиму вам малюнки тварин и казатиму їх назви , а ви повторюйте за мною, спробуйте їх запам’ятати і перекласти на україністку:

a dog - a cat

a parrot - a fish

a turkey - a humster

a rabbit - a duck

a hen - a pig

a horse - a checken

       a cow           a pig

Будьласка відкрийте підручник на сторінці 39.

Тут ви бачите всіх тварин назви я ких ми тілки що говорили. Давайте ще раз їх розберемо. Прослухайте аудіо запис і повторіть.  Зараз ми з вами розучену римівку про цих тваринок. Прослухайте її и спробуйте запам’ятати

  1. Повторення  структури …Has got а …

Сторінка 40 , 2 вправа. Ви бачите Джима і Джейн які розмовляють. Прослухайте про що ж вони говорять. А потім повторіть. (аудіо запис)

  1. Усне монологічне мовлення

Подивіться на наступну вправу. Нам пропонують скласти речення про бабусю і дідуся, які мають тваринок. Згадайте як на англійській мові дуде дідусь та бабуся. Правильно, молодці! Вам потрібно сказати:

  • Моя бабуся має корову. Мій дідусь має коня.
  • My granny has got a caw. My grandfather has got a horse.
  1. Фізкультхвилинка

One, one, one (показати вказівний палец)

I can run ! (біг на місці)

Two, two,two (показати 2 пальці)

I can jump too! (стрибки на місці)

Three, three, three (показати 3 пальці)

Look at me ! (дитина звамирає в смішній позі)

  1. Робота з зошитом

T: Take your workbook and open at page 18.

T: Your task is to finish the picture and say.

Ваше завдання закінчити малюнок і назвати тваринку.

III. Заключна частина уроку

1. Підсумки

Ми виконали всі завдання. Дуже дякую, діти, ви були дуже активними сьогодні і працювали дуже добре.

 Я дуже пишаюся вами.

Thank you, very much, children, you were very active today and worked very well.

I am really proud of you. Now, stand up, please. Good bye, children. Have a nice day.

Т:Stand up, children! The lesson is over. Thank you for the lesson. Goodbye!

1

 

docx
До підручника
Англійська мова (підручник для спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням англійської мови) 1 клас (Карпюк О. Д., Ростоцька М.Є.)
Додано
22 січня 2019
Переглядів
919
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку