Тема : Спорт у моєму житті.Види спорту.

Про матеріал
Мета уроку: • Навчальна: -активізувати лексику за темою “Sport”; -розширити знання учнів про види спортивних ігор та їх значення в житті людини; - формувати навички діалогічного та монологічного мовлення; - розвивати навички аудіювання та читання
Перегляд файлу

Клас: 4-Г                      Урок  №17                       Дата: 20.02.23

 

Тема: My favourite kind of sport

Мета уроку:
Навчальна: 

-активізувати лексику за темою “Sport”;

-розширити знання учнів про види спортивних ігор та їх значення в житті людини;

- формувати навички діалогічного та монологічного мовлення;

- розвивати навички аудіювання та читання

Розвиваюча: 

-сприяти розвитку допитливості, мовної здогадки,

- мовних навичок усного та письмового мовлення на іноземній мові;

- уміння висловлювати свої думки англійською мовою;

- розвивати відповідальне ставлення до власного здоров’я та безпеки;

 Виховна: 

- виховувати інтерес до різних видів спорту;

 -усвідомити важливість занять спортом;

- формувати навички здорового способу життя.

Методи і прийоми: бесіда, пояснення, словесне заохочування, ігрові, наочні.

 

Тип уроку: комбінований урок

Навчально-методичне забезпечення уроку (обладнання та наочність уроку):

 дошка, ноутбук, екран, слайди, відеоролик, м’яч, роздатковий матеріал.

 

Очікуваний результат:  учень  удосконалює комунікативні здібності ( розповідає, характеризує, висловлює свої враження, захоплення щодо певного виду спорту);закріплює вивчену лексику за темою «Спорт».

 

 

 

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

 

1) Привітання. Вправа з м’ячем

Пропоную учням привітатись за допомогою м’яча. Учні представляють себе та передають м’яч один одному.

Good morning, children! I’m your coach today. Do you know who is coach? (тренер-інструктор). Let`s get acquainted!  

Передаєм м’яч, вітаємось.

As you can see, this ball unites us at this lesson. Tell me, please, where people can use it?

You are right in sport.

2)Уведення в іншомовну атмосферу

  •     Постановка теми уроку

Reading/Пропоную учням прочитати вірш по малюнках

Sport is fun for   girls and boys

It’s much better than the toys

You can sledge   and  ski   and skate

And   play snowballs with little Kate.

You can swim  and play  football ,hockey, tennis, basketball      

You can  skip   and you can run

You can have a lot of fun.

ІІ. Основна частина уроку

  1.      Writing/Перевірка домашнього завдання (самостійна робота)

Do the task

Написати вищий і найвищий ступені порівнянь поданих прикметників ,з двома на вибір скласти речення!

Big

Small

Clever

Long

Sweet

  1.     Актуалізація опорних знань учнів

Riddles

1)It is a team game. Both men and women can play it. The players have a ball.        They play the ball with their hands. There are six players in each team.  ( volleyball)

2)It is very popular game in England and Ukraine. The players kick the ball with their feet into the goal of the opposite side. ( football)

3)It is a very beautiful kind of sport. The sportsmen do some exercises and dance to music on the ice. The dancers have very nice costumes on.  (figure skating)

4)This game is played everywhere – in Ukraine and in other countries too. It was first played in the USA. To play this game you need a ball and a basket. (basketball)

5)We do this sport in a place full of water where you enjoy dive. (swimming)

 

3)Game “The fourth is needless”

You have to find needless word. (Робота в парах)-знайти лишнє слово

Team games

Water sports

Individual games

basketball

sailing

running

volleyball

swimming

fencing

chess

water polo

hockey

football

long jumping

horse riding

 

2)And now, work in pairs and write as you can words to the group.

Руханка

4)Listening/Аудіювання

          -Have you joined to ________ club?

  •          No, I haven’t. I don’t think about it.
  •          Maybe you’ve _______ to your favourite sport club? What sport do you _______?
  •          I like _________ and ____________.
  •          I like basketball too. Maybe join to our our _________?
  •          No, I prefer  __________. And you?
  •          I really like __________. I am good at catching the ball.
  •          Cool! Let`s play baseball after school!

 

Speaking/Діалогічне мовлення

Учні заповнюють картки та складають аналогічні діалоги.

5)Граматика    Verbs: Go, Do, Play

Граматичний баскетбол. Учні розташовують назви видів спорту до відповідного кошика.

 

Потім заповнюють пропуски в реченнях (робота в групах)

 

 

ІІІ Заключна частина уроку

 

  1.     Підведення підсумків
  2.     Домашнє завдання
  •          Make the project “ My favourite kind of sport” ( для високого та достатнього рівня)
  •          Скласти  речення за зразком попередньої вправи та записати у зошит ( для середнього рівня)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do the task

Написати вищий і найвищий ступені порівнянь поданих прикметників ,з двома на вибір скласти речення!

Big

Small

Clever

Long

Sweet

 

 

Do the task

Написати вищий і найвищий ступені порівнянь поданих прикметників ,з двома на вибір скласти речення!

Big

Small

Clever

Long

Sweet

 

 

 

 

Do the task

Написати вищий і найвищий ступені порівнянь поданих прикметників ,з двома на вибір скласти речення!

Big

Small

Clever

Long

Sweet

 

 

 

Game “The fourth is needless”

You have to find needless word. (Робота в парах)-знайти лишнє слово

Team games

Water sports

Individual games

basketball

sailing

running

volleyball

swimming

fencing

chess

water polo

hockey

football

long jumping

horse riding

 

Game “The fourth is needless”

You have to find needless word. (Робота в парах)-знайти лишнє слово

Team games

Water sports

Individual games

basketball

sailing

running

volleyball

swimming

fencing

chess

water polo

hockey

football

long jumping

horse riding

 

Game “The fourth is needless”

You have to find needless word. (Робота в парах)-знайти лишнє слово

Team games

Water sports

Individual games

basketball

sailing

running

volleyball

swimming

fencing

chess

water polo

hockey

football

long jumping

horse riding

 

Game “The fourth is needless”

You have to find needless word. (Робота в парах)-знайти лишнє слово

Team games

Water sports

Individual games

basketball

sailing

running

volleyball

swimming

fencing

chess

water polo

hockey

football

long jumping

horse riding

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do    Go     Play

 

 

 

 

 

docx
Додано
30 жовтня 2025
Переглядів
110
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку