Конспект уроку з англійської мови для 3 класу. Підручник Мітчелл Г.К. Англійська мова English (Unit 3).
Тема: Smart Kids. Знаки. Модальне дієслово must.
Мета: навчити учнів вживати нову лексику за темою;
тренувати вживання граматичних структур та закріпити вживання Present Continuous Tense;
розвивати навички усного мовлення, навички аудіювання та навички працювати з підручником та робочим зошитом;
навчати застосовувати отримані знання на практиці;
стимулювати та підтримувати інтерес до вивчення англійської мови;
сприяти розвитку пам’яті, уваги, уяви та логічного мислення;
мотивувати учнів використовувати англійську мову в повсякденному житті, виховувати культуру поведінки та спілкування через тему, що вивчається.
Тип уроку: формування мовленнєвих навичок користування мовним матеріалом.
Методи роботи: гра “Translator”, фронтальне опитування, діалогічне мовлення, перегляд відеоматеріалу, робота біля дошки, робота в парах.
Хід заняття
I. Початок уроку
1. Організаційний момент (Привітання)
- Stand up, children! Stand straight.
Good morning boys and girls! Sit down, please.
2. Мовленнєва зарядка
Фронтальне опитування
Let's start our lesson. Today fairy-tale dragon will visit us again and you’ll make sentences with its help.
1. She … her homework. a) are doing; b) is doing; c) am doing. |
4. I … now . a) are dansing; b) is dansing ; c) am dansing. |
7. Roger … basketball. a) are playing; b) is playing; c) am playing. |
2. He … to work. a) are driving; b) is driving; c) am driving. |
5. Nora and Max … . a) are reading; b) is reading; c) am reading. |
8. You … now . a) are working; b) is working ; c) am working. |
3. They … volleyball. a) are playing; b) is playing; c) am playing. |
6. Roger … basketball. a) are playing; b) is playing; c) am playing . |
9. My brother … the guitar . a) are playing; b) is playing; c) am playing. |
- Good job!
Грa “Translator”
- Пограймо в гру “Translator” - "Перекладач", я кажу вам слова: іменники в однині англійською мовою, а вам потрібно утворити множину.
Cow - cows |
Fish - fish |
Horse - horses |
Tomato - tomatoes |
Mouse - mice |
Child - children |
Sheep - sheep |
Wolf - wolves |
Duck - ducks |
Leaf - leaves |
- Well done!
3. Повідомлення теми і мети уроку
- Today we’re going to study new words, listen a text, work in pairs and play different games. We’ll study new modal verb MUST. And the mane – you’ll know how correctly understand signs in public places, how to behave. And everything in English. You’ll make sure, that English is important! (Сьогодні на уроці, ми з вами вивчимо нові слова, послухаємо текст, попрацюємо в парах та пограємо в різні ігри. Вивчимо нове модальне дієслово must. А найголовніше, ви дізнаєтеся як правильно розрізняти знаки в громадських місцях, як можна себе поводити, а як ні. І все це на англійській мові. Переконаєтесь в тому, що англійська мова, важлива!)
IІ. Основна частина уроку
(Teacher present the vocabulary by using a book p. 34, 35 and video)
- Look at the screen and repeat words.
(Pupils read and translate every sentence).
- Now we’re going to make a dialogue. I’ll be a teacher and you’re pupils. We need 3 pupils: James, Wendy and Claire.
(Читаємо текст у вигляді діалогу і наступний етап дивимось відео).
Фізкультхвилинка
(Пояснення учням модального дієслова must та mustn’t. Його значення та вживання)
|
Must – повинен, необхідно, мусиш обов’язково виконати якусь дію. Mustn’t – не повинен виконувати якусь певну дію. |
(Перегляд відеоролику із даними дієсловами на тему “In the park”).
(Учні читають роздане завдання і усно відповідають. Клеїмо знаки на дошку)
(Учні біля дошки читають завдання і письмово виконують)
- Excellent!
IIІ. Заключна частина уроку
Smart Junior Workbook p. 22
(Учні оцінюють один одного. Вчитель клеїть наліпки із оцінками.)
- GOODBYE! The lesson is over! Goodbye girls and boys!