Розробка уроку на тему «Родинне дерево. »

Про матеріал
Мета: Активізувати ЛО теми. Навчати діалогічного й монологічного мовлення за темою. Удосконалювати техніку читання й письма. Повторити граматичні конструкції теперішнього і минулого часу дієслів. Виховувати інтерес до історії своєї родини.
Перегляд файлу

Урок №19

Тема:    Родинне дерево.

Мета:  Активізувати  ЛО теми. Навчати діалогічного й монологічного мовлення за темою. Удосконалювати техніку читання й письма.  Повторити граматичні конструкції теперішнього і минулого часу дієслів. Виховувати інтерес до історії своєї родини.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи в парах, для індивідуальної роботи .

ХІД УРОКУ

 

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Привітання.

Т: Hello, children! How are you today?

Ps: We are fine, thank you!

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Our topic today is «Family Tree». We'll look at the Queen Victoria's family tree and the family tree of Mrs Tyler — the teacher of English. And I hope that by the end of the lesson you'll be able to make up the tree of your family.

3. Перевірка домашнього завдання.

1) Впр. 6 (с. 39).

Для перевірки домашнього завдання вчитель збирає зошити наприкінці уроку.

4. Уведення в іншомовну атмосферу.

Робота в парах.

Look at Queen Victoria's family tree. Ask and answer the questions about the members of the British royal family.

Учні отримують картки із сімейним деревом англійської королеви Вікторії. Потімв парах ставлять один одному запитання стосовно членів королівської сім'ї.

Р1: Who are Queen Victoria's daughters?

P2: Alice and Victoria. Who is William's sister?

P1: Sophia. Who is Albert's son?

P2: Edward. Who are Louise's cousins?

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Читання вірша. Впр. 1 (с. 40).

Учитель читає вірш, а учні хором повторюють за ним. Потім двоє-троє учнів, за бажанням, декламують вірш перед класом.

2. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 40).

1) Етап підготовки до читання. Бесіда в режимі T->P1-P2-P3.

Т: Are you interested in the history of your family?

Do you know much about your relatives?

Have you ever tried to make up a family tree?

2) Етап читання.

T: Let's read the text and discover how to make a family tree.

Учні читають текст за ролями. Один учень читає слова місіс Тайлер, другий учень - слова Тома, третій — слова Бетсі, а четвертий — слова автора.

3) Етап перевірки розуміння змісту тексту, а) Виконання завдання на картках.

Учні записують прийменники, потім знаходять словосполучення з ними в тексті й читають речення вже з цими словосполученнями.

Т: Fill in the word combinations with the correct prepositions. Find in the text the sentences with these word combinations and read them out.

Fill in the prepositions. 

many ______________________________you

to find_______________________________ 

to bring______________________________ , the family tree

to talk_______________________________

to start_______________________________ 

dates________________________________ birth

6) Впр. 2b (c. 40).

T: Read the text again and put the sentences of the exercise 2b in the correct order. Учні ще раз самостійно читають текст, а потім розташовують речення у правильній послідовності. Для перевірки правильності виконання завдання учні ланцюжком називають, як мають бути розташовані речення.

3. Активізація мовленнєвих зразків.

1) Впр. З (с. 40).

Учні розглядають сімейне дерево місіс Тайлер (с. 41) і заповнюють пропуски в реченнях вправи.

Speaking 4. Розвиток умінь мовлення. Впр. 4 (с. 41).

Учні працюють у групах по четверо-п'ятеро учнів. Вони всі — члени міжнародного дитячого літнього табору. Один із них погано володіє англійською. Його друг відрекомендовує цього учня іншим дітям за планом, поданим у вправі.

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Домашнє завдання.

1) Впр. 5 (с. 41), письмово.

2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі T-P1~>P2->P3.

Т: Why is it important to know the history of your family?

Have you understood how to make a family tree?

I hope, so because for the next time you'll have a project work in creating your family tree.

Who are you going to talk with to learn more about your family?

 

 

 

 

 

doc
Додано
2 квітня 2020
Переглядів
862
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку