Тема. Моя кімната
Мета:
повторити лексичні одиниці з теми «Моя кімната»; вживання прийменників місця on, behind, under, in, in front of, next to;
вдосконалити навички читання, усного мовлення; продовжити формування мовної здогадки та мовленнєвої реакції учнів; розвивати слухову пам’ять, увагу, логічне та асоціативне мислення, самостійність, пошуково – пізнавальну активність, уміння знаходити і виправляти фактичні помилки; розвивати соціокультурну компетенцію;
сприяти вихованню емоцій задоволення від розумової праці; доброзичливого ставлення в колективі один до одного; виховувати повагу до правил етикету, дотримання правил гігієни.
Тип уроку: урок вивчення та первинного закріплення знань (комбінований).
Обладнання: підручник, робочий зошит (WB), словник, мультимедійний пристрій, НО (картки).
Методи та методичні прийоми: словесні (розповідь), наочні (ілюстрації), практичні (вправи).
Форми організації пізнавальної діяльності учнів: фронтальна,
індивідуально – відокремлена.
Хід уроку
1) Привітання (вірш-вітання). Слайд 1
T: Good-morning, pupils!
Сl: Good-morning, Good-morning!
Good-morning to you!
Good-morning, Good-morning!
We’re glad to see you!
T: I’m glad to see you too!
Today’s lesson is an unusual because we have our guests.
Turn around and say “Good morning, teachers!” Take your seats!
T: Who is on duty today?
Who is absent today?
What date is it today?
T: Your homework for today was to learn the words by heart. Let’s repeat them (a bedroom, a computer, a bed, a wardrobe, a drawer, a TV set, a bookcase, a clock, a mirror,a table) (10 б.) Слайд 3,4
Now I’ll give you the cards with letters and you have to complete the words with suitable letters.
Тема нашого уроку – My room (Моя кімната) і ця тема є дуже актуальна. Як говорить англійське прислів’я: «East or West, home is best». Українською – Бути в гостях добре, а вдома ще краще. Чи погоджуєтесь ви з цим прислів’ям? – Так. Чому? Сьогодні на уроці ми повторимо слова та вирази, які вже вивчили, щоб не тільки складати речення, а ще й вміти розповідати про улюблену кімнату та розташування в ній меблів.
T: And now look at the screen. Repeat the words after me (a bedroom, a drawer, a computer, a wardrobe, a bed, a TV set, a bookcase, a clock, a mirror, a table);
Гра «What’s the missing». The pictures can help you. (3б.) Слайд 7,8,9
Аnd now let’s do exercise “Match and say”. (Слайд 10,11)
T: Let’s remember the prepositions of place (Прийменники місця). Вони допомагають іншим словам не загубитися та не заблукати у місці, напрямку, часі. Вони дуже веселі і часто люблять гратись в схованки. Та знайти їх дуже легко, бо кожен прийменник любить ховатись у своєму місці. Наприклад: on – завжди ховається на чомусь, in – у чомусь, under – під чимось, next to – біля чогось, behind – за чимось, in front of – любить ховатись попереду чогось. Слайд 12,13
Гра “Ukrainian ball – English ball”
Complete the sentences with suitable prepositions of place (3б.) Cлайд 14,15,16,17,18,19
The mouse is behind the box.
The mouse is under the box?
The mouse is in front of the box.
The mouse is in the box.
The mouse is on the box.
The mouse is next to the box.
Мовленнєва та фізична розминка (2 хв.) Слайд 20
Head, shoulders, knees and toes
Head, shoulders, knees and toes
Eyes and ears and mouth and nose
Head, shoulders, knees and toes.
T: Now, let’s look at the screen. We’re going to watch a cartoon about Gogo and his friends.Where does he like to hide? But before listening, let’s read new words:
Now let’s do exercise «True or false» (6 б.)
за кожну правильну відповідь – 1 б.
And now, let’s check our answers.
T: Did you like our lesson?
What was difficult for you?
Цінування та оцінювання учнів. Pupil X, you were the best today. Your mark is…
Інформація про домашнє завдання (2 хв.)
T: Open your daybooks and write down your homework for the next lesson.
For brains (для розуму): Розв’язати кросворд
For hands and soul (для рук та душі): намалювати кімнату своєї мрії.
T: You are very nice and clever pupils. You are good today! The lesson is over. Good-bye, pupils.
|
H |
|
||||||||
|
W |
A |
R |
D |
R |
O |
B |
E |
|
|
|
C |
O |
M |
P |
U |
T |
E |
R |
||
B |
O |
O |
K |
C |
A |
S |
E |
|
||
|
D |
R |
A |
W |
E |
R |
||||