Розробка уроку на тему «У бібліотеці.»

Про матеріал
Мета: Повторити й активізувати ЛО теми. Навчати складати монологічні повідомлення за темою. Удосконалювати техніку читання. Продовжувати формувати навички аудіювання. Повторити граматичний матеріал: теперішні та минулі часи дієслів. Навчати спілкування за темою. Розвивати ерудицію учнів. Прищеплювати любов до читання.
Перегляд файлу

урок 47 (4)

Підтема: У бібліотеці.

Мета: Повторити й активізувати ЛО теми.

Навчати складати монологічні повідомлення за темою. Удосконалювати техніку читання. Продовжувати формувати навички аудіювання. Повторити граматичний матеріал: теперішні та минулі часи дієслів. Навчати спілкування за темою. Розвивати ерудицію учнів. Прищеплювати любов до читання.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для індивідуальної роботи (НО).

▼ ХІД УРОКУ

 

 

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Привітання.

Т: Hello, children! How are you today? Ps: We are fine, thank youl

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we'll continue speaking about books, literary characters and libraries. We are going to practise the vocabulary on the topic in games, dialogues and exercises, and by the end of the lesson you'll be able to speak about literary characters.

3. Перевірка домашнього завдання.

1) РЗ, впр. 2 (с. 42).

Один із учнів читає репліки співрозмовника Едді, а інші по черзі називають репліки Едді, які вони обрали. Учитель виправляє можливі помилки.

2) РЗ, впр. З (с. 42).

Учні ланцюжком читають речення вправи, називаючи слова, які вони записали.

3) Впр. 5 (с. 81).

Наприкінці уроку учитель збирає зошити й перевіряє правильність побудови речень вправи.

4. Уведення в іншомовну атмосферу: подання тексту для аудіювання.

НО:

Учитель роздає картки із запитаннями до тексту казки й варіантами відповідей на них. Потім двічі читає першу частину казки «Aladdin and His Magic Lamp». Учв1 слухають текст і запитання, потім обирають правильний варіант відповіді.

Listen to the text and choose the correct answer. Circle it.

1) Who did Aladdin meet in the wood?

a) A bear.

b) A magician.

Greeting

Aim

Check on Homework

Warming up

c) A princess.

    Закінчення завдання

2) What did the magician aek Aladdin to bring him?

 A lamp.

 Coins.

 Gold.

3) Why did the magician leave Aladdin shut-up inside the hollow?

 He couldn't help Aladdin to go out.

 He didn't want anybody to know about the lamp.

 Aladdin didn't want to go out.

4) What happened when Aladdin rubbed his hand on the lamp?

 A genie appeared before him.

 A magician appeared before him.

 The lamp switched on.

5) What did Aladdin ask the genie to do?

 To get him money.

 To get some food.

Vocabulary Practice

 To get him out of the hollow.

ALADDIN AND HIS MAGIC LAMP Part 1

Young Aladdin was walking through the wood when suddenly he saw a man in front of the hollow of a big tree. The man was a magician. When the magician saw Aladdin, he asked him to come near and said, «If you go inside the hollow and bring me the lamp you find there, I'll give you what you like».

Aladdin went down inside the hollow and saw a lot of gold coins there. «Take whatever you want for yourself. But bring me the lamp only», said the magician. Aladdin took some of the coins for himself and a lamp for the magician and wanted to come out. «Help me to come out! Give me your hand!», said Aladdin to the magician. «No, first give me the lamp!» «I won't give you the lamp before you help mel» The magician got • angry. He didn't want anybody to know about the lamp. So, he left Aladdin shut-up inside the hollow.

Aladdin was very sad. He saw no hope of coming out. Suddenly, he rubbed his hand on the lamp and lo! A genie appeared before him and said, «Master! What do you want me to do?» Very surprised, Aladdin said, «Get me out of this hollow».

n- —і ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Повторення й активізація ЛО теми.

1) Впр. 1 (с. 82).

Учні, використовуючи подані у вправі прикметники, усно складають повідомлення про літературних персонажів, представлених на малюнках на с. 82.

2) РЗ, впр. 2 (с. 43).

Учні в парах обговорюють риси характеру поданих літературних героїв і заповнюють таблицю. Потім кожний учень, використовуючи лексичний матеріал таблиці, самостійно описує кожного літературного героя. Учитель просить чотирьох-п'ятьох учнів прочитати свої речення вголос.

3) Грв «Associations ».

Учитель розподіляє клас на дві команди й запрошує вийти до дошки по одномт представнику кожної команди. Потім показує картку з іменем якогось літературна героя представникам команд (Leaders). Вони по черзі називають слово, що асоціюється у них із цим героєм. Гравці команд повинні здогадатися, ім'я якого героя написам на картці. Наприклад, учитель показує учням картку з іменем «Harry Potter*. Leader її Boy.

Team 1: Is it Pinocchio? Leader 1: No. Leader 2: Magic.

Team 2: Is it Aladdin? Leader 2: No. Leader 1: Glasses.

Team 1: Is it Harry Potter? Leader 1: Yes!

Виграє команда, яка першою відгадає ім'я літературного персонажа.

Reading 2. Подання тексту для читання. Впр. 2 (е. 82).

1) Етап підготовки до читання. Бесіда в режимі Т^Р^Р^Ру

Ті Today we are going to read the second part of the story «The Children Take a Book at the Library». At the first part of the story the children were near the library. Is the action taking place in the library in this part? Who were the characters of the first part of the story? Are there tbe same characters in this part? Look through the text and tell if there are any new characters.

2) Етап читання.

T: Let's read and translate the text now.

Учні ланцюжком читають і перекладають текст.

3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а) Робота в парах.

Т: Make up three questions to the text and ask your partner.

Учні письмово складають по три запитання до тексту, а потім ставлять ці запитання своєму співрозмовникові.

б) Впр. З (с. 83).

Учні по черзі читають речення, називаючи правильний варіант відповіді.

Spttfaj 3. Розвиток умінь мовлення.

1) Впр. 4 (с. 83).

УЧНІ працюють у парах. Заповнюють пропуски в діалозі та читають його за ролями. Потім декламують діалог іншим учням класу.

2) Впр. 5 (с. 83).

Учні в парах усно схладаюгь діалог відповідно до ситуації, поданої у вправі. Учитель просить три-чотири пари інсценувати свої діалоги перед класом.

4. Повторення граматичного матеріалу: теперішні та минулі часи дієслів. Впр. 6 ГасЛж (є. 83).

Учиі записують речення вправи у зошити, розкриваючи дужки і ставлячи дієсло** у відповідну часову форму. Потім ланцюжком читають речення вголос. Учите** контролює правильність вживання часів дієслів.

 

UL рввв ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

1) РЗ, впр. 1 (с. 43), письмово.

2) РЗ, впр. З (с. 44), письмово.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі Г—>PJ->PJ—>PJ.

Т: What topic did we have at the lesson today? What did yon learn to speak about? Make up a sentence about your favourite literary character. Учні по черзі дають відповіді на запитання.

 

doc
Додано
4 квітня 2020
Переглядів
341
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку