Тема: Семестрова контрольна робота з читання та письма.
Мета: Повторити лексико-граматичний матеріал теми «Харчування». Провести контроль навичок читання та письма.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, заліковий зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів, Tests: Reading Comprehension, Writing.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.
1. Привітання.
Т: Hello, children! How are you today?
Ps: We are fine, thank you!
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Today we'll check on your homework, do some exercises to revise the vocabulary on the topic «Food and Drinks» and after that you'll write a test to check your skills in reading and writing. But first let's discuss the results of the test.
3. Обговорення результатів контрольної роботи.
Учитель підводить підсумки: повідомляє, які завдання були виконані успішно, а які — неправильно, Й пояснює складні моменти. Якщо учні мають запитаний стосовно завдань контрольної роботи, учитель відповідає на них.
4. У ведення в іншомовну атмосферу. Впр. 4 (с. 75).
Учитель читає вірш, а учні хором повторюють Його. Потім дпоє-троє учнів, за бажанням, декламують вірш перед класом.
5. Перевірка домашнього завдання.
1) Впр. 1 (с. 74).
2) Впр. З (с. 74).
Учитель збирає зошити для перевірки виконання завдань.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.
1. Повторення граматичного матеріалу.
1) Впр. 2 (с. 74).
Учні розкривають дужки: ставлять інфінітив у дужках у відповідну часову форму (усно) та ланцюжком читають речення.
Т: Each test is made up of two tasks. If you do all the tasks correctly, your mark will be twelve. If you have any mistakes, you'll have less points, and your mark will be lower.
3. Виконання контрольної роботи з читання та письма.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.
1. Домашнє завдання.
Впр. 5 (с. 75), письмово.
2. Підведення підсумків уроку.
Бесіда з учнями.
Т: Have you got any questions on the tasks of your test?
Do you think you did the test successfully?
What task was the most difficult?
Which one was the most interesting'?
Учні по черзі відповідають на запитання вчителя.