10 березня о 18:00Вебінар: Шкільне діловодство. Документація заступника директора з навчальної роботи

САМОСТІЙНА РОБОТА 2 З теми «Рівноприскорений рух. Вільне падіння тіл.»

Про матеріал
Варіант 1 1. З якою швидкістю рухався поїзд до початку гальмування, якщо, рухаючись з прискоренням 0,5 м\с2 , він до зупинки пройшов 0,225км? 2. На деякому шляху спідометр показав зміну швидкості від 36 до 54 км/год за 20с. Яке прискорення розгону і який шлях пройшов автомобіль?
Перегляд файлу

САМОСТІЙНА РОБОТА 2

З теми «Рівноприскорений рух. Вільне падіння тіл.»

Варіант 1

 1. З якою швидкістю рухався поїзд до початку гальмування, якщо, рухаючись з прискоренням 0,5 м\с2 , він до зупинки пройшов 0,225км?
 2. На деякому шляху спідометр показав зміну швидкості від 36 до 54 км/год за 20с. Яке прискорення розгону і який шлях пройшов автомобіль?
 3. Тіло вільно падає з висоти 18м. який шлях воно пройде за останню секунду руху. Визначити кінцеву та середню швидкості руху.
 4. Два велосипедисти, виїхавши одночасно з пунктів А та В, рухаються з початковими швидкостями 14,4 та 21,6 км/год і однаковим прискоренням 0,5м/с2 назустріч один одному. Через який час і на якій відстані від пункту А вони зустрінуться, якщо відстань між пунктами 150км?

 

САМОСТІЙНА РОБОТА 2

З теми «Рівноприскорений рух. Вільне падіння тіл.»

Варіант 2

 1. На шляху 250м спідометр показав зміну швидкості від 36 до 54 км/год. З яким прискоренням рухався автомобіль?
 2. Відходячи від пристані, катер, рухаючись рівноприскоренно, розвинув швидкість 57,6 км\год на шляху 640м. Визначити прискорення катера та час, за який він розвинув цю швидкість.
 3. З нерухомого гелікоптера, що знаходиться на висоті 1км, стріляють вертикально вниз, причому куля вилітає зі швидкістю 750м/с. за який час і з якою швидкістю куля досягає землі.
 4. Два автомобілі розпочинають рух з одного пункту в одному напрямі. Другий автомобіль вирушає на 20с пізніше першого. Обидва рухаються з прискоренням 0,4м/с2 . Через який час, рахуючи від початку руху першого автомобіля, відстань між ними буде 240м?

 

САМОСТІЙНА РОБОТА 2

З теми «Рівноприскорений рух. Вільне падіння тіл.»

Варіант 3

 1. З яким прискоренням рухався літак, якщо перед зльотом за 20с від старту він набув швидкості 180 км/год?
 2. За який час і яка буде швидкість автомобіля, який , рухаючись зі стану спокою з прискоренням 0,6м/с2 , пройде 30м?
 3. Тіло, що вільно падало набуло швидкості 50 м/с. З якої висоти падало тіло та який шлях воно пройшло за останню секунду падіння.
 4. Рухаючись зі стану спокою, тіло за п’яту секунду пройшло шлях 18м. З яким прискоренням рухалось тіло і який шлях воно пройшло за 5с?

 

САМОСТІЙНА РОБОТА 2

З теми «Рівноприскорений рух. Вільне падіння тіл.»

Варіант 4

 1. Швидкість поїзда, що піднімався вгору, зменшилась від 54км/год до 32,4км/год. Яке прискорення поїзда було на підйомі, якщо довжина підйому 720м?
 2. Під час аварійного гальмування автомашина рухалась зі швидкістю 90км/год, зупинилась через 5с. знайти прискорення та шлях гальмування.
 3. Тіло вільно падало 10с. Визначити висоту, кінцеву швидкість падіння, шлях пройдений за останню секунду падіння і швидкість тіла на середині висоти.
 4. У момент початку спостереження відстань між двома тілами становила 6,9м. перше тіло рухалось зі стану спокою з прискоренням 0,2м/с2. друге тіло рухається слідом за першим, маючи початкову швидкість 2м/с і прискорення 0.4м/с2. визначити місце та час зустрічі тіл, якщо початкову координату другого тіла вважати рівною нулю.

 

docx
До підручника
Фізика (академічний та профільний рівень) 10 клас (Засєкіна Т.М., Засєкін Д.О.)
Додано
17 жовтня 2019
Переглядів
1054
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку