ПЛАН–КОНСПЕКТ УРОКУ У 6 КЛАСІ З ТЕМИ « FOOD»
Тема: Їжа та напої.
Мета:
Очікувані результати : учні вміють складати речення , вживаючи конструкцію to be going to та Future Simple, вміють вести розмову про свій сніданок.
Обладнання: підручник Карпюк 6кл, аудіозапис, картки «True/False», картки –заголовки до тексту, фото англійських сніданків.
Хід уроку
І. Організаційна частина уроку
1.Привітання
T: Good morning, students!
How are you today?
P1: I’m great!
P2: I’m wonderful! ...
T: I’m glad that you’re all in a good mood! Let’s start our lesson.
2. Мовленнєва зарядка
Tongue – twister
Yellow butter, purple jelly, red jam, black bread
Spread it thick, say it quick.
(first teacher reads it to the class, then they read together, pupils read it quietly, loudly and quickly)
3. Повідомлення теми та цілей уроку
T: The topic of our lesson is on the board. It is “Food and Drinks”
We’re going to listen to the text about British breakfast, practice making up sentences expressing future and, of course, we’re going to talk a lot.
II. Основна частина уроку
Гра «Flash»
( Teacher shows cards very quickly, the task of the pupils is to “catch” the image and tell the word) Додаток № 19
Гра “We’re going on a picnic”
(Ця вправа окрім розвитку навичок усної взаємодії тренує вживання учнями конструкції to be going to та Future Simple, в реальній ситуації демонструє різницю вживання цих двох граматичних понять для вираження майбутнього часу. Вправа відбувається в такому порядку: Вчитель: “You are going on a picnic. What will you take?”
Учень1: “ I‘ll take matches. And you, Ann? What will you take?”
Учень 2: “I’ll take water. And you, Nick? What will you take?”
Під час діалогу вчитель схематично малює на дошці, запропоновані учнями варіанти. Далі запитує :“Who is going to take matches?”
Учень 3: “ Andrew is going to take matches.”
Вчитель:”Who is going to take water?”
Учень 4:”Ann is going to take water?”
В кінці вправи учні роблять висновок, що майбутній простий час вживається для вираження виконання дії, прийнятої в момент мовлення, а to be going to для запланованої дії на майбутнє.)
T: Have a look at the pictures. What is in the picture? (Додаток №20)
Слова для довідок
late breakfast + early lunch = brunch
to eat out
take away
Listen to the text and say whether the sentences are true or false.
(Учням роздають по дві картки – зелену і червону, один учень читає речення, всі учні показують одну картку. Зелена – true, червона – false)
Listen to the text for the second time and put the titles into the correct order.
(Учні слухають текст вдруге, потім розміщують по одному заголовки на дошці в правильний порядок)
“Stand up and Jump up who...”
Робота в парах
A |
B |
Привітайся |
Привітайся |
Запитай, що співрозмовник зазвичай їсть на сніданок. |
Дай відповідь. Запитай те ж саме. |
Дай відповідь. Запитай чи співрозмовник зазвичай має ланч в школі. |
Дай заперечну відповідь. Скажи, що зазвичай береш ланч з дому. |
Скажи, що ти маєш ланч в школі. Запитай, яка улюблена страва співрозмовника. |
Дай відповідь. Запитай те ж саме. |
Скажи, що твоя улюблена їжа та ж сама, що і в співрозмовника. |
|
Pupils work in pairs and act out the dialogues.
P1↔ P2
III. Заключна частина уроку