Тема: Порівняння двох або більше предметів.

Про матеріал
Тема: Порівняння двох або більше предметів. Конспект уроку для 2 класу з інформатики
1319050395.jpg
Перегляд файлу

Тема: Порівняння двох або більше предметів.

Мета:

  •      навчальна: вдосконалювати навички порівняння предметів, визначення їх особливих характеристик та змін, що вони набули в процесі певних подій;
  •      розвивальна:  розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;
  •      виховна:  виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.

Тип уроку: формування вмінь і навичок;

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Хід уроку

І. Організаційний етап

  •      Привітання з класом
  •      Повідомлення теми і мети уроку

ІІ. Актуалізація опорних знань

На попередніх уроках ми з вами працювали у сходинках а саме із програмою садівник. Давайте пригадаємо які команди нам потрібно було задати щоб виконавець виконав даний алгоритм? А які дії нам потрібно було повторити щоб посадити дерева?

ІІІ. Мотивація навчальної діяльності

Як ви думаєте що таке об’єкт? ( Об’єкт це явища природи, живі істоти та предмети).

Чи можемо ми відрізнити один предмет від іншого?

Отже тема сьогоднішнього уроку: Порівняння двох або більше предметів.

IV. Вивчення нового матеріалу

Подивіться у важно  на ці два малюнка, чим вони відрізняються?

Результат пошуку зображень за запитом "знайди відмінності"

Отже на перший погляд два схожих малюнки мають свої відмінності за допомогою яких ми можем відрізнити їх.

Пов’язане зображення

Чи схожі між собою ці всі предмети? А чи можемо ми їх обєднати в одну групу? В яку ? А чим вони відрізняються? А який предмет зайвий?

Пов’язане зображення

 

Результат пошуку зображень за запитом "діти хлопчик і дівчинка"

А що є спільного в цьому малюнку, а в яку категорію ми можемо об’єднати?

Отже кожен об’єкт має свої властивості за допомогою яких ми можемо їх відрізняти, і в той же час ми може певні предмети об’єднати в конкретну групу.

V. Усвідомлення набутих знань

Робота з зошитом

Робота за комп’ютером

VII. Підведення підсумків уроку

Які алгоритми ви виконуєте в своєму житті?

Отже що таке властивості?

754cbb5236e9d16ac29d52dc2d95325b.jpg
depositphotos_142397320-stock-illustration-school-supplies-stationery-equipment-vector.jpg
depositphotos_83677638-stock-illustration-boy-and-girl-cute-children.jpg
zip
Додано
24 березня 2019
Переглядів
2192
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку