УРОК 28 МОЯ СІМ'Я
Урок домашнього читання
Мета: Удосконалювати техніку читання
Повторити ЛО теми
Розвивати комунікативні вміння учнів.
Прищеплювати любов до праці.
ХІД УРОКУ
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Привітаная.
Г: Good morning, children! How are you getting on? Р»: We are very well, thank you!
mm 1 Повідомлю а її а тема та мета уроку.
Т: Today we%U practise your reading skills. We'll read how to make banana bread. We'll also revise some vocabulary on the topic «Cooking».
(back ea & Перевірка домашнього завдання. Впр. 4 (с. 55).
Кожній учень читає реченні, які він склав. Учитель контролює правильність я- стосуаамая минулого неозначеного часу.
4 Уведення в іншомовну атмосферу. Гра «Make a Sentence».
Кожний учень повинен усно скласти речення за темою «Домашні справи*. Якщо вів пе датен цього зробити. то декламує будь-який вірш англійською мовою.
ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Подання тексту для читання. Впр. 2(с. 56).
1)Етап підготовки до читання. Впр. 1 (с. 56). Бесіда в режимі Т-Р-Р
Т: Look at the pictures on page 56. Who can you see? What are the children doing? What dones the boy/girl have in his/ her hands?
2) Eтап читання.
Т: Let's read the text and put the missing sentences in the correct spaces. Учні самостійно читають текст, доповнюючи його поданими реченнями.
T: Read the text and check your answers.
Учні читають та перевіряють, чи правильно вони виконали завдання.
3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.
а) Впр. 4 (с. 57).
Учні заповнюють пропуски в реченнях вправи одним із поданих слів та ланцюжкам читають речення.
б) Виконання завдання на картках.
Учитель роздає картки для індивідуальної роботи. Учні вибирають й обводять слова, що відповідають змісту тексту, та по черзі читають речення. Учитель перевіряє правильність виконання завдання.
Choose and circle the correct variant in the sentences,
1) Today is Mum's. Dad’s birthday.
2) Let's make some of his favourite banana/brown bread.
3) I’ll read the cookbook recipe and you'll follow it.
4) Ann ate peeled the bananas first.
5) Then she threw the bananas into a plate-bowl.
6) Now stir/scoop that up.
7) I'll put this in the oven /fridge.
в) Впр. 5 (c. 57).
Учні спочатку усно, в парах, дають відповіді на запитання вправи. Потім записують ці відповіді в зошити. Наприкінці уроку вчитель збирає зошити й перевіряє правильність виконання завдання.
г) Бесіда в режимі
Г: Let's discuss how to cook a banana bread. What ingredients should you take? What plate or spoon do you need? What should you do with the bananas? What should you add then? What do you do next? Where should you pour the batter? Where should you put the batter then?
VabulavyPractice 2. Активізація мовленнєвих зразків.
1) Впр. З (с. 57).
Учні поєднують подані слова з їхніми визначеннями. Потім по черзі читають виконане завдання.
2) РЗ, впр. 1 (с. 29).
Учні вибирають й обводять слова, що відповідають змісту тексту, та по черзі читають речення.
3) Гра «Quick Wit»,
Т: Look at the blackboard and try to remember the order of the word combinations on the cards.
Учитель вивішує на дошці картки (НО,) зі словосполученнями у певній послідовності.
ИО,:
Учні розподіляються на групи по троє-п'ятеро. Кожна група отримує комплект таких саме карток, які вивішені на дошці. Учитель перегортає картки, а учні повинні розташувати свої картки у тій самій послідовності, як і на дошці. Перемагає група, яка скоріше та правильніше виконає завдання.
Tomakeabreadto followtherecipe
To turn on the oven to crack the eggs open
To mash with hands to pick up the pan
To clean the kitchen up to add some milk
WiriM'ttiq щр
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
РЗ Впр.2 с.29
Написати рецепт приготування бананового хліба
-Whatstorydidwereadtoday?
- Was this story interesting?
- What topic did you practice to speak about?
-Can you tell how to cook banana bread?
-Would you like to cook it?