Складені задачі на знаходження третього доданка.

Про матеріал
Актуалізувати знання учнів з теми «Віднімання і додавання в межах 100 без переходу через розряд», удосконалювати навички розв’язування складених задач на знаходження третього доданка
Перегляд файлу

Тема. Складені задачі на знаходження третього доданка.

Мета: формування предметних компетентностей: актуалізувати знання учнів з теми «Віднімання і додавання  в межах 100 без переходу через розряд», удосконалювати навички розв’язування складених  задач на знаходження третього доданка, розвивати вміння виділяти головне, аналізувати та узагальнювати;

формування ключових компетентностей:

уміння вчитися: розвивати вміння правильно організовувати своє робоче місце та планувати власні дії;

комунікативної: розвивати математичне мовлення, правильно формувати висловлювання з використанням математичних термінів,

здоров’язбережувальної: учити дотримувати норми гігієни читання та письма, формувати розуміння дбайливого ставлення до свого здоров’я;

громадянської: розширити знання учнів про територію та свою Батьківщину, виховувати патріота своєї держави.

 

Хід уроку

  1. Організаційний момент (1 слайд)

Зараз сядуть всі дівчатка,

А за ними і хлоп’ятка,

Домовляймось не шуміти,

Руку гарно піднімати,

Чітко в лад відповідати.

На уроці не дрімати,

А знання мерщій хапати,

Тож гаразд, часу не гаймо,

І урок розпочинаймо.

- Кожен з нас хоче досягти успіху. Адже саме для того, ми приходимо до школи. А щоб сьогодні на уроці досягнути успіху, то нам треба бути: (слайд 2)

У – уважними

С – старанними, самостійними, справедливими

П – працьовитими

І - ініціативними

Х – хорошими учнями

 

3. Усні обчислення (слайд 3).

 

4. Каліграфічна хвилинка (слайд 3).

- А тепер попрацюємо у зошитах. 

        Зошит свій я відкриваю

        Навкоси його кладу,

        ручку я ось так тримаю,

        сяду рівно не зігнусь.

  • Яке число ви бачите? Дайте йому характеристику.
  • Пишіть каліграфічно, гарно.
  • Обведіть ті цифри, яку написали краще.

                           

5. Усвідомлення нового матеріалу (слайд 4 - 7) Лего відповідь

- Молодці гарно попрацювали.

6. Робота з підручником завдання 2 (слайд 8 - 10)

 7.Завдання 3

- Тепер попрацюймо над задачею (слайд 11)

- Чи можемо ми дати відповідь на запитання задачі?

- Чому ні? Про ще потрібно спершу дізнатись?

- Якою дією ми дізнаємось про це?

- Якою буде друга дія?

- Першу дію коментує … 1)

- Другу дію коментує …  2)

- Відповідь допоможе записати … Відповідь:

8.. Прийшов час відпочити. Руханка (слайд 12 - 13)

9. Робота над задачею 4 ( слайд 14 – 15)

10.Робота з геометричним матеріалом (слайд 16)

11. Підсумок уроку (слайд 17)

-  Я думаю, ми сміло скажемо, що на уроці сьогодні ми досягли успіху. Сьогоднішній урок був маленькою сходинкою на шляху до успіху, але ми впевнено подолаємо їх усі.

- На парті кожного з вас є картки. Оцініть, будь ласка, свою роботу на уроці. Ви – молодці! Дякую! (слайд 18)

docx
Пов’язані теми
Математика, 2 клас, Розробки уроків
НУШ
Додано
30 травня 2021
Переглядів
712
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку