Програма на телебаченні- це об’єднана творчою ідеєю сукупність передач, яка має постійну назву і транслюється в ефірі з певною періодичністю.
Номер слайду 8
Передача на телебаченні- змістовно завершена частина телепрограми, що має відповідну назву, обсяг трансляції, авторський знак і може бути використана незалежно від інших частин програми.
Номер слайду 9
Важливі умови оформлення телестудії- колір;- світло;- організація простору.
Номер слайду 10
Відеомистецтвовиникло наприкінці минулого століття, насправді стало поєднанням кінематографа й телебачення. Адже для вираження художнього задуму в ньому застосовують можливості відеотехніки, комп’ютерного і телевізійного зображення.
Номер слайду 11
Музичні відеокліпи- це ілюстрація пісні.Їх створюють за всіма законами фільму: драматургії, режисури,монтажу.
Номер слайду 12
Ток - шоу- екранна форма розмовної журналістики, яка поєднує ознаки інтерв’ю, дискусії, діалогу. На ток-шоу до студії запрошують цікавих людей, компетентних експертів, інколи до розмови долучаються глядачі, що створює атмосферу публічності, підвищує емоційність передачі.
Номер слайду 13
Телеміст- це різновид ток-шоу, двосторонній діалог різних аудиторій або експертів з різних міст за допомогою супутникового зв’язку.
Номер слайду 14
Реаліті - шоу- на екрані транслюють все з реального життя. Завдяки інтерактивним засобам глядач відчуває себе причетним до екранного дійства, може впливати на перебіг подій, висловлювати свої думки.
Номер слайду 15
Талант - шоу- зразок реаліті-шоу, телепроект, в якому частково в запису, частково – у прямому ефірі відбувається змагання учасників-конкурсантів, які демонструють свої таланти.
Номер слайду 16
Телебачення- це розмаїття каналів, телепрограм і телепередач, які створюють за особливими законами екранних мистецтв. Своїми специфічним художніми засобами воно впливає на наші думки і почуття, сприяє формуванню життєвих, зокрема і мистецьких орієнтацій.