Практична робота 6. Створення відео кліпу. Додавання відео ефектів, налаштування часових параметрів аудіо- та відеоряду. |
8 |
Тема. Практична робота 6. Створення відео кліпу. Додавання відео ефектів, налаштування часових параметрів аудіо- та відеоряду.
Цілі:
створення назв та титрів;
Тип уроку: застосування знань, умінь та навичок.
Обладнання та наочність: дошка, комп’ютери з підключенням до мережі Інтернет, підручник, навчальна презентація, ілюстрації до фільмів, карта знань.
Програмне забезпечення:Кіностудія Windows, браузер.
Хід уроку
І. Організаційний етап
ІІ. Мотивацій навчальної діяльності (Слайд 2 )
На даному уроці ви будете демонструвати свої знання, вміння та навички створення відео кліпу, додавання відео ефектів, налаштування часових параметрів аудіо- та відеоряду.
Але перш ніж ми приступимо до роботи, давайте пригадаємо основні терміни й поняття.
ІІІ. Актуалізація опорних знань.
Створення «Карти знань»
- У 8 класі ми вчилися Давайте з вами створимо карту знань на тему, яка записана на дошці.
На дошці в центрі карти знань «Застосування відео».
Учні по черзі записують сфери застосування (варіанти відповідей: реклама, освіта, розваги, кіноіндустрія, наукові дослідження телеконференції, телеконференції).
Бесіда(Слайд 3 )
- Ми вже пригадали, де і як можна застосовувати відео.
З чого складається будь-який відео кліп або фільм? (з кадрів)
Я пропоную перевірити, чи добре ви засвоїли вивчений матеріал і чи добре ви знаєте сучасні фільми за допомогою гри.
Гра «Відгадай фільм за кадром»
Відгадавши кадр с фільму, ми вирушимо з вами в країну знань і вмінь. Щоб вирушати в дорогу, нам потрібно придбати квитки. Але квитки я вам буду видавати протягом нашої подорожі. Ціна квитка – ваші знання.
ІV.Виконання практичної роботи (Слайд 4 )
Практична робота 6. «Створення відеокліпу. Додавання відеоефектів, налаштування часових параметрів аудіо- та відеоряду»
Ну що ж, вперед до пошуку пригод.
Запускаємо комп’ютер і вирушаймо у подорож.
1 квиток «Комп’ютерна графіка»
Щоб отримати цей квиток, діти, вам потрібно обрати ваші зображення та додати їх до кіностудії.
«Додай фото»
(Пуск – Усі програми - Кіностудія).
|
|
Молодці! Справились із завданням, показали свої знання комп’ютерної графіки, тож продовжуємо нашу подорож далі.
2 квиток «Хвилинка Здоров’я»
Мабуть всі ви потомились, тож давайте розімнемось.
Фізкультхвилинка. (намалювати частинами тіла цифри від 1 до 10)
|
|
3 квиток «Фільматорія»
На цій станції вам потрібно показати свої вміння працювати на комп’ютері. Будемо створювати міні-фільм.
Подивіться уважно на монітор, скажіть, всі ви знайомі з програмою, яка відкрита на ваших комп’ютерах?
Тож давайте покажемо всім, як ми вміємо створювати відео-файли.
Вам необхідно виконати завдання, які написані у квитку.
3 квиток «Фільматорія»
|
|
Молодці. Продемонструйте ваші роботи. Цікаві фільми ви створили.
VI Оцінювання роботи учнів
Оцініть власний відео кліп, використовуючи при цьому лист само оцінювання, відповідно до критеріїв.
Лист само оцінювання
Характеристика відео кліпу |
Бали |
Наявність відео ефектів (застосовано до всіх слайдів, вибірково) 1-3 бали |
|
Музичний супровід фільму (3 бали) |
|
Наявність відео переходів між кадрами (2бали) |
|
Наявність титрів (2 бали) |
|
Естетичний рівень відео кліпу (1-2 бали) |
|
Всього |
|
VIІ. Підсумки уроку
Оцінювання обсягу і якості виконання практичної роботи.
Формулювання висновку: яким чином можна синхронізувати аудіо-та відеоряд фільму; що краще з естетичних міркувань; налаштовувати відеоряд під тривалість аудіо ряду чи навпаки – налаштовувати аудіо ряд під тривалість відеоряду.
VІІI. Домашнє завдання
Підручник § 4.2 ст. 145-46
Королех Дарина Володимирівна