Розробка уроку на тему «У кафе.»

Про матеріал
Мета: Повторити й активізувати лексичні одиниці теми. Ознайомити учнів з новими ЛО теми. Розвивати комунікативні та мовленнєві вміння учнів. Продовжувати формувати навички аудіювання та говоріння. Повторити граматичний матеріал: теперішні та минулі часи дієслів. Удосконалювати техніку читання. Виховувати культуру поведінки в кафе.
Перегляд файлу

Тема:  У кафе.

Мета:  Повторити й активізувати лексичні одиниці теми. Ознайомити учнів з новими ЛО теми. Розвивати комунікативні та мовленнєві вміння учнів. Продовжувати формувати навички аудіювання та говоріння. Повторити граматичний матеріал: теперішні та минулі часи дієслів. Удосконалювати техніку читання. Виховувати культуру поведінки в кафе.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для індивідуальної роботи.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.

1. Привітання.

Т: Hello, children! How are you today?

Ps: We are fine, thank you!

2. Повідомлення теми та мети уроку.

7: Today we'll learn what to say when you are in a cafe. You'll learn how to ask for a menu, how to make an order, and how the meals are called in the menu. You'll also revise the Past and Present grammar tenses.

3. Перевірка домашнього завдання.

Для перевірки завдання вчитель збирає зошити наприкінці уроку.

Warming up 4. Уведення в іншомовну атмосферу.

Виконання завдання на картках.

Т: When you are In a cafe or a restaurant, you choose dishes from the menu. Menus in the UK are often written in three parts. If a menu is described as a «three course menu» it means that there is a starter, a main course and a dessert. Match the three courses of the menu with the dishes which correspond them.

Учитель роздає учням картки для індивідуальної роботи. Діти повинні співвіднести назви страв із термінами, що їх позначають, у меню. Потім учні ланцюжком відповідають на запитання вчителя.

Read and match.

A starter    icecream, fruit salad or cake

A main course   soup, fruit Juice or pate, the first dish in a meal

A dessert   usually a choice of fish or meat

Т: What is the first dish in a meal? What can we have for a starter? What cornea after a starter? What can we have for a main course? What is the third course in a three course menu? What can we have for dessert?

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.

1. Аудіювання. Впр. 1 (с. 70).

1)Етап підготовки до аудіювання.

Бесіда в режимі

Т: Look at the menu on page 70. What sections are there? What dishes are in the Pan cakes/Eggs, Omelets and Side Orders/Beverages/Juices section? Which of the sections has the most expensive/the cheapest dishes?

2) Етап аудіювання.

T: Listen to the conversation and mark the food and drinks that people order. Учитель двічі читає діалог, а учні позначають їжу та напої, які замовили відвідувачі кафе. Потім по черзі називають страви, які вони позначили.

3) Робота в парах. Впр. lb (с. 70).

Один із учнів уявляє себе офіціантом, а інший — відвідувачем кафе. Вони складають діалог: спираючись на подане у вправі меню, інсценують ситуацію замовлення їжі у кафе.

2. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 70).

1) Етап підготовки до читання.

Бесіда.

Т: Do you know why a sandwich is called so? It's called after the Earl of Sandwich. Earl is a title (герцог) and Sandwich is a family name.

2) Етап читання.

T: Let's read the text and find out why the man gave his family name to the food. Учні по черзі читають текст і відповідають на запитання.

3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а) Впр. З (с. 70).

Учні читають твердження, погоджуються з правильними та виправляють неправильні.

б) Гра «Definitions».

Учитель пише на дошці слова з тексту впр. 2 (с. 70): earl, to remain, servant. to continue, to Invent, а потім читає визначення до них. Учні повинні зрозуміти, якому слову з написаних на дошці підходить визначення, прочитане вчителем. Т: То go on. Рs: То continue. Т: То remain. Ps: То stay.

Т: A title of a British nobleman. Рв: Earl.

Т: Somebody who serves someone. Рв: Servant.

T: To create something new. Рв: To invent.

3. Повторення й активізація ЛО теми «У кафе».

1) Впр. 4 (с. 71).

Учні працюють у парах. Письмово заповнюють пропуски в діалозі, спочатку читають, потім відтворюють діалог за ролями.

4. Повторення граматичного матеріалу.

1) Впр. 5 (с. 71).

Учні читають речення вправи, ставлячи дієслова в дужках у правильну часову форму.

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.

1. Домашнє завдання.

1) Впр. 5 (с. 73), письмово.

2) Підготуватися до контрольної роботи.

 

2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі T-tP^P^Py

Т: What did we do at the lesson today?

What did you learn to speak about?

Imagine you are in a cafe. What dishes would you like to order?

 

 

doc
Додав(-ла)
Пасічник Леон
Додано
4 квітня 2020
Переглядів
1129
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку