В даному матеріалі детально подано та розписано різновидність технології нанесення декоративних штукатурок, також є декілька зразків вже готового оформлення стін
Технології нанесення декоративної штукатурки
Існує кілька різних видів декоративної штукатурки, та технології їх нанесення, а так же інструменти, що дозволяють досягти різної фактури. Для цього знадобляться кисть, рельєфний валик, шпатель, кельма або лопатка. Вапняна і піщана штукатурка дозволять досягти великої різноманітності фантазійних фактур.
Ще кілька способів нанесення декоративної штукатурки
Існує ще кілька досить простих способів перетворити шар штукатурки в оригінальне фактурне покриття. Наприклад, нанесіть на грунтовку розчин з консистенцією сметани, вирівняйте і притулятися звичайну губку з певними інтервалами. Намочіть губку в мильній воді, — так вона не буде прилипати до поверхні.
Надайте терразитовой штукатурці фактуру штрихів. Її потрібно робити на дрібнозернистому схватившемся розчині. У цьому вам допоможе проста гребінка, якій ви зробите насічки. Обробку можна починати через 1-5 годин після нанесення шару штукатурки.
Ефекту розколотого каменю ви досягнете, забиваючи в шпунт вже затверділий розчин. Поглиблення на місцях сколів нададуть необхідну зернистість поверхні.
Ще один спосіб виконання штукатурки — це напилення. В даному випадку склад наноситься на геометрично складні поверхні, укоси і елементи декорування. Цей метод дозволяє збільшити естетичний ефект за допомогою штукатурок різної фракційності. Наприклад, в якості основи береться товщина складу в 3 мм, а для укосів і додаткових елементів — 1 мм. Для цього вам знадобиться запастися спеціальним апаратом для напилення.
Процес напилення на кожній стіні виконується безперервно, зверху вниз, покриваючи новим шаром попередній. Якщо потрібно припинити роботу, приклейте малярську стрічку уздовж лінії закінчення шару. Скотч видаляється тільки після того, як штукатурка нанесена та її структура сформована.