Заняття розроблено на основі програми «Природа крізь призму англійської мови». Збірник «Програми для еколого-натуралістичних гуртків позашкільних закладів», Київ - 1996. (Рекомендоване Міністерством освіти України)викоритстанням ІКТ.
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
ЛИМАНСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛИМАНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ
РОЗРОБКА
ЗАНЯТТЯ ГУРТКА
ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНОГО НАПРЯМУ
«ПРИРОДА КРІЗЬ ПРИЗМУ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ»
ЛИМАНСЬКОГО МІСЬКОГО ЦЕНТРУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ
(молодша вікова категорія)
ПІДГОТУВАЛА:
КЕРІВНИК ГУРТА
ЛИМАНСЬКОГО ЦПР
МАКАРЕНКО Л.В.
2018
м. Лиман
2 клас
Тема: Вільний час. Моє хобі.
Мета: Сприяти закріпленню лексико-граматичного матеріалу та вдосконаленню навичок аудіювання, читання, говоріння і письма; розвивати мовну здогадку учнів та вміння співпрацювати у групі; виховувати прагнення з користю проводити вільний час, збагачуючи себе новими знаннями.
Обладнання: дидактичний матеріал, картки із завдання, ноутбук, наочність, відеоматеріали або доступ до мережі Інтернет.
Тип заняття; комбіновий
Тривалість заняття: 2 х 45 хв.
ХІД ЗАНЯТТЯ:
І. Організація учнів. Привітання:
Діти співають вітальну пісню “HELLO, NICE TO MEET YOU!” https://www.youtube.com/watch?v=tVlcKp3bWH8
Підготовка до іншомовного мовлення.
1. Повідомлення теми та мети заняття. Прослуховування пісні ”What do you want to do?” (Діти слухають пісню, а потім повинні назвати тему заняття) https://www.youtube.com/watch?v=M6n96yjmKLY
ІІ. Основна частина заняття:
2. Ознайомлення з новою лексикою-перегляд відео https://www.youtube.com/watch?v=X6Rm5J1wu2c
3. Відпрацювання лексики (робота за картками):
- Діти повинні поставити цифру слова, яке відповідає малюнку:
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- із переплутаних літер необхідно зібрати слово, яке означає хобі:
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.Фізкультхвилинка (https://www.youtube.com/watch?v=SvrvnWq3eiU виконується дітьми за відео - Слайд 5)
5. Crossword «Hobby»
Translate into English and write down.
1. Плавання
2. Малювання
3. Катання на велосипеді
4. Танці
5. Читання
6. Спів
7. Риболовля
8. Колекціонування
9. Катання на ковзанах
10. Приготування їжі
11. Катання на санчатах
12. Біг.
ПЕРЕРВА.
8. Перегляд відео “Hobbies Vocabulary and Pattern Practice for Kids (I like ~ ⁄ I love ~ ) by ELF Learning” https://www.youtube.com/watch?v=QZ_1SAdy0jk
9. Лексичні ігри на відпрацювання вживання лексики в реченні:
Діти розподіляються на 2 групи. Група 1 ставить питання : “Is fishing your hobby?” or “Do you like dancing?” Група 2 відповідають на питання. Потім групи міняються діями.
Керівник гуртка кладе на стіл картки із зображеннями різновидів хобі так, щоб діти їх не бачили. Кожен учасник перегортає картку і складає речення за зразком “My hobby is reading”, “My hobby is cooking”. Кожне правильне речення -1 бал. Перемагає команда, яка набере більше балів.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ІІІ.ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА ЗАНЯТТЯ
Підведення підсумків занять. Повторне прослуховування пісні ”What do you want to do?” https://www.youtube.com/watch?v=M6n96yjmKLY
Діти співають «Goodbye Song» https://www.youtube.com/watch?v=jCpCpgV3h0E