Тактика гри у футбол.Навчити індивідуальним тактичним діям під час виконання «відкривання».

Кількість тих, хто займається: 18 чол.

Група: початкової підготовки.

Місце проведення: стадіон Інгулець.

Час заняття: 90 хвилин.

Інвентар: Фішки, м’ячі, футбольні ворота, маніжки, свисток, секундомір, координаційна драбина.

Спрямованість: тактика «відкривання».

Величина навантаження: середня.

Завдання: Навчити індивідуальним тактичним діям  під час виконання  «відкривання».

Підготовча частина:

25 хв.

1.

Шикування та роз’яснення завдань.

3хв.

Шикування в шеренгу.

2.

Інструктаж з техніки безпеки на тренуванні футболу.

2хв.

3.

Пробіжка у повільному темпі

2хв.

Вправи на гнучкість.

8хв.

Розміщення гравців в шерензі на боковій лінії на відстані 1м. один від одного.

Звернути увагу на якість виконання вправ .

- прискорення;

10хв.

Гравці розміщуються в  колону.

Тримати дистанцію 2метри.

Після завершеня вправи гравець повертається в кінець колони.

II

Основна частина:

60хв.

1.

Передача м’яча партнеру оббігаючи фішку відкриваючись.

5хв.

Гравці розміщуються в парах на орієнтирах фішках на відстані 5 метрів один від одного.

Передача виконується лише після оббігання фішки, постійно  змінюючи ноги (лівою, правою).

2.

Передача м’яча партнеру який оббігаючи захисника відкриваючись повертає його назад.

5хв.

Гравці розміщуються в трійках.

Один гравець виконує передачу, другий виконує функцію захисника а третій «відкривання» з наступною передачею.

Після 10 серій гравці змінюються.

3.

Передачі м’яча в трійках з переміщенням на місце партнера.

5хв.

Партнери по черзі передають м’яч один одному по ходу годинникової стрілки. Спрямувавши м’яч у бік партнера,гравець перебігає на його місце і т.д. Виконавши по 8-10 передач,гравці починають рух проти годинникової стрілки.

Гравці постійно змінюють швидкість від повільної до швидкої і навпаки.

4.

«Відкривання» після переміщення в трійках з забіганням за спину партнеру рухаючись по колу.

5хв.

Гравці вишиковуються в три колони 10 метрів одна від одної по 5 чоловік на орієнтирах (фішках) в середині поля напроти воріт.

М’ячі у гравців середньої колони.

Перший гравець А виконує передачу м’яча партнеру з колони Б і виконує забігання за спиною на його місце «відкриваючись». Гравець з колони Б виконує передачу партнеру з колони В  і виконує забігання на його місце «відкриваючись».

5.

«Відкривання» після переміщення в трійках з обігруванням суперника,та завершальним ударом по воротах.

5хв.

Воротар розміщується у воротах а 4 захисники з боку воріт на лінії. Задача гравців обіграти захисника, який вибігає на лінію штрафного майданчика і забити гол.