Урок англійської мови у 3 класі за підручником О.Д.Кар’пюк
Тема: Timetable
Мета:
Обладнання:підручник,робочий зошит,картки для роботи в парах,для самостійної роботи ,проектор,ноутбук аудіо програвач, диск.
Тип уроку: урок узагальнення вивченого та систематизація знань
Хід уроку
І Етап мотивації
1.Привітання
Т. Stand up! Good morning pupils!
Ps.Good morning,teacher!
T.I’m glad to see you today. And do you remember our song?Let’s sing it together.
T and Ps Hello,hello,hello,hello
Good morning, good morning
We’re good friends,
We are good friends
You and me,
You and me.
T. We are good friends, that’s nice. So, sit down and tell me, please, how are you today?
Ps We are fine!
T. I am fine too. Are you ready for the lesson?
Are you ready to begin?
Ps Not yet, not yet
We’ll be ready in a minute,
In a minute we’ll begin.
2 Уведення в іншомовну атмосферу.
T. Let’s smile to each other and start our lesson. Look at the screen, I have a short poem for you
I pledge today to do my best
In Reading, Math and all the rest.
I promise to obey the rules
In my class and in my school.
T. Repeat after me.
Учні повторюють вірш за вчителем
T. Дивіться, хтось стер останній рядок нашого вірша. Чи пам’ятаєте ви його?
Учні переказують вірш,потім по черзі зникають всі рядки вірша. Учитель допомагає в разі потреби.
II Етап проєктування діяльності та діагностики ії результатів.
Т.Дивлячись на вірш ви напевно зрозуміли що сьогодні ми продовжимо розмовляти про школу,про наш розклад занять,про наш улюблений предмет. Ви навчитесь правильно вимовляти звуки, вести бесіду,розповідати про нашу країну. So, be very attentive and clever.
ІІІ Етап особистісної орієнтації.
T. Take your diaries and look, we have a timetable for Monday, for Tuesday , for Wednesday. Which days of the week do you know? Do we have a timetable for Saturday and Sunday? Why not? Do we come to school on these days?
Учні по черзі відповідають на запитання вчителя.
1 Робота в парах
Т.Let’s see what subjects do you study at school. Ви повинні знайти назву предмета згідно транскрипції.
НО1
Учні виконують завдання протягом 1-2 хв. По закінчені учні по черзі виходять до дошки та пишуть або наліплюють правильну відповідь
2 Echo-game
Учні повторюють назви шкільних предметів в режимі Ps- P1 P2
Т. Let’s have a look at our today’s timetable.
ІV Етап виконання завдань уроку
Reading
T. Tell me, please, what do we usually do at our Reading lessons?
P1 We usually read and learn poems.
T. Right you are. So, let’s read. Вправа 2 ст.50. Follow and read.
Учні слухають текст по рядочку потім по черзі читають.
Let’s continue our Reading lesson. Look at the screen and read the poem
What is in the classroom?
What is in the classroom?
Let's have a look!
Posters and pictures,
And work in a book.
What is in the classroom?
What can you see?
Pencils and albums,
For you and for me.
What is in the classroom?
What is over there?
A door and a window,
A table and a chair.
2 T. Our Reading lesson is over for now. Our next lesson is
And what do we usually do at our Math lesson ?
P2 We count and do sums.
T. Yes, we do and first listen to a poem and count the girls
She is Jane
You are Ann
We are Nora, Betty, Pam and Dora
They are Mag and Kate
And together we are…(8)
T. You are right and now let’s count the boys
You are Dan,
You are Sam,
We are Freddy,
Mike and Teddy.
He is Jim, his friend is Greg,
They are Jacob, Tom and Ben,
And together we are…(10)
3. Фізкультхвилинка
Т.Ви напевно вже втомилися. Let’ s have Sport lesson
Учні прослуховують пісню та повторюють рухи .Shake break song
4. Діалогічне мовлення
T.Who can tell me, what do we do at English lessons?
P1 We speak,read and write English.
T. Yes, you are right.А зараз ви прослухаєте діалог двох учнів перед початком уроків.(Впр.1 с.50)Учні спочатку прослуховують діалог з аудіо запису потім читають за ролями обираючи самі партнера. Учитель стежить за правильністю вимовляння та виправляє помилки в разі потреби.
5. Письмо РЗ впр.2 с.38 Учні письмово відповідають на запитання згідно таблиці протягом 3-4 хв. По закінченні ланцюжком читають відповіді на запитання. Учитель стежить за правильністю виконання завдання
T. And tell me please what do we do at Аrt lessons?
P1 We paint and draw.
6 T. А зараз ви отримаєте символи України, які вам потрібно розмалювати Алє спочатку нам потрібно згадати кольори. Look at the rainbow and name the colours
Учні по черзі або разом називають кольори веселки
Ps Red, orange, yellow, green, blue, indigo and violet
По закінченні роботи кілька учнів коментують які кольори вони використали
7 T.And now it’s time to sing a song at our Music lesson.
Впр.5 с.51.Спочатку учні прослуховують пісню потом співають разом з учителем.
V Етап контролю й оцінювання.
Учитель усно оцінює роботу учнів на уроці акцентуючи увагу на позитивних моментах,на успіхах учнів та підбадьорює тих в кого щось не вдалось.
VI Підбиття підсумків уроку.
Домашнє завдання: РЗ впр 3с.39,скласти діалог за зразком
Бесіда з учнями в режимі Т-Рs про перебіг уроку: що сподобалось,що було важко виконати а що цікаво…
Т. And now tell me , please,do you remember our poem from the beginning of the lesson?
I pledge today to do my best
In Reading, Math and all the rest.
I promise to obey the rules
In my class and in my school.
1