Дата проведення: Клас: 3
ТЕМА: Шкільне життя.
ПІДТЕМА: Дні тижня. Навчальні предмети.
МЕТА:
Практична мета:
удосконалювати навичку вживання вивченої лексики в мовленні на рівні фрази;
навчати ставити питання типу Which lesson do you like? Which day …?
навчати називати улюблені предмети;
продовжувати формувати навички читання;
навчати писемного мовлення на основі тексту-зразка.
Освітня мета:
формувати усвідомлення важливості оволодіння іноземною мовою
і потребу користуватися нею як засобом спілкування;
Розвиваюча мета:
розвивати комунікативні здібності учнів;
розвивати готовність до іншомовного спілкування;
розвивати уяву учнів.
Виховна мета:
виховувати культуру спілкування;
виховувати доброзичливість, активність, самостійність.
ТИП УРОКУ: комбінований.
МЕТОДИ і ПРИЙОМИ: бесіда, читання, аудіювання, тренувальні вправи.
ОБЛАДНАННЯ: підручник О. Карп’юк для 3-го класу, персональний комп’ютер, відео, презентації (Microsoft Power Point) з ілюстраціями за темою уроку, картки для самостійної роботи.
ХІД УРОКУ
Етап |
Зміст |
Час |
І Етап. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення: |
||
Greeting |
Т: Good morning, dear children!Sit down, please! I’m glad to see you. How are you today? Р1… P2….. |
1хв |
Phonetic Warming –up |
Т: look at the slide and repeat after me [a:] – farm, party, car, Art [æ] – fat, rabbit, Maths [ju:] – new, Music, computer, Tuesday [3:] – bird, thirteen, birthday, Thursday |
3хв |
Aim |
Today we continue to learn the days of the week. We’ll also speak about the lessons. And we are going to speak about your favourite day and lesson. |
1хв |
II Етап. Основна частина |
||
Vocabulary Practice. |
T: Listen and sing the song. (Учні співають пісню https://www.youtube.com/watch?v=G65AU1Q4qI0 )
T: Look at the blackboard. How many days are there in a week? What day is it today? What is your favourite day?
|
4хв |
Vocabulary Practice. |
Т: Look at the screen and try to repeat. (аркуші з назвами предметів додаток 1 )
|
1хв |
|
Т: Look at the screen. Answer my questions: 1. Which lesson do you like? I like _______. 2. When is Sport? It is on ______. 3. When is Art? It is on ______.
|
3 хв |
Physical activity |
2 хв |
|
Reading. |
Подання тексту для читання, впр.2, с.49
1) Pre-Reading Activity. Етап підготовки до читання. T: Please open your books at page 49. You are pupils and Bill is a pupil too. Look at his timetable. When is English? (It is on ….)
2) Reading. Етап читання. T: Let’s read about Bill’s timetable in your books. Ex.2 p.49
3) Post-Reading Activity.Етап перевірки розуміння змісту тексту. T: So, how many days do the children go to school? (They go to school five days a week.) When don’t they go to school? (They don’t go to school on Saturday and Sunday.) |
8 хв |
Listening |
Т: Зараз я вам буду розповідати про один із днів тижня, а ви повинні позначити цифрою на картках цей день. (додаток 2)
Check. |
3 хв |
|
Ex.3 p.49 Look at the timetable and say.(Усно) |
5 хв |
Writing. |
6. Письмо. Робота з індивідуальною карткою: T: Look at the card and write down the lessons you have every day. - Заповніть пропуски у реченнях.(додаток 3)
|
5 хв |
|
Ex.4 p.49 Speak about your timetable (декілька учнів будують вословлювання) |
7 хв |
ІІІ Етап Заключна частина |
||
Home task |
Ex.3 p.49 write. |
1 хв |
Summarizing |
T: What new have we learnt today? What did you liked best of all? Thanks a lot for the lesson. You’ve worked hard today. Your marks… Goodbye, children! |
1 хв |
(додаток 1 )
timetable |
[taımteıbl] |
розклад |
lesson |
[lesәn] |
урок |
English |
[ıŋglıʃ] |
англійська мова |
Maths |
[mæs] |
математика |
Art |
[:t] |
мистецтво |
Sport |
[spɒt] |
фізкультура |
Music |
[mju:zık] |
музика |
Reading |
[ri:dıŋ] |
читання |
Ukrainian |
[ju: kreınıәn] |
українська мова |
(додаток 2)
Name __________________________ Form 3
_________ ________ _______ ________ ________
( Додаток 3) Заповни пропуски в реченнях.
On Monday we have got Maths and ____________________________.
On Tuesday we have got _____________________________________.
On Friday we have got ______________________________________.