Створення композиції для оздоблення садової ділянки

Про матеріал
Багатьом здається, що створити ексклюзивний дизайн садової ділянки своїми руками, як в фотогалереї, це щось нереальне. Але це не так. Дизайнерські ідеї з легкістю можна перенести на прибудинкову територію власної дачі або заміського будинку, створивши унікальний ландшафт з атмосферою гармонії і комфорту
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Створення композиції для оздоблення садової ділянки

Номер слайду 2

Оздоблення садової ділянки. Багатьом здається, що створити ексклюзивний дизайн садової ділянки своїми руками, як в фотогалереї, це щось нереальне. Але це не так. Дизайнерські ідеї з легкістю можна перенести на прибудинкову територію власної дачі або заміського будинку, створивши унікальний ландшафт з атмосферою гармонії і комфорту. Невеликий затишний садок або розкішний парк вимагають однакового підходу, як в плані архітектури та дизайну, так і при виборі рослин, плануванні простору.

Номер слайду 3

Оздоблення садової ділянки. Ландшафтний дизайн садової ділянки - це ціла філософія, яка об'єднує природу і побут. Варіантів облаштування саду з прибудинковою територією безліч, серед них завжди можна підібрати той, який буде повністю відповідати індивідуальним потребам. Стиль, гармонія, зручність і простота - основи створення унікальної атмосфери, необхідної для розслабленого відпочинку і комфортного заміського життя.

Номер слайду 4

Гарний ландшафтний дизайн невеликої садової ділянки 

Номер слайду 5

Дизайн-проект. Створити на садовій ділянці ландшафтний дизайн своїми руками не стільки реально , скільки необхідно, адже сьогодні дача перестала бути виключно місцем для вирощування овочів. Заміський будинок - це перш за все місце, куди міські жителі приїжджають відпочити від суєти, захопитися природою, одним словом - розслабитися.

Номер слайду 6

Дизайн-проект. Спочатку необхідно на папері скласти проект вашого ландшафтного дизайну. Абсолютно немає різниці: 4, 6 або 10 соток є в розпорядженні. При ретельному плануванні, якщо раціонально розпорядитися простором, продумати оформлення, навіть на скромних розмірах ділянки можна створити приголомшливої ​​краси ландшафт.

Номер слайду 7

Обриси ділянки слід перенести на папір, склавши докладний план. Після цього можна приступати до виділенню функціональних зон - господарської, відпочинку, декоративної. Заздалегідь слід врахувати призначення майбутньої ділянки: тільки декоративна, поєднана з господарським або виключно для відпочинку. Генплан озеленення ділянки прямокутної форми

Номер слайду 8

Проект благоустрою вашої ділянки можна зробити своїми руками або ж звернутися за допомогою до фахівців

Номер слайду 9

Ескіз благоустрою заміської ділянки з невеликим будинком і шикарним садом

Номер слайду 10

Всі зони потрібно наповнити, виходячи з їх призначення, власних потреб, бажаного стилю. Цей етап включає в себе підбір рослинності, архітектурних деталей, облаштування водойм, освітлення, прокладку доріжок та інших комунікацій. Окремо варто продумати кордон кожної ділянки, в чому допоможуть живоплоти або гратчасті перегородки, повиті плющем. Добрим кордоном можуть стати доріжки, штучна водойма, садові скульптури. Головне, щоб поділ зон виглядав максимально природно, без різких перепадів або обривів.

Номер слайду 11

Огорожа, обплетена рослинами, прекрасно впишеться в ваш ландшафтний дизайн

Номер слайду 12

Навіть незручний похилий ландшафт можна зробити чудовим. Похилий рельєф ділянки часто завдає чимало проблем. Але якщо грамотно організувати дренажну систему в нижній частині, а схил розбити на кілька терас, то можна домогтися приголомшливого декоративного ефекту, одночасно розділивши всю площу на функціональні зони по висоті.

Номер слайду 13

Стиль садової ділянки. Успіх ландшафтного дизайну садової ділянки багато в чому залежить від вдало обраного стилістичного рішення. Стиль повинен не тільки враховувати розміри, особливості рельєфу і розташування присадибної території, але також підкреслювати характер власника. Відмінності стилів і їх особливості наочно демонструє фотогалерея, але, перш ніж приміряти те чи інше оформлення на свою ділянку, краще вивчити особливості кожного.

Номер слайду 14

Дизайн садової ділянки: об'єкти. Всі об'єкти ландшафтного дизайну повинні вдало поєднуватися один з одним

Номер слайду 15

Дизайн садової ділянки: об'єкти. Ландшафтний дизайн садової ділянки завжди відштовхується від будь-якого головного об'єкта, в якості якого може виступати житловий будинок, незвичайний рельєф, дерева, газон та ін. З урахуванням їх стилю і розташування, ділянку доповнюють другорядними об'єктами, до них відносяться: Зелені насадження. Альтанки та архітектурні елементи. Штучні водойми. Садові скульптури. Освітлення. Доріжки.

Номер слайду 16

Декоративний фонтан в дизайні саду

Номер слайду 17

Яскраві квіткові клумби не перестануть радувати вас весь період цвітіння

Номер слайду 18

Зелені насадження. Щоб ландшафтний дизайн виглядав цікавіше, його необхідно урізноманітнити контрастними елементами Озеленення є найголовнішим елементом дизайну садової ділянки. Рослини створюють фон для всіх інших об'єктів, наповнюють простір особливим шармом, об'єднуючи його з навколишньою природою.

Номер слайду 19

Озеленення ділянки включає поетапну висадку наступних рослин: Дерева і чагарники різної висоти - створюють тінь, розмежовують ділянку, виділяють окремі зони. У прогулянковій зоні найкраще висаджувати низькорослі чагарники або плодові дерева, які пропускають сонячне світло і формують комфортну обстановку, служать прекрасним обрамленням доріжок. Хвойну рослинність рекомендується висаджувати в зонах відпочинку, а поруч з водоймами добре виглядатимуть верби або високі чагарники.

Номер слайду 20

Озеленення ділянки включає поетапну висадку наступних рослин: Квітники слід розбивати, коли вже сформований основний ландшафт. Рослини для них підбираються з урахуванням розмірів ділянки і періоду цвітіння кожного виду. Уздовж огорожі або стін буде ефектно виглядати вертикальна посадка, коли висота рослин поступово знижується. Відтінок квітів на задньому плані повинен бути темнішим і більш насиченим, розташованих спереду, що надає візуальний обсяг і глибину. Альпійські гірки дозволяють обіграти існуючий рельєф ділянки або створити новий.

Номер слайду 21

При правильному підході до дизайну вашого саду, він може стати справжнім витвором мистецтва

Номер слайду 22

Озеленення ділянки включає поетапну висадку наступних рослин: Оформлення будівель і садових об'єктів за допомогою рослинності допомагає домогтися єдності архітектури з природою. Це можуть бути всілякі в'юнкі рослини, які прикрашають стіни альтанок, щаблі й садові скульптури, а також квіти або чагарники, висаджені вздовж водойм. Газон послужить елементом, який об’єднає всі зони на ділянці в єдине ціле. Він обов'язково повинен бути доглянутим та охайним. Як газонне покриття можна розглядати будь-які трав'янисті рослини, в тому числі квітучі.

Номер слайду 23

Охайний газон добавить елемент доглянутості вашому саду

Номер слайду 24

Навіть овочеві грядки при правильному оформленні можуть виглядати дуже стильно. Дизайн невеликої садової ділянки повинен бути помірним, достаток квітів і рослин може виглядати важкувато, «з'їдати» корисну площу.

Номер слайду 25

Альтанки та архітектурні елементи. Дерев'яна альтанка очолить зону відпочинку вашого чудового саду

Номер слайду 26

Альтанки та архітектурні елементи. Головна будівля на садовій ділянці - це житловий будинок, але він зовсім не зобов'язаний бути центральним елементом дизайну і вже тим більше єдиним місцем для проведення дозвілля і відпочинку. У дизайні прибудинкової території велику увагу приділено використанню всіляких архітектурних елементів, які допомагають грамотно розпорядитися простором, зробити його більш практичним і комфортним. Будівлі також служать ефектним декором, що додає ділянці естетичний і обжитий вид. Серед них можна виділити:

Номер слайду 27

Альтанки та архітектурні елементи. Альтанки та перголи слід розміщувати поруч з водоймами, в парковій зоні. На ділянці в 4 сотки доречно встановити невелику відкриту альтанку з гратчастими стінами, розташувавши її на віддалі від будинку. Таку споруду найкраще оформити за допомогою витких рослин або групи дерев. Простору ділянку може прикрасити велика пергола з текстильними завісами або альтанка з колонами, розташована на березі водойми або серед скупчення дерев.

Номер слайду 28

Альтанки та архітектурні елементи. Патіо або літня кухня одночасно виконує роль господарської будівлі та місця відпочинку. Така споруда найчастіше знаходиться в безпосередній близькості від будинку або примикає до однієї з його стін. В такому випадку стиль і матеріал споруди повинен збігатися з оформленням головної будівлі.

Номер слайду 29

Шикарна літня кухня дозволить збиратися і відмінно проводити час з сім'єю і друзями

Номер слайду 30

Містки через водойми або яри, а також арки допомагають ефективно розмежувати простір на ділянці, одночасно з цим забезпечуючи плавний перехід однієї зони в іншу. Поруч з містками рекомендується висаджувати високі рослини, а арку доповнять кучеряві ліани або пишні квітники. Самі елементи можуть бути як дерев'яними, так і кам'яними, в залежності від стилю ділянки. Альтанки та архітектурні елементи

Номер слайду 31

Майданчик для відпочинку обов'язково має бути присутнім на садовій ділянці, незалежно від його розмірів. Таке місце найкраще виділити за допомогою дерев'яного настилу, кам'яних плит або охайного газону. Місце відпочинку слід обладнати лавками і барбекю, гойдалками, басейном та ін. Альтанки та архітектурні елементи

Номер слайду 32

Шикарна альтанка з перголой, оповита кучерявими рослинами. Не забувайте про господарські будівлі при оформленні ділянки. Вони повинні бути органічно вписані в загальний стиль, при необхідності їх слід прикрити рослинністю або декоративною огорожею.

Номер слайду 33

 Штучні водойми

Номер слайду 34

 Штучні водойми додадуть свіжості вашому ландшафту. Наявність водойми на садовій ділянці здатне повністю перетворити його зовнішній вигляд. Вода робить ландшафт динамічним, живим, освіжає в спеку, наповнює сад безтурботною атмосферою. Продумуючи дизайн садових ділянок 6 соток і більше, варто звернути увагу на спорудження штучного водоймища, розмір і призначення якого залежать від індивідуальних потреб:

Номер слайду 35

 Штучні водойми додадуть свіжості вашому ландшафту. Водоспад стане прекрасним рішенням для садової ділянки з нерівним рельєфом. Потоки води можуть стікати по камінню рокарія або альпійської гірки, утворюючи знизу невеликий ставок, обрамлений рослинами. У верхній частині водоспаду може бути встановлений ​​водяний млин, декоративний фонтан.

Номер слайду 36

 Штучні водойми додадуть свіжості вашому ландшафту. Ставки та циркулюючі канали ідеально підійдуть для оформлення великих ділянок. Подібні водойми додадуть ландшафту природності, крім того, їх можна використовувати в якості джерела води для поливу саду. В готовий ставок можна запустити риб, качок, висадити навколо нього рослини і встановити альтанку. Водойму складної або витягнутої форми можна доповнити містком, який з'єднає різні береги, продовжуючи доріжки.

Номер слайду 37

 Штучні водойми додадуть свіжості вашому ландшафту. Обрамлення водойми може бути природним, у вигляді піщаного насипу або рослинності. Ефектно виглядають ставки і канали з кам'яним обрамленням, яке може бути доповнено вазонами з квітами або античними статуями, з часом які покриються мохом.

Номер слайду 38

 Садові скульптури. Садові скульптури відмінно впишуться в ландшафт східного стилю

Номер слайду 39

 Садові скульптури. Родзиночку будь-якій ділянці додають ефектні аксесуари. Використання садових скульптур дозволяє сформувати індивідуальний стиль, підкреслити характер і особливості ландшафту. Садові скульптури можуть бути будь-якими - від античних статуй до сучасних керамічних фігурок у вигляді тварин. Грецькі або готичні статуї з каменю або металу будуть добре виглядати як в гущі рослин, так і на березі водойми. А яскраві керамічні фігурки доповнять квітники або пожвавлять зону відпочинку, зроблять прогулянку цікавіше.

Номер слайду 40

 Садові скульптури. Ще один ефектний аксесуар - кам'яні вазони, всередині яких можна висадити квіти. Подібний декор може бути виконаний в будь-якому стилі від античного до сучасного, абстрактного. Розміри і форми теж різняться, що дозволяє підібрати виріб практично для будь-якої ділянки.

Номер слайду 41

  Доріжки. Облаштування садових доріжок допоможе зробити садову ділянку максимально функціональною і зручною. Ці елементи задають темп ландшафту, служать його прикрасою, розмежовують ділянку і допомагають вільно переміщатися по ній.

Номер слайду 42

  Освітлення. Створюючи дизайн садової ділянки своїми руками, обов'язково подбайте про освітлення. За допомогою підсвічування можна не тільки убезпечити переміщення по прибудинковій території в темний час доби, а й підкреслити особливості її дизайну.

Номер слайду 43

  Освітлення. В якості функціональних і декоративних джерел світла на садовій ділянці можуть виступати: Ліхтарі - їх можна розташувати поруч з лавками або уздовж стежок. Настінні світильники - найчастіше встановлюються на верандах, літніх кухнях, в альтанках. Вбудовані світильники і підсвічування - можуть розташовуватися поруч з будь-яким декоративним елементом в саду (під статуями, уздовж огорожі, навколо водойми, під містками і арками). Ефектно виглядатиме підсвічування газону, яке забезпечують спеціальні світильники, встановлені в грунт.

Номер слайду 44

  Освітлення. Підвісні кулі та гірлянди - такий тип декоративного освітлення додає саду святкового вигляду. З його допомогою можна створити комфортну атмосферу як в невеликій альтанці, так і на відкритому просторі зони відпочинку. Гірлянди можуть обвивати стовбури або гілки дерев, споруди, створюючи м'яке мерехтіння.

pptx
Додано
26 березня
Переглядів
904
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку