Розробка уроку-гри "Knowledgelande" + презентація, 3 кл

Про матеріал
Урок-гра для учнів 3 класу. Повторення та закріплення знань, удосконалення лексичних та граматичних навичок.
Перегляд файлу

Тема уроку: “ Knowledgeland”.

 

Тип уроку: закріплення знань, умінь та навичок.

Форма уроку: урок-гра.

Цілі уроку:

освітні:

- формування лексичних та граматичних навичок;

- розвиток уміння та навичок усного мовлення;

- Вдосконалення навичок читання.

розвиваючі:

- активізація пізнавальної діяльності учнів;

- Вироблення самостійності, активності, і творчого початку.

виховні:

- Виховання інформаційної культури, підтримка інтересу до англійської мови.

Обладнання:

- персональний комп'ютер;

- мультимедійний проектор;

- Екран;

 

- дидактичний роздатковий матеріал;

- Презентація.

 

План уроку

 

 I. Організаційний момент.

  1.  Вітання.
  2.  Мовленнєва розминка.
  3.  Введення учнів у сюжет уроку.

ІІ. Фонетичне відпрацювання пісеньки "Five little bears".

IІІ. Розвиток  навичок мовлення. Загадки про тварин.

ІV. Вдосконалення граматичних навичок.

V. Вдосконалення навичок читання.

VI. Динамічна пауза.

VII. Вдосконалення навичок читання.

VIII. Гра «Мисливці».

IX. Повторення лексики на тему «Кольори».

X. Заключний етап уроку.

1. Підбиття підсумків діяльності учнів.

2. Виставлення оцінок.

3. Пояснення домашнього завдання.

 

 

Хід уроку.

І. Організаційний момент.

1. Вітання.

T:    Good morning, dear boys and girls!

Ch:  Good morning, good morning

        Good morning to you.

        Good morning, good morning,

        We are glad to see you.

T: I’m glad to see you too.

      2. Мовленнєва розминка.

T: I’m fine. And what about you? How are you?

P1: I’m good, thank you.

T: And you?

P2: I’m OK.

T: How are you doing?

P3: I’m well, thank you. Etc.

      3.  Введення учнів у сюжет уроку. Слайд № 1

 

T: OK, let’s begin our English lesson. Today we have got a magic lesson. We’ll go to Knowledgeland. We’ll meet our friends there and do some tasks.

За кожне правильно виконане завдання ви отримаєте "сонечко".

Be active!

Well, let’s say our magic spell.

                      Boys and girls

                      Hand in hand

                      Let’s go to Knowledgeland. 

(Слайд № 2 з музичним супроводом)

Oh, we’re in Knowledgeland. Look, who is this? This is our friend Little Bear. Say “Good morning” to Little Bear.

Ch: Good morning, Little Bear!

LB: Good morning, children. Welcome to our land.

ІІ. Фонетичне відпрацювання пісеньки "Five little bears".

 

( Демонстрація слайду № 3 )

  T: Ведмедик хоче, щоб ми заспівали пісеньку про ведмежат.

 Let’s sing a song.

 

Five little bears.

                                                 

                         Five little bears

                         Dancing on the bed,

                         One fell off and bumped his head.

                         Mother called a doctor,

                         And the doctor said:

                         “No more little bears dancing on the bed.”

 

                         Four little bears

                         Dancing on the bed,

                         One fell off and bumped his head.

                         Mother called a doctor,

                         And the doctor said:

                         “No more little bears dancing on the bed”

 

                        Three little bears

                        Dancing on the bed,

                        One fell off and bumped his head.

                        Mother called a doctor,

                        And the doctor said:

                        “No more little bears dancing on the bed”

 

                        Two little bears

                        Dancing on the bed,

                        One fell off and bumped his head.

                        Mother called a doctor,

                        And the doctor said:

                        “No more little bears dancing on the bed”

                       

                        One little bear

                        Dancing on the bed,

                        He fell off and bumped his head.

                        Mother called a doctor,

                        And the doctor said:

                        “No more little bears dancing on the bed”

  IІІ. Розвиток  навичок мовлення. Загадки про тварин.

                     

T: Well done! Ведмедик, виявляється, має сюрприз. Відгадайте його загадку.

 

  It is small. It can swim. It lives in the river. What is it?         

            (a fish)

А тепер ви загадайте загадки, а ми спробуємо їх відгадати.

 

P1: It is green. It has a long nose. It can swim. What is it?

 

P2: Is it a bear?

P1: No, it isn’t.

P3: Is it a crocodile?

P1: Yes, it is.Etc.

 

ІV. Вдосконалення граматичних навичок.

 

Загальне питання Is it a cat? Короткі відповіді на нього: Yes, it is. No, it isn’t.

 

 V. Вдосконалення навичок читання.

T: Mr. Rule приготував нам завдання.

 Let’s read the sentences. (Дітям роздати картки з реченнями)

 

I

A dog can skip.

A frog can swim.

Ann has a big cat.

II

Tom and Bob can sing.

Nick has a dog.

It is black.

III

Dick has a big rabbit.

It is fat and big.

Tom can sing.

IV

Ann and Tom can swim.

Tim has seven red pens.

It is a fox.

V

A cat can skip.

Nick has a hat.

It is grey.

VI

Tom cannot swim.

A dog has a box.

Nick has a stick.

VII

A frog can skip.

Ann has a big pig.

It is a black and grey dog.

VIII

It is a big red fox.

Ben has ten cats.

Ann can sing.

IX

Nick has a big dog.

It is grey and black.

It is a red fox.

X

Tom is fat.

Ann cannot skip.

It is a green frog.

 

VI. Динамічна пауза.

 

(Демонстрація слайду № 4)

T: Let’s sing a song.

(Діти співають пісеньку "Mulberry bush", супроводжуючи спів рухами.)

 

Mulberry bush.

 

Here we go round the mulberry bush,

The mulberry bush, the mulberry bush;

Here we go round the mulberry bush,

On a cold and frosty morning.

 

This is the way we clap our hands,

Clap our hands, clap our hands;

This is the way we clap our hands,

On a cold and frosty morning.

 

This is the way we stamp our feet,

Stamp our feet, stamp our feet;

This is the way we stamp our feet,

On a cold and frosty morning.

 

This is the way we wash our clothes,

Wash our clothes, wash our clothes;

This is the way we wash our clothes,

On a cold and frosty morning.

 

This is the way we iron clothes,

Iron clothes, iron clothes;

This is the way we iron clothes,

On a cold and frosty morning.

 

This is the way we sweep the floor,

Sweep the floor, sweep the floor;

This is the way we sweep the floor,

On a cold and frosty morning.

 

Here we go round the mulberry bush,

The mulberry bush, the mulberry bush;

Here we go round the mulberry bush,

On a cold and frosty morning.

 

 VII. Вдосконалення навичок читання.  Слайд № 5

 

T: Mr. Rule приготував для вас ще одне завдання.

 

VIII. Гра «Мисливці».

 

T: Let’s play a game “Hunters”

(На дошці скотчем прикріплено слова. Викликаються

два мисливці, у кожного своя сумка. Вчитель

називає слово, діти шукають його. Хто першим знайшов слово, той знімає з дошки здобич і кладе в свою сумку. Перемагає той, хто набрав більше карток. Переможець потім демонструє свій «здобич» хлопцям, дістаючи картки з «сумки» та читаючи їх.)

 

IX. Повторення лексики на тему «Кольори».

 

 (Робота з ПК. Виконання інтерактивної вправи за посиланням Learning Apps “Colours”)

T: Необхідно з’єднати слова з відповідним кольором.

 

X. Заключний етап уроку.

 

 

1. Підбиття підсумків діяльності учнів.

 

T: Час повертатися додому. Say good-bye to our friends.

Ch: Good-bye!

T: Let’s say our magic spell.

Ch: Boys and girls

       Hand in hand

       Let’s go to our Motherland!

T: We are at home now.

     East or West,

     Home is best.

2. Виставлення оцінок.

 

3. Пояснення домашнього завдання.

 

 

T: The lesson is over. You may be free! Good-bye, dear boys and girls!

 

( Слайд № 6 )

 

 

doc
Додано
14 березня 2023
Переглядів
361
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку