Тема: Місце, де я живу 4 клас

Про матеріал
Мета: . навчальна: презентувати новий лексичний матеріал за темою, практикувати мовні засоби, формувати навички вживання нових лексичних одиниць, вдосконалювати компетенції читання, аудіювання й усного мовлення; Розвиваюча: уважно стежити за презентованою інформацією, активно співпрацювати під час парної та групової роботи, мотивівати готовність брати участь в іншомовному спілкуванні; розвивати різні типи пам’яті – слухову, зорову, увагу, уяву, учити працювати в парі, логічно висловлювати думку; Виховна: виховувати уміння сконцентруватися, слухати інших, формувати доброзичливу атмосферу в класі. Обладнання: картки за темою, підручник (О. Карп’юк)
Перегляд файлу

Тема: Місце, де я живу     4 клас

Мета:

 . навчальна: презентувати новий лексичний матеріал за темою, практикувати мовні засоби, формувати навички вживання нових лексичних одиниць, вдосконалювати компетенції читання, аудіювання й усного мовлення;

Розвиваюча: уважно стежити за презентованою інформацією, активно співпрацювати під час парної та групової роботи, мотивівати готовність брати участь в іншомовному спілкуванні; розвивати різні типи пам’яті – слухову, зорову, увагу, уяву, учити працювати в парі, логічно висловлювати думку;

Виховна: виховувати уміння сконцентруватися, слухати інших, формувати доброзичливу атмосферу в класі.

Обладнання: картки за темою, підручник (О. Карп’юк)

                                                       Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

1. Привітання

Good morning, children!

Good morning, teacher!

Good morning,

What a nice morning!

The day is sunny and so bright.

My dear … Am I right?

How are you today? Show me your Smileys.

(діти обирають відповідний Смайлик та відповідають на запитання)

- I am fine.

- I am OK.

- I am so-so.

2. Повідомлення теми та мети уроку

We are starting a new unit – “My Homeplace”.

The motto of our unit will be “There is no place like home”.

You have to enrich your knowledge and vocabulary on the topic. So, are ready for the lesson? Today we will speak about houses, flats and rooms. We will do different interesting exercises, listen and read the text.

ІІ. Основна частина уроку

  1. Phonetic drills

T. let’s start with doing some phonetic drills and practice the most difficult. Read the poem try to pronounce the English sounds correctly.

This is Emily.

She’s got a nice family.

And a white cat

That is sitting on a mat.

This is her room –

She sweeps it with a broom.

This is her bed.

There is a cat on her bed.

There is a bag next to the desk,

There is a book under the bed.

And now, what is that? Look:

The cat is reading the book.

  1. Listen and read. (впр.1 с.32 )
  2. Гра «Річка». Об’єднуємо учнів у 2 команди, пропонуємо прочитати текст, кожне речення якого умовна кладка через річку. Щоб перейти на інший берег «річки», слід правильно прочитати речення. Учасники команд по черзі читають речення. Якщо учасник припустився помилки, капітан команди має правильно прочитати речення. В іншому разі учасник залишає команду. Перемагає команда, у якій всі учасники перейшли на другий берег річки.
  3. Етап перевірки розуміння змісту тексту.

Ask and answer in pairs. (впр.2 с.32)

  1. Фізкультхвилинка “Teddy Bear”.

Teddy bear, Teddy Bear,

Turn around.

Teddy Bear, Teddy Bear,

Touch the ground,

Teddy Bear, Teddy Bear,

Show your shoes.

Teddy Bear, Teddy Bear,

Please jump out!

  1. Look! Vicky lives at 10 Green Street.

The address = number + name of the street

  1. Have a talk. (впр.3 с.32)
  2. Заключна частина уроку
  1. Домашнє завдання

Виконати письмово впр.4 с.32

  1. Підбиття підсумків

What was the topic of our lesson?

What did you like at the lesson?

Was our lesson interesting?

  1. Рефлексія настрою

How are you feeling after the lesson?

  1. That’s all for today. Be happy all the time. Our lesson is over. See you tomorrow.

Goodbye, children!

Goodbye, teacher!

 

 

docx
Додано
21 липня 2025
Переглядів
105
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку