Урок "Clothes" (3 клас)

Про матеріал
План-конспект уроку з англійської мови для учнів 3 класу План-конспект уроку орієнтований на учнів 3-го класу, які на уроках англійської мови вивчають тему “Одяг” Мета: • Активізувати граматику попередніх уроків: he/she is a …; I am wearing …; he/she wearing …; • Практикувати присвійні займенники; • Розвивати навички говоріння, письма; • Формувати вміння знаходити необхідну інформацію у прочитаному тексті;
Перегляд файлу

План-конспект уроку з англійської мови для учнів 3 класу

План-конспект уроку орієнтований на учнів 3-го класу, які на уроках англійської мови вивчають тему “Одяг”


 

Тема: What are you wearing?

Тип уроку: урок закріплення знань, умінь і навичок.

Мета:

  • Активізувати граматику попередніх уроків: he/she is a …; I am wearing …; he/she wearing …;
  • Практикувати присвійні займенники;
  • Розвивати навички говоріння, письма;
  • Формувати вміння знаходити необхідну інформацію у прочитаному тексті;
  • Виховувати почуття дружби.

ХІД УРОКУ

1. Оргмомент. Привітання.

T: Good morning dear pupils. I am glad to see you. How are you today?

– I’m fine, thank you. You look wonderful today!

T: Say “Hello” to each other, ask “How are you today?”

(учні в парах вітають одне одного і роблять одне одному компліменти)

2. Повідомлення теми та мети уроку.

T: Now look at the blackboard.The topic of our lesson is ”What are you wearing?”. At the end of the lesson you must name all elements of our clothes and group them.

3. Warming up. Мовна розминка (римівка)

T: And now let’s say the chant “The clothes rhyme”

Cap and shoes and jeans and blouses,

T-shirt, shorts and dress and trousers,

(учитель читає римівку, учні хором повторюють)

4. T: Look at our presentation! Let’s play in a game “Am I right?”

– Is he a doctor?

– Yes, he is a doctor.

– Is she a singer?

– No, she is not. She is a teacher.

https://i0.wp.com/urok-ua.com/wp-content/uploads/2017/08/Screenshot_1.jpg(вчитель називає професію, а учні погоджується із твердженням чи не погоджуються й виправляють вчителя)

Doctor/waiter/teacher/businessman

5. T: Now we’ll revise some words and phrases.

  • Who is this? And what is his/her profession? What is he/she wearing?
  • This is a businessman. He is wearing a black suit on his body.

(учні розглядають малюнки й називають професію особи та у що він одягнений і де носить цей одяг: на голові, ногах чи шиї… )

Dancer/secretary/singer/waitress

6. T: You have papers on your table. Do you see some words? Listen, point and repeat!

https://i0.wp.com/urok-ua.com/wp-content/uploads/2017/08/Screenshot_2.jpg(Вчитель зачитує слова, а учні повторюють хором та вказують на відповідні малюнки на листку)

T: Now you can see some pictures with text. It’s comics. Let’s read this comics!
https://i0.wp.com/urok-ua.com/wp-content/uploads/2017/08/Screenshot_4.jpg(Кожна команда по черзі читає комікси)

T: Name all heroes in this story. What are they wearing?

(Учні називають дійових осіб та їх одяг)

7. T: Let’s revise! Match and wright.

https://i0.wp.com/urok-ua.com/wp-content/uploads/2017/08/Screenshot_5.jpg(учні виконують вправу на перевірку розуміння прочитаного тексту)

T: Now we are going to check your answers!

8. T: Let’s have some break! (фізкультхвилинка)

 9. Creative task:

  • Color this person;
  • Give him/her name;
  • Name his/her profession;
  • Present your person

(Кожна команда отримує розмальовку, комплект кольорових олівців, комплект слів, де зазначений одяг та його колір. Команда має швидко розфарбувати одяг на розмальовці, назвати його і здогадатися про його професію. Презентувати свій проект)

10. Підсумок. What should we wear ?

(На дошці вивішені вішаки із зазначеними на них порами року. Учням необхідно розвішати одяг на відповідний вішаки)

https://i0.wp.com/urok-ua.com/wp-content/uploads/2017/08/Screenshot_6.jpgEVALLUATION.

HOME TASK. Намалювати людину і підписати всі вивчені елементи одягу.

 

docx
Додано
16 березня 2023
Переглядів
920
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку