Урок з англійської мови, 3 клас за підручником О.Д. Карп’юк
Тема: “School subjects. My favourite lesson “
Мета: - закріпити новий лексичний матеріал за темою «Школа» (назви днів тижня, назви навчальних предметів), вчити складати розклад уроків, розповідати про улюблений урок;
- формувати комунікативні вміння, навички читання, аудіювання й навички говоріння, логічне мислення, вміння працювати в групах, парах, пам'ять, увагу;
Обладнання: підручник, картки з назвами днів тижня, шкільних предметів, таблиця “Timetable, презентація Power Point. Проектор.каринки з назвами предметів
Хід уроку:
І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.
1. Привітання.
- Good morning, children.
2. Мовленнєва зарядка.
- Let’s read a poem.
T: What day is it today?
ІІ. Основна частина.
1.Повідомлення теми та мети уроку.
The topic of our today’s lesson is “School subjects. My favourite lesson “.
And the of the lesson you will be able to name and to read about your favourite lesson.
2.Тренування у вимові звуків.
Let’s practice some sounds.
[a:] Art, party, farm, car
[æ] Maths, fat, rabbit,bag, blackboard,Saturday
[ju:] Music, Tuesday, computer, new
[з:] Thursday, bird, thirteen,birthday
[i:] we, Reading, teacher, clean, please
[ᴧ] Sunday, Monday, sum,summer,colour
3. Відпрацювання назв навчальних предметів.
Find the right picture.
Maths Art Music English Sport Reading
4. Закріплення нового лексичного матеріалу.
5. Читання діалогу (по ролях).
6. Фізкультхвилинка
7.Розвиток навичок аудіювання.
Listen and say Yes/No
Look! This is Vicky. She is a pupil. She goes to school five days a week. She likes singing. Music is her favourite lesson. Her favourite days are Wednesday and Friday. She has got Music lessons on these days.
1. This is Vicky. (T)
2. She goes to school six days a week (F)
3. She likes singing. (T)
4. Music is her favourite lesson. (T)
5. She has got Music on Monday and Wednesday. (F)
8. Усне мовлення. Закріплення структури My favourite lesson is…
(гра «Мікрофон»).
10. Гра “Make a timetable”
Let’s make up your timetable.
Вчитель показує назву дня, а діти повинні стати ланцюжком утворивши розклад на цей день.
Example: Monday: Maths, Reading, Sport, Art, English.
ІІІ. Заключна частина уроку.
1. Домашнє завдання. Впр 4 с.53 чит.
2. Підведення підсумків уроку.
- Рефлексія досягнення мети.
- Рефлексія настрою та емоційного стану.
You were very active and worked well. You have got marks…
Thank you for your work. The lesson is over. Goodbye.