Розробка уроку з німецької мови

Про матеріал
Розробка уроку з німецької мови на тему " Німеччина ". Ознайомлення з європейською країною – Німеччиною.
Перегляд файлу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методична розробка

відкритого уроку з німецької мови

з теми :«  Німеччина»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                             Провела:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дата:

 

Тема уроку: Німеччина

 

Мета уроку: 

  • Освітня: ознайомлення з європейською країною – Німеччиною. Перевірка та закріплення знань учнів з теми «складання діалогів про природу».
  • Розвиваюча: сприяти розвитку  навичок мовної здогадки, інтересу до структури слова; уміння користуватися словником; розвитку загальнонавчальних  умінь; навичок роботи з  літературою, розвитку уваги та памяті. Розвиток умінь висловлюватися  по змісту ілюстративного матеріалу з опорним текстом. Розвиток мовних здібностей  та інтересу  до вивчення іноземних мов.
  • Виховна: виховання культури спілкування, почуття взаемодопомоги, відповідальності, спостережливості.

 

Завдання уроку:

  • Забезпечити первинне закріплення лексики за темою «Німеччина».
  • Знайомство з визначними пам'ятками європейських міст.
  • Розвивати уміння виконувати проблемні завдання, активізувати їх розумову діяльність.
  • Розвивати комунікативні здібності.
  • Розвиток навичок аудіювання, читання, говоріння, письма.

 

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

 

Форми роботи: індивідуальна ,фронтальна, групова.

 

Методи навчання: пояснювально – ілюстративний, репродуктивний, спонукальний.

 

Обладнання:

  • Набір слайдів з видами німецьких міст.
  • Картки з лексикою.
  • Картки з  завданнями для перевірки знань.
  • Опорні конспекти з теми.

 

 

 

 

 

Хід уроку:

 

 I  Організаційний момент.

Вчитель вітає. учнів у класі:

-Guten Tag!

- Setzt euch. Wir beginnen unseren Deutschunterricht.

- Der wievielte ist heute?

-Wer fehlt heute?

II. Актуалізація  опорних знань учнів:

  1. Опитування. Учні використовують опорні конспекти з теми.
    • Welche botanischen Gärten in Deutschland kennen Sie?
    • Wie viele Wasserfälle gibt es in Deutschland?
    • Welche Paläste kennen sie?
    • Die berühmteste Seen?
    • Parks und Gärten

 

III. Оголошення  теми та мети уроку.

Учні записують тему уроку у зошити.

  • Schreiben sie bitte das Thema in die Hefte.

 

IV. Мотивація навчальної діяльності  учнів.

Учні слухають розповідь вчителя про Німеччину.

Die Bundesrepublik Deutschland liegt mitten in Europa. Das Staatsgebiet Deutschlands ist 357000 Quadratkilometer grob. Flächenmäbig ist Deutschland allerdings kleiner als Frankreich und Spanien. Die Hauptstadt Berlin zählt etwa 3,5 Millionen Einwohner.Deutschland grenzt an neun Nachbarstaaten: Dänemark im Norden, die Niederlanden, Belgien, Luxemburg, Frankreich im Westen, die Schweiz und Österreich im Süden, die Tschechische Republik und Polen im Osten. Diese Mittellage ist noch ausgeprägter seit der Wiedervereinigung Deutschlands.

Bevölkerung In Deutschland leben über 80 Millionen Menschen. Die Bundesrepublik ist nach Rubland der bevölkerungsreichste Staat Europas, vor Italien, Grobbritannien und Frankreich. Die Bevölkerung ist meist deutsch, aber manche Länder haben einige nationale Minderheiten.

 

IV.Вивчення нового матеріалу.

  1. Ознайомлення з лексикою.
  • Schreiben sie die neue Worter in die Hefte.

Deutsche Wörter

Ukrainische Wörter

Oktoberfest

Октоберфест

Brandenburger  Tor

Бранденбурзькі ворота

Kathedrale

cобор

Mersedes-Benz Museum

музей Мерседес - Бенз

Berlin

Берлін

grenzen  an

межувати з

Hauptstadt

столиця

Geplapper

прислів’я

die Fläche

площа

Deutschland

Німеччина

 

2.Проведення краєзнавчої  гри «Städte, die wir schon kennen».

Sagen bitte die Städte, die hier sind:

  1. Oktoberfest
  2. Brandenburger  Tor
  3. Kathedrale
  4. Mersedes-Benz Museum

3. Фонетична зарядка.

- Lesen sie bitte die Geplapper, die an der Tafel sind.

  1. Aller Anfang ist schwer
  2. Alle Wege führen nach Rom
  3. Alte Bäume sind schwer zu biegen

 

 

 

V. Домашнє завдання. 

  • Sie  müssen  das Thema über Deutschland wiederholen.
  • Hymn ins ukrainisch übersetzen.
  • Ein paar Sätzen über Beziehungen zwischen Deutschland und Ukraine schreiben.

VI. Підведення підсумків уроку та оцінювання учнів.

1.     Was habt ihr heute in unserer Stunde gefallen?

2.     Heute in der Stunde  wir haben sehr viel gearbeitet.

3.     Sie bekommen folgende Noten…

4.     Danke für Ihre Mitarbeit. Auf  Wiedersehen.

 

 

 

 

 


 

doc
Додано
12 листопада 2020
Переглядів
506
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку