Клас: 2 (НУШ)
Тема: Я, моя родина і друзі.
Підтема: Зовнішність.
Мета:
Активізувати вивчений лексико-граматичний матеріал з теми «Зовнішність» Розвивати уміння сприймання на слух, зорового сприймання, усної взаємодії та усного висловлювання.
Розвивати логічне мислення, увагу та зорову пам’ять, спостережливість, розвивати усні комунікативні уміння з опорою на наочність, удосконалювати фонетику й артикуляцію звуків.
Виховувати культуру спілкування, повагу до однокласників; ціннісне та бережливе ставлення до природи.
Тип уроку: узагальнюючий з використанням ІКТ.
Обладнання та навчальні матеріали: комп’ютер, мультимедійний проектор, акустична колонка для прослуховування аудіозаписів пісень, мультимедійна презентація до уроку, підручник «Smart Junior 2» Х.К.Мітчелл, робочий зошит «Smart Junior 2» Х.К.Мітчелл, дидактичні матеріали до теми, м’які іграшки.
Хід уроку
I. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Привітання. Введення в іншомовну атмосферу.
T.: Hello, children! Nice to meet you! How are you today?
Ps: I am fine (good, great, happy).
Діти вітаються піснею “Hello!”
Every day, every day
I go to school, I go to school
I meet my friends, I meet my friends
And we all say, and we all say
Hello, hello
How are you?
I am good, I am great
How about you?
Every day, every day
I go and play, I go and play
I meet new friends, I meet new friends
And we all say, and we all say
Hello, hello
What’s your name?
Nice to meet you!
Do you want to play?
2. Повідомлення теми та мети уроку.
T.: The topic of our lesson is “Appearance”. Today we’ll review the parts of the body, read the texts, describe the appearance, sing songs, dance, play games and have fun.
3. Фонетична розминка.
T: Listen and read the poem.
I’ve got two eyes
A mouth and a nose!
I’ve got two feet
But l haven’t got toes!
Two hands, two ears,
And lots of hair!
What am I?
I’m teddy bear.
II. Основна частина уроку.
1. Повторення лексичного матеріалу введеного на попередніх уроках. Гра “Guess the words”.
T: What is this?
P: It is a nose.
a) Учні по черзі називають слова, зображення яких вони бачать на екрані.
б) Учні складають речення про свою зовнішність:
P: I have got fair hair.
2. Пісня.
Tony says touch your mouth, your mouth
Touch your mouth.
Tony says touch your mouth, your mouth
Touch your mouth.
3. Розвиток уміння зорового сприймання.
T: Listen and point, then read.
Exercise 1 page 44
Учні слухають тексти, потім читають.
Exercise 2 page 45
Учні слухають речення до текстів і відповідають Так/ Ні.
4. Розвиток уміння сприймання на слух.
T: Listen to the sentences and point to the pictures.
Exercise 3 page 45
5. Фізкультхвилинка.
Teddy bear, teddy bear
Touch your nose.
Teddy bear, teddy bear
Touch your toes.
Teddy bear, teddy bear
Touch the ground.
Teddy bear, teddy bear
Turn around.
6. Сюжетно-рольова гра «Let’s play together»
P1: Have you got a cat?
P2: No, I haven’t. I have got a rabbit.
P1: Have you got a dog?
P3: Yes, I have.
7. Розвиток уміння усно висловлюватись.
Project “My Missing Pet”
Учні описують своїх домашніх улюбленців.
8. Письмо.
Workbook: Exercise 1, 2 page 27
9. Гра “Tiger Tom says”.
T.: Tiger Tom says touch your nose (hair, eyes, ears, mouth).
Діти виконують різні дії.
III. Заключна частина уроку.
Підсумок уроку. Рефлексія.
T.: Children, how are you? Thank you very much for the lesson.
You are the best pupils in the world!
Good bye! See you tomorrow!
Діти прощаються піснею” Goodbye”.
Goodbye, goodbye, goodbye,
Goodbye, friends, goodbye,
Goodbye! - Bye! Goodbye! - Bye!
Goodbye, goodbye, goodbye!
1