РОЗРОБКА УРОКУ з курсу основи християнської культури « ПОДАРУНОК ВІД ДУШІ»

Про матеріал

РОЗРОБКА УРОКУ з курсу основи християнської культури « ПОДАРУНОК ВІД ДУШІ»для 2 класу

Перегляд файлу

 

Навчально – виховний комплекс №16

 

 

 

 

 

РОЗРОБКА УРОКУ

 з курсу  основи  християнської  культури

 

 

 

« ПОДАРУНОК

ВІД

ДУШІ»

 

fec5936e963c

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вчитель початкових класів НВК №16

Спеціаліст I категорії

Божко Надія Анатоліївна

 

Урок з курсу  основи  християнської  культури

 

Тема: Подарунок від душі                                      

Мета:

Ознайомити учнів:

  • з походженням слова «подарунок»,
  • з фразеологічним висловам, пов′язаним з почуттями від подарунка;

Вчити:

  • милосердю на прикладі життя;
  • піклуватися один про одного, дарувати і приймати подарунки від інших.

Сприяти розвитку:

  • пізнавальної діяльності до вивчення традицій;
  • творчого потенціалу учнів;
  • формуванню етичних, естетичних, суспільних норм поведінки.

Удосконалювати вміння

  • аналізувати прослухані тексти.

Розвивати  

  • дослідницькі навички та акторські вміння.

Підвести учнів до розуміння того, що: 

  • можна дарувати, навіть не маючи грошей;
  • дарувати потрібно душевно, від щирого серця, з любов'ю;
  • цінуються подарунки не по вартості, а по тому, що в них вкладає той, хто дарує.

Виховувати

  • дбайливе ставлення до оточуючих

                                                   Хід уроку

 

I.Організаційний  момент.

Любі діти, ми продовжуємо  мандрувати Дорогою Милосердя  і сьогодні наша  наступна  зупинка.

Покажіть карточку, яка відображає ваш настрій   на  початок  уроку.

Зараз надворі чудова пора року, яку люблять всі діти — це ........  ( Зима)

Улюблена пора, бо саме взимку ми відмічаємо самі чарівні свята.

- Які зимові свята вам  запам`яталися  найбільше?.......

-  А  які свята вам іще подобаються?

-  Ну, а що є головним атрибутом кожного свята ,ми з вами дізнаємося розв`язавши  кросворд.

   ( Розгадування  кросворда).

-   Так, дійсно , це — подарунок.

-  А що ж означає слово “ подарунок”. ( За словарем)

II. Повідомленя  теми і мети уроку.

Як ви вже здогадались сьогодні ми поговоримо про подарунки , як їх  приймати, як їх дарувати ,і що таке  подарунок від душі.

III.Актуалізація  опорних знань.

-Як ви розумієте поняття « Подарунок від душі!........

Ну а щоб зрозуміти це краще, звернімося до наших  підручників. ( Робота з підручником)

  • Обговорення ситуації за темою ( Уяви  собі)

IV.Фізкультхвилинка

Давайте зробимо за допомогою рухів уявний  подарунок.

Ми приходимо додому  -  ( крокуємо)

І бачимо на столі  велику  коробку  (                )

Підв’язану яскравою  стрічкою  (          )

Ми коробку відкриваємо ( розводимо руками)

І бачимо ( рухи очима)

Великий  (             )

Від радощів ми  - плигаємо  і плескаємо в долоні.

 

А тепер , щоб ніхто не знав , що ми подивилися , що в коробці, складаємо все назад ( робимо всі рухи від кінця  до початку)

 V. Закріплення і узагальнення матеріалу

Усім відомо: дарувати подарунки також приємно, як і отримувати. Хіба це не радість – бачити посмішку і сяйво очей близької людини, відчувати себе чарівником, готовим ощасливити своїх рідних і знайомих.

Подарунок – це не тільки радість для дарувальника, але і клопіт, хвилювання. Що подарувати, як догодити, купити або виготовити своїми руками?

Під час відпочинку ми з вами уявляли собі подарунок від друга ,а тепер пропоную зробити один одному  подарунок, ну а щоб він був від душі , ми зробимо його своїми руками , та подаруємо один одному з гарними словами – побажаннями.
Творча робота – виготовлення  закладки для друга

 Я також вам хочу зробити подарунок від душі . ( Мультфільм)

 VI.Підсумок  уроку

  • Що  таке подарунок?
  • А подарунок від  душі?
  • Самий  найкращий  подарунок?

 

Покажіть карточку, яка відображає ваш настрій після уроку

 

Хотілося,  щоб ви були людьми, які уміють не тільки чекати подарунків, але й дарувати їх. Не  лише радіти отриманим подарункам, але й дякувати за них.

 

 

 

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Власюк Галина
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
doc
Додано
2 січня 2018
Переглядів
1054
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку