Розробка уроку з англійської мови у 3 класі на тему :" My Room".

Про матеріал
Form 3. ТЕМА: “ My Room” МЕТА: - практична: узагальнення вивченої лексики, тренування у вживанні прийменників місця; активізація монологічного та діалогічного мовлення; розвиток навичок аудіювання, читання; - виховна: виховання в учнів почуття дружби, взаємодопомоги; - розвивальна: розвиток уяви, логічного мислення, слухової пам’яті. ТИП УРОКУ: урок закріплення знань. ОБЛАДНАННЯ: план-схема уроку, малюнки для порівняння, казкові герої, прийменниками, тематичні малюнки, малюнки кімнат. ХІД УРОКУ І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення. 1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку. Т. Good afternoon children!Ps. Good afternoon, teacher! T. Glad to see you!Ps. We are glad to see you! T. So, let s start our lesson. But repeat the rules of the lesson/ smile a lot; communicate with classmates;enjoy reading and speaking;be creative and active; write the hometask. The topic of our lesson is «Rooms». Сьогодні на уроці ми повторимо слова за темою – назви предметів в кімнаті, прийменники місця, за допомогою яких ми можемо описати кімнату. Ви будете говорити про свої кімнати, але оскільки у нас на уроці сьогодні є помічники, то будемо говорити і про їхні кімнати. Погляньте на план уроку. Ви бачите, що до нас на урок завітали казкові герої. Meet them.This is Pinocchio.This is The Fairy.This is The Little Round Bun. This is The Little Red Riding Hood.This is Cinderella. 2. Уведення в іншомовну атмосферу. 1)Повторення лексики ( меблі в кімнаті ). T.But before speaking about rooms let s remember the words.Look at the pictures and name them. T. What s this? Ps. This is a table (chair, sofa, arm-chair, shelf, bookcase, wardrobe, door, window, carpet, clock). T.А тепер ми пригадаємо прийменники: on, in, under, near, in front of, next to, on the left, on the right ( з перекладом ). Well, now we are ready to speak about the rooms. 2) Гра «Find the difference» ІІ. Основна частина уроку. 1. Перевірка домашнього завдання. Well! And now let s check on your hometask. 2. Закріплення лексико – граматичного матеріалу теми. The Fairy sent us picture of her room.You can see it on the blackboard. The Fairy asks you to make up dialogues. Pair work Ask your partner Where is the … 3. Закріплення написання прийменників місця та конструкції The is a\under the А слідом за Fairy до нас прикотився the little Round Bun. Він багато подорожує, цікавиться, як навчаються діти в різних місцях нашої країни. От і ваші знання він вирішив перевірити. Письмове завдання від Колобка. (Group work) В кінці уроку ви здасте зошити і я передам їх на перевірку нашому колобку. А зараз наш рухливий Bun пропонує нам теж порухатись, перепочити. Let s stand up and play «Please» game. Т. Draw, please. Ride, a bike. Fly a kite, please. Play chess. Write! Read! Stop. Sit down, please. Well done (молодець) учням, які були уважні і протримались у грі до кінця. 4. Аудіювання. Ой, каже наш the little Round Bun. Граюсь, граюсь тут з вами, а про головне забув. Зустрічав Червону Шапочку – The little Red Riding Hood. Їй загрожує небезпека – її хоче з’їсти злий Wolf. Але, якщо ви, діти допоможете Червоній Шапочці, вовк не посміє цього зробити. Our Bun приніс нам basket big Червоної Шапочки. А в корзинці – завдання. Якщо ви виконаєте його, то вовк не з’їсть її. То що, допоможемо the Little Red Riding Hood? Ps. - Yes. T. Let s see! Oh! This is a description of her room. After listening you must choose true or false sentences. Listen and be attentive! « I am the Little Red Riding Hood. I have a room. My room is little and comfortable. There is a wardrobe near the wall on the right. The sofa is next to the wall on the left. My TV set is in front of the sofa. The DVD is on the TV set. My table is in front of the window. There is a carpet on the floor. My toy – box is under the sofa. I like my room. » (Вчитель читає текст двічі). «I give you the tasks. Read the sentences and put on «+» or «-». Her room is big. The wardrobe is near the wall on the right. The sofa is next to the wardrobe. There is a TV set in front of the sofa. The DVD is on the table. There is a toy – box under the sofa. Give my your tasks. We ll put them info the basket. і після уроку Колобок доставить корзинку, це врятує її від злого вовка. 5. Розвиток навичок читання. А ще наш The Little Round Bun зустрічав Cinderella – Попелюшку. І вона, діти, мріє про свою кімнату. Хрещена мати Попелюшки The Fairy навчає дівчинку англійської. І вона прочитала в нашому підручнику про одну з кімнат, яка їй сподобалась. Р. 42 Ех. 1. The Fairy пообіцяла: якщо буде малюнок кімнати, то вона перетворить цей малюнок на справжнісіньку кімнату. Я думаю, що ми можемо допомогти їй. Read the text and draw the picture of the room. У вас є чарівні меблі. Подивіться, якого кольору жетон під ними. У кого жовтий – ( Who has yellow – sit here ). Who has blue – sit here, please. How, you ready. Draw a picture for Cinderella. T: I see, you are ready. Let s put them on info. I think she will be happy. ІІІ. Заключна частина уроку. Т: It s pity, but our lesson is coming up to the end. H|t. Написати про свою кімнату в зошиті. Підсумки уроку. Dear children! All of you worked well. We did a lot of work. Thank you. Your marks are… А зараз будь ласка згадайте, що ми робили на уроці. The lesson is over. Good bye , children.
Перегляд файлу

Form 3.

ТЕМА: “ My Room”

МЕТА: - практична: узагальнення вивченої лексики, тренування у вживанні прийменників місця; активізація монологічного та діалогічного мовлення; розвиток навичок аудіювання, читання;

 - виховна: виховання в учнів почуття дружби, взаємодопомоги;

- розвивальна: розвиток уяви, логічного мислення, слухової пам’яті. 

Тип уроку: урок закріплення знань.

ОБЛАДНАННЯ:  план-схема уроку, малюнки для порівняння, казкові герої, прийменниками, тематичні малюнки, малюнки кімнат.

ХІД  УРОКУ

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

Т. Good afternoon children!Ps. Good afternoon, teacher!

T. Glad to see you!Ps. We are glad to see you!

T. So, let s start our lesson. But repeat the rules of the lesson/ smile a lot;

communicate with classmates;enjoy reading and speaking;be creative and active;

write the hometask.

The topic of our lesson is «Rooms».

Сьогодні на уроці ми повторимо слова за темою – назви предметів в кімнаті, прийменники місця, за допомогою яких ми можемо описати кімнату. Ви будете говорити про свої кімнати, але оскільки у нас на уроці сьогодні є помічники, то будемо говорити і про їхні кімнати. Погляньте на план уроку. Ви бачите, що до нас на урок завітали казкові герої.

Meet them.This is Pinocchio.This is The Fairy.This is The Little Round Bun.

This is The Little Red Riding Hood.This is Cinderella.

2. Уведення  в іншомовну атмосферу.

1)Повторення лексики ( меблі в кімнаті ).

T.But before speaking about rooms let s remember the words.Look at the pictures and name them.

T. What s this?

Ps. This is a table (chair, sofa, arm-chair, shelf, bookcase, wardrobe, door, window, carpet, clock).

T.А тепер ми пригадаємо прийменники: on, in, under, near, in front of, next to, on the left, on the right ( з перекладом ).

Well, now we are ready to speak about the rooms.

2) Гра «Find the difference»

ІІ. Основна частина уроку.

1. Перевірка домашнього завдання.

Well! And now let s check on your hometask.

2. Закріплення лексико – граматичного матеріалу теми.                     

The Fairy sent us picture of her room.You can see it on the blackboard. The Fairy asks you to make up dialogues. Pair work

Ask your partner Where is the  

3. Закріплення написання прийменників місця та конструкції

The is a\under the

А слідом за Fairy до нас прикотився the little Round Bun. Він багато подорожує, цікавиться, як навчаються діти в різних місцях нашої країни. От і ваші знання він вирішив перевірити.

Письмове завдання від Колобка.

(Group work)

 В кінці уроку ви здасте зошити і я передам їх на перевірку нашому колобку. А зараз наш рухливий Bun пропонує нам теж порухатись, перепочити.

Let s stand up and play «Please» game.

Т. Draw, please. Ride, a bike. Fly a kite, please. Play chess. Write! Read!

Stop. Sit down, please. Well done (молодець) учням, які були уважні і протримались у грі до кінця.

4. Аудіювання.

Ой, каже наш the little Round Bun.

Граюсь, граюсь тут з вами, а про головне забув. Зустрічав Червону Шапочку – The little Red Riding Hood.  Їй загрожує небезпека – її хоче з’їсти злий Wolf. Але, якщо ви, діти допоможете Червоній Шапочці, вовк не посміє цього зробити.

Our Bun приніс нам basket big Червоної Шапочки. А в корзинці – завдання. Якщо ви виконаєте його, то вовк не з’їсть її.

То що, допоможемо   the Little Red Riding Hood? Ps. - Yes.

T. Let s see! Oh! This is a description of her room. After listening you must choose true or false sentences.

 Listen and be attentive!

« I am the Little Red Riding Hood.   I have a room. My room is little and comfortable. There is a wardrobe near the wall on the right.      The sofa is next to the wall on the left. My TV set is in front of the sofa. The DVD is on the TV set.      My table is in front of the window. There is a carpet on the floor. My toy – box is under the sofa. I like my room. »

(Вчитель читає текст двічі).

«I give you the tasks. Read the sentences and put on «+» or «-».

Her room is big.

The wardrobe is near the wall on the right.

The sofa is next to the wardrobe.

There is a TV set in front of the sofa.

 The DVD is on the table.

There is a toy – box under the sofa.

Give my your tasks. We ll put them info the basket. і після уроку Колобок доставить корзинку, це врятує її від злого вовка.

 

 

5. Розвиток навичок читання.

А ще наш  The Little Round Bun зустрічав Cinderella – Попелюшку.

І вона, діти, мріє про свою кімнату. Хрещена мати Попелюшки The Fairy навчає дівчинку англійської. І вона прочитала в нашому підручнику про одну з кімнат, яка їй сподобалась.

Р. 42 Ех. 1. The Fairy пообіцяла: якщо буде малюнок кімнати, то вона перетворить цей малюнок на справжнісіньку кімнату. Я думаю, що ми можемо допомогти їй.

Read the text and draw the picture of the room.

У вас є чарівні меблі. Подивіться, якого кольору жетон під ними. У кого жовтий – ( Who has yellow – sit here ). Who has blue – sit here, please.

 How, you ready. Draw a picture for Cinderella.

T: I see, you are ready. Let s put them on info.

I think she will be happy.

 

ІІІ. Заключна частина уроку.

Т: It s pity, but our lesson is coming up to the end.

H|t. Написати про свою кімнату в зошиті.

Підсумки уроку. Dear children!

 All of you worked well. We did a lot of work. Thank you. Your marks are…

А зараз будь ласка згадайте, що ми робили на уроці.

 The lesson is over. Good bye , children.

 

 

 

docx
Додав(-ла)
Hutsal Nataliia
До підручника
Англійська мова для загальноосвітніх навчальних закладів 3 клас (Карпюк О. Д.)
Додано
13 травня 2020
Переглядів
1812
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку